1. 1.
    başlığın tam hali, "seyyar satıcıya atatürk posterlerini yerlerde satamazsın diyen sivil polis" şeklindedir , videoyu izledikten sonra her biri kendini birer sivil polis hissedecek olan bekçi kardeşlerim.

tanım: bildiğin şov yapmış len.

adam orada üç kuruş ekmek parası için uğraş veriyor, bizim sifil de kimlik gösterdikten sonra "bonloro borodo sotomozson" diyerek tepki gösteriyor.

hayır, kime bu afra tafra anlamak zor. ne yapsaydı zavallı adam, iki poster satacak diye raf mı yaptırsaydı kaldırıma.

ne bileyim direğe mi çekseydi bayrak gibi posterleri? bir de ırkçılık yapıyor, "sen türkçe bilmiyorsun ben arapça" diyor.

abi bu zihniyetin özeti bu işte. allah muhafaza düşünebiliyor musunuz bunların iktidar olduğunu. yemin ediyorum herkesin boynuna m.kemal posteri astırır bunlar.

asmayanları da asarlar. * özetle: bırakın adam üç kuruş nasiplensin, neden insanların ekmek parası ile oynuyorsunuz kardeşim?

https://twitter.com/parst...status/973630463905583106
    2 -19 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    daha yakın zamana kadar türk bayrakları pkk'lı orospu çocuklarını tahrik ediyor diye milletin türk bayrağı asması, taşımasına karışıyordu bu polisler. Şimdi herkesten çok devletçi, bayrakçı oldular.

ulan istikbal uğruna ne götler yalanıyor şu memlekette be.
    7 -1 ... ecinni
  3. 3.
    polis değil şovmen sanki. hele hareketlere bak hele. n'apsın lan adam iki poster için dükkan kiralayıp raf mı yaptırsın özel?

seyyar satıcı o, seyyar. "polis teşkilatını kemalistler ellerinde tutuyor" diyorlardı da inanmıyordum amk.
    2 -2 ... frktmz krds frktmz
  4. 4.
    adamın dibidir. arap götü yalayıcılarını üzmüştür.

aynısını kuran'a yapsalar hoşuna gider mi delikanlı?

mesela; kuran'ı yere koysalar, çiğneseler, zırlarsın burada. *
    3 -1 ... agnosticus
  5. 5.
    Adam oldukça medeni bir şekilde olması gerekeni anlatmış. Atatürkçülere laf eden kimselerin, uyarılması gereken bir konuda bu tavrı sergileyebilecek olgunluğa sahip olacaklarını hiç sanmıyorum. Türk milletinin bir ferdi olarak değerlerimizi koruyan bu Türk polisi ile gurur duyuyorum.
    1 ... blood red moon
  6. 6.
    Polis bey bayağı amerikan filmi izlemiş, kimlik göstermesi felan. Aynı zamanda şovun dibine vurmuş. ilk olarak atatürk portresi yerde değil ayakta. ikinci olarak ne yapsın yarrak, vinç mi tutsun 3 kuruş para kazanacam diye, gariban adam? Kafasında mı satsın? Yediği rüşveti yazsak ardahana yol olur derdine bak.
    1 -4 ... ulkucuwolf
  7. 7.
    aynı kemalistperver polisler, atatürk ve çevresine ayyaş diyen akp'lilere de ayarı verseydi ya.
    1 -1 ... metal muzik hocasi
  8. 8.
    Doğru bir uyarıdır. Toplumsal değer ve kutsallara gereken dikkat ve özen göstirmelidir.
    Not: polisin uyarısından anti- kemalizm üretmek, ciddi bir arızanın dışa vurumudur.karnından konuşma, komik olma.
    2 ... eratosthenes