1. 1.
  tanım ve ön not: ilk olarak ekşi sözlük'te açılmış olan başlık. bu entry ekşi sözlük'teki yardım çağrısının daha fazla insana ulaşması için girilmektedir.

  alıntı:

  "üst edit: http://www.kanver.org/Kan.../KokHucreBagisiNoktalari/ ,tüm şehirler için buradan size en yakın şubeye gidip kök hücre bağışı yapacağınızı belirtirseniz yardımcı olacaklardır. işlem süresi 5-6 dakikadır.

  izmir'de, dokuz eylül üniversitesi 3'üncü sınıf öğrencisi atakan gür, yaklaşık 1,5 yıl önce yakalandığı lösemi hastalığıyla mücadele ediyor. ilik nakli yapılmaması durumunda, doktorlarının en fazla 3 ay ömür biçtiği gür, kemoterapi tedavisi gördüğü sırada, hastalığın merkezi sinir sisteminde nüksetmesi nedeniyle bilincini yitirdi.

  ailesi, kök hücre bağışı çağrısında bulunuyor

  kaynak: https://www.memurlar.net/...1OJOBF3421FUVKCoMN2ChNtl4

  edit : ben de kan örneği verdim arkadaşlar kendisi sınıf arkadaşım oluyor. hangi şehirde olursanız olun herhangi bir kızılay kan bağış merkezine gidip kök hücre bağış formunu doldurup 3 tüp kan örneği veriyorsunuz sadece , eşleşme durumunda size ulaşıyorlar. 5 dakikalık bir işlem ile hayatlar kurtulabiliyor lütfen yardımcı olalım."

  ekşi başlığı: https://eksisozluk.com/at...almasi--5905750?a=popular
  ... lunarliftoff