bugün

oç küfürünü etken hala getiren annelerdir,

oğlunu penisiyle övdürten kızlara üstünlük kurduğunu anneleri temellemektedir büyük ihtimalle. ve o oğullarda sabah akşam ağzından kaşar,patlak,yollu laflarını düşürmez. başka kadınlara küfretmeyi sever. ama konu anaya bacıya getirtmez nedense.

milletin kadınlarını kötüleyip kendi anasına bacısına laf ettirmeyen çocukların yetiştiriceliridirler..
sorunun baş kaynağıdır.

Nerde bir barzo, nerde bir etek düşmanı, nerde bir zar fetişi erkek görsem bilirim ki bu yavşakların zihniyeti annelerinden miras. Bu anneler oğullarına tapar. Öyle tapar ki onları her şeye hakkı olan bireylermiş gibi yetiştirir.

Bu erkekler kendisi özgür olsa bile eşini, kız kardeşini eve hapseder. Bakire olmayan kadınlara hakaret eder, reddedilirse tecavüz hakkı olduğunu sanar. Dünya onun elindedir. Annesi de aslan oğlum diye böbürlenir.

Ben bu durumda psikolojik hastalık arıyorum. Bir annenin oğluna bu kadar yavşamasının cinsel anlamları olduğunu düşünüyorum ki gelin-kaynana çekişmelerinin de sebebi bence annelerin oğullarına olan aşkları. Bu kadınlar erkekten çok erkekçidir ve hemcinslerini sevmeyip aşağılar. Her zaman erkeklere yaranmaya çalışırlar.

erkeklerden nefret ediyorum ama erkekçi kadınlardan ve erkekçi annelerden daha çok nefret ediyorum.