1. 1.
  Özyeğin Üniversitesi çalışanı psikolojik sorunlu tip.
  atakan'a tecavüz edilince yaşayacağı şok ile normal insan olabilirmiş.

  atakan a en güzel tedavi tecavüz diye adam
  atakan a en güzel tedavi tecavüz diye adam

  https://twitter.com/YolTV/status/1232254054635655168
  9 ... james earl cash
 2. 2.
  Bu cocuga en buyuk yanlisi bole insanlarin agzina sakiz ederek yaptilar.
  5 ... 7numaramiyop
 3. 3.
  (bkz: orospu çocuğu)
  6 ... be happy yine yine yeniden
 4. 4.
  Üniversitede çalışıyormuş bir de. Üniversite kapı önüne koymuş. Küfür etmeye değmez buna. Evet.
  8 ... oytunkaran
 5. 5.
  facebook hesabı din, allah, peygamber gibi şeylerle dolu organizmadır. adamlık o itin ne haddine!

  dindarlar neden böyle?

  not:

  sorumu cevaplayan çıkmadı, ben cevaplayayım:

  bunların ne dini, ne peygamberi, ne tanrıyı gerçekten inananlar (sayıları sanıldığından çok azdır) gibi algılama gibi bir kabiliyeti yok. dini savunuyorum, peygamberi savunuyorum, allah'ı savunuyorum (ne haddineyse?) diye sağa sola kuduz gibi saldırırlar. aslında savunmaya çalıştıkları gerçekten algılayamadıkları bu kavramlar değil, ezik benlikleridir. aşırı öfkeleri, had, ölçü, ayar bilmezlikleri hep bundandır. nasıl ki aşırı fanatik futbol taraftarları "takımım için yapıyorum" ayağına olmadık işler yaparlarsa, bunlar da benzer işler yaparlar. zira dinle bağlantıları fanatik takım taraftarının takımıyla bağlantısıyla aynıdır. bakın "benzer" demiyorum, aynıdır diyorum.

  birisi ezik kişiliğini diniyle, diğeri takımıyla bütünleştirir, ondan sonra aklına gelen her boku yer. görünüşte, biri dini, ötekisi takımı için yapıyordur! ne ki küçük aklınca birileriyle hesaplaşacak, böylece bir ezik olduğu gerçeğini kendisinden gizleyecek ama şahsen, şahsını, şahsi bir davasını (mesela ağzına sıçan patronuyla olan davasını...) ortaya koyarak kimseyle hesaplaşacak götü olmadığı için, din, takım gibi geniş kitlesi bulunan, mühim bir gücü olan kavramların arkasına siper eder sefil varlığını. şahsen ve kimseden destek almadan baş etmesi gereken hayattaki gerçek sıkıntıları mevzubahis olduğunda o cevvaliyetin onda birini göremeyiz. bir dava güdebilmesi için illa bir gücün arkasında olmasına ihtiyacı vardır.

  işin acı tarafı, bunun farkında bile değildirler. bunları dünyanın en iyi yalan makinasına bağlayın, dinim için yapıyorum, takımım için yapıyorum deseler, makina "doğru söylüyor" der. öyle maldırlar....
  5 -3 ... rumeli71
 6. 6.
  Ağır şerefsizdir evet bir çocuk veya başka bir insan için böyle konuşulmaz ama o sıpa da temiz bi dayağı hak etmiyor değil.
  4 -2 ... mermiye kafa atan mucahit
 7. 7.
  sabah akşam tecavüz fantezisi kurmak, haberleri bu maksatla seyretmek, fırsatı bulunca temiz yüzlü çocuklara tasallut olmak buna karşın sokakta edepli, ahlaklı bir insan gibi görünmek bariz bir çürümüşlük ve gözü dönmüşlük örneğidir.
  2 -2 ... epsilon pi
 8. 8.
  Kapak fotoğrafında da Ûstad Necip Fazıl olan adamdır.

  Hamdolsun Akpartimiz sayesinde ahlaken uçuyoruz.
  (bkz: Hüloğğğ)
  5 -2 ... hazretiyobaz
 9. 9.
  bu adilerle aynı oksijeni tüketmekten utanıyorum. yaşasa ne olur, yaşamasa ne olur böyle pisliklerin. yok edilmeli.
  1 ... vinny vesta
 10. 10.
  Çocuk tanrı kavramını sorguladı diye edilmeyen küfür, yapılmayan eleştiri, saçmalamayan insan kalmadı. Bir de medyanın çocuğu kukla yapması işin cabası oldu. Kısacası kıskandılar.
  2 -1 ... liveordie