bugün

gram hazetmediğim biridir. Buna Komik falan diyenin de zekasından şüphe edilir.
(bkz: evlenilecek adam)
komik olmayan sözde komedyen.

atalay demirci ne ise bu da o. cem yılmaz'la kıyaslamayın şunu.
daha sonra yaptığı hiçbir iş korsan tv nin yarısı kadar bile iyi olmayan komedyen. müslüm babanın össye hazırlaması olsun, veteriner niyazi olsun dönemi için komik bir programdı ama değeri bilinmedi.
iyi oyuncu, komedi oyuncusu. komedyenlik sıfatını pek yakıştıramıyorum kendisine, ama komik ve sevimli bi adam. vampirli avea reklamı güzel olmuştur, eyvah eyvah çok güzel olmuş çok içten çok bizden. bazı gösterilerini izledim, gayet doğal ve komik. zaten atanın komedyenlik yapmasına gerek yokki, her yönden çok yetenekli. öncelikle çok iyi oyuncu, espirili ve sempatik, ayrıca bir çok enstrümanı profosyönel olarak çalabiliyor, senaryo yazıyor, sesine ise diyecek laf yok. oldukca dinlendirici güçlü ve sağlam sesi var, türk sanat müziği söylemek hem de bu kadar güzel söylemek her babayiğidin harcı değildir. ayrıca ismine bayılıyorum, çok güzel isim soyisim kombinasyonu var.

şarkıya giriş tonu muazzamdır, okuyamayacağı bir şarkı yoktur her halde. güldürdüğü kadar ağlatırda, hastayız vesselam.
alaturka'sı efsanedir.
sesi güzel insandır. alaturka single'ı gerçekten güzeldir.
komedyenliğine falan girmem de sesi harbi harbi çok iyi olan adam.
sırrı süreyya önder taklidiyle yarmıştır.
azönce kız isteme hikayesini anlatırken küfürlü espri yapınca anneme "bayram programında bile küfrediyor herif" cümlesini kurdurmuş komedyendir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.