bugün

Mehmet demirkolla yaptığı programda dinlere inanmadığını ima etmiş ve sürekli içki içip zevk ve sefa içinde yaşadığını anlatmıştır.
(bkz: bu fasulya 7 buçuk lira)
entellektüel ve sempatik bir abimizdir.
tatlı bir ağabeydir. 2004 röportajında şaşırma duygusunu kaybetmemeyi mi ne söylemiş ancak ben pek şaşırmıyorum. belki de ben başka şeylere şaşırıyorum veya şaşırmamayı öğrendim.
Her yaz Ege’de bi tatil beldesinde kankileriyle film patlatır. Hem para kAzanır hem eğlenirler. Bu tarzı sıkmış olsa da ata demireri çok severim.
bu gece fox tv deki "ata demirer gazinosu" epeyce güldürdü. adamın sesi birçok bilinen şarkıcıya nal toplatır.
yeni filmini erdek'te çekiyormuş.
1. cem yılmaz
2. ata demirer
3. tolga çevik

iyi oyuncu, iyi komedyen.
Türkiye'de en çok "bu hayatı yaşayan" kalıbına en uygun kişi. sanki sürekli tatilde, sürekli eğlence. ne diyelim dediğimiz gibi yaşıyorsun bu hayatı.
bu fasulya 7 buçuk lira'yı güzel söyler.
çok sempatik gözüken bir komedyen. içi rahatlıyor insanın.
Fazla küfür kullanmadan güldürebilen sanatçı.ama yinede benim favorim Cem Yılmaz.
son yaptığı bursa bülbülü filminde kariyerinin zirvesine ciktigini düşündüğüm sanatçı.

daha önce defalarca gosterilerini defalarca izlememe rağmen film izleme özürlüsü olarak bursa bülbülü filmini hic sıkılmadan kâh keyifle kâh üzülerek hissederek izledim.

her fırsatta kucukken sarkici olmak istediğini fakat bunun gerceklesmedigini söyleyen ata abimiz, sen gercek anlamda komple bir sanatçısın.
Gülmediği kişi. Abartıldığını düşünüyorum. Mizahı geçti bence. Sadece Korsan TV zamanı biraz güldürürdü.
Adam hem ses hem cüsse olarak hem de yetenek olarak "Tek kişilik devre kadro" cümlesini hak ediyor.
samimi adam. espri yaparken de, şarkı söylerken de. kasmıyor.
Bu adamı o kadar seviyorum ki ifade edecek söz bulamıyorum. Annesi ile yarismam zor ama kardeşine rakibim.

Keşke bir sofra yapabilsem kendisine.
https://m.youtube.com/wat...SQXRhIGRlbWlyZXIga2HDp2Fr
zamanın da az mı seyretmedik dedirtendir, cdsi vardı bende. eskiler ayrı güzeldi bence.
Komedyen Ata Demirer'in gösterisinin, fiyatı 1000 TL ile 6000 TL arasında değişen 16-22 Şubat biletleri tükendi.
Yeni gösterisine gidelim dedik. Abi o bilet fiyatları ne Allah aşkına? Gösteridir tiyatrodur öğrenciler, gençler sosyalleşsin diye var olmalı bence. Bizi zorluyor bu fiyatlar gençler nasıl gidecek izleyecek sizi? Kimse de ben az kazanayım demiyor. Seni izleyecek kitle belli bu fiyatlara.
Sesi çok güzel olan "sanatçı."

Evet, sanatçı kelimesini bilerek tırnak içine aldım çünkü o, taklitleri, sesi, senaristliği ve yönetmeliği ile tam bir sanatçıdır.

Bursa bülbülü filmi ile sanatının zirvesine çıkmıştır.
severiz.
Sen neymişsin be Dön dön dön repliği ondan gelmektedir.