bugün

yılbaşı gecesi ntvspor'da yayınlanan not defteri isimli programda rıdvan dilmen ile birlikte seviyesizliğin dibine vuran, kendi tabiriyle beyni ile üreme organı yer değiştirmiş şahıs. hadi erkek erkeğe bir program olurda yaptığın muhabbet hoş görülür. yanında evli bir kadın varken yaptığı katiyen mazur görülemez. olmadı ata, olmadı rıdvan.
--spoiler--
küçükken evcilik oynardık, ben ev olurdum.
--spoiler--
yaşamının bir bölümünü bozcaadamızda sürdürmektedir, adanın uç noktalarında 3 tane evi bulunmaktadır. *
(bkz: ben iyi beslenmediğimi düşünüyom)
*
filmleri komik kategorisinde yer almasına rağmen pek komik filmi olmayan oyuncu.dikkat ettiğim başka bir özelliği ise kaliteli film yapması bel altına hiç vurmadan komedi film yapan tek senarist diyebiiriz,küfürde pek yok kısaca recep ivediğe bin basar yaptığı filmler helal olsun.
Saygıyla selamlasam da bir Cem Yılmaz değil kendisi..
sesi ile diğer komedyenlerden ayrılan komedyendir. stand uplarında ince esprilerin dışına çıkarak halkın içinden karakterler sunar bizlere.
"tek kişilik dev kadro 2" isimli gösterisinde, "fatih terimi gördüğüm zaman bi süre kendim olamıyorum, kendimi çok feci kaptırıyorum", diyip, güldürmüş kişi.
vizyon edilen son filminin reklamını kanal kanal dolaşarak sözüm ona çok izleniyormuş gibilerinden dillendiren, kendini övüp yerin dibine giren adam. hem komik değil hem de oynadığı filmler çok sıkıcı.
türkiye'de her türlü iş yapabilecek özgüveni yüksek, kısıtlı yeteneklere sahip insan. kendisi gibi 3-4 kişi daha olsa kimse hatırlamaz bile.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.