bugün

kemalizmin pençesine düşmüş zavallı, saf öğrencilerdir.
kemalizmin paralı askerlerinin hazırladığı müfredatın sonucudur.

reis zamanla bunu da çözer evelallah.

kudurun!
ulan 6-7 yaşında çocukları kemalizmle yaftalayacak kadar beyinsizsiniz. çocuk lan onlar!
atatürk' ü sevdikleri için korumak istemiş hayalgücünü sevdiklerim.

15 temmuz da çocukların boğazına ip geçirip tiyatro gösterisi yapılırken nerdeydiniz?

dertleri üzüm yemek değil bağcıyı dövmek. kime ne anlatıyoruz ki.
çok afedersiniz de ya bağnazdırlar ya da şov yapıyorlardır.

bağnaz: bir fikre körü körüne bağlanan, aşırıcı.
şerefsizler
görsel
ve çocukça güzellikler.
görsel
Anlaşılan tayyipputçuları fena halde rahatsız etmiş olay.
birilerinin sovuna alet olmus cocuklar.
kemalistleri kesin gaza getirmistir ama.
çocuklar çiçektir, koparmayınız.
Daha ilkokul çağındaki kız çocuklarının sevgi şefkat ve koruma kollama yani anaç hislerle sergiledikleri pek güzel bir eylem. Yaşları itibariyle normaldir.
Tarikat liderlerinin muz öpme ayinlerine katılan, sabah akşam domalıp kendi kendine konuşan, gökten kitap indiğini düşünen, taşa taş atan, putun etrafında dönen kitlenin eleştirdiği küçük çocuklar.

Arkadaşlar bu komik bulunabilir ya da eleştirilebilir ama yukardakileri yapan bir insan tarafındanda değil. Lütfen bir dönün de kendinize bakın, neler yapıyorsunuz.

Kaldı ki bu çocuklar onun büst olduğunu bilmiyorlar mı sanıyorsunuz? Bu bir sevgi gösterisi. Ha aşırı bulabilirsiniz, bu görüşe saygı duyarım. Keşke bu çocuklar da tıpkı siz güzel akp'lilerin RTE' ye karşı yaptığı gibi ölçülü bir sevgi gösterisi yapabilseydi lakin onlar çocuk elbette sizin kadar ölçülü olamaz bazen abartabilirler.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Reklam için sırf okulun adı duyulsun sırf haber niteliği taşısın diye çocukları böyle durumlara sokmak nedir. Tamam hepimiz Türküz Hepimiz Atamıza canı gönülden bağlıyız ama bu yanlış. Bu reklam kokan bilerek yapılmış bir durum olduğu apaçık ortada. Bunu bu kadar büyütüp Türkiye'de ki daha önemli olaylara yoğunlaşmakta fayda var. He bu ülkeyiz sen mi kurtaracaksın diyenler olabilir. Onlara cevabım (bkz: 15 temmuz destanı)
insanların yakın tarihi bile unuttuğu günümüzde bir devletin kurucu liderine karşı bu derece saygı gösterecek kadar çocukların olması gelecek açısından bir hayli ümit verici.
Tüm resimlere baktım ikiside beyin travması. Birine bir şeyi kayıtsız şartsız çok sevdirirsen diğerinden dolaylı olarak nefret ettirirsin. Salak saçma işler bunlar. Bırakın bu ayakları beton zaten üstündeki de yaldızlı boya bi şey olmaz yani.
birkac yas daha buyuk olsalar ben de gelecegin aptallari derdim, ama yaslari cok kucuk ve niyetleri cok temiz. ve ardindan bir zorlama da yok, tamamen iclerinden gelmis. bu kucukken sevdiginiz oyuncak ayiyi yatmadan once yatirmaktan farksiz bir sey bence. sevgi ayni masumlukta.
Bunu bile çatır çatır savunanlar var ciddi ciddi. Koca adamlar savunuyor. Çocuklara nasıl öğretirsen öyle alırlar kardeş. Önünde secde et desen ederler. Ben çocuğum ben masumca davranırım fikri yok.
Edirne'de yaşanan olaydır. Buranın insanları Atalarına sahip çıkar ve çocuklarına da bunu aşılarlar. Çocukların içinden gelmiş ve yapmışlar bunu şova bağlamak nedir. Ayrıca okulu tanıtma amaçlı diyen var bu kadar mantıksız bişey olamaz okul devlet okulu niye tanıtma amacı olsun.
Keske zamanında yunanlılar da analarınıza tutsaydı o semsiyeyi. Boylece, turk vatandaşı olmazdınız.
Masumca bir hareket ancak Bu çocuklar bu ülkeye çok büyük hizmetler ederler Böyle çocuklar oldukça Gelecek hakında Yine de bir umudum oluyor,Türk atasına sahip çıkar ve yüceltir.
(bkz: gerçek atatürkçülük bu değil)
Kemalistleri duygudan ağlatacak durumdur.

Putlara tapanlar da böyle yapmıyor muydu ? Heykel ıslanmasın benim götümdeki don ıslansın. Nolacağımış ondan ?
9 yaşındaki çocukların yaptığıdır. *** *

siz gidin; rte'ye,osmanlı'ya, şeylere ve çakma hocaefendilere (!) tapan 30'luklara laf edin.

(bkz: hadi başka kapıya)
geleceğimizdir bu gençler.
kemalistleri zevkten 4 kose etmistir.
iste bunlarda putculuk boyle kucuk yaslarda basliyor.
gelecegin aptallari. elde iphone ile gezip, cihangirde butun gun kafede oturup, bir bardak caya 5 lira verip, sonra solculuk oynayan aptallar boyle yetisiyor iste.