bugün

(#45668797) nedense kuduran kendisi.
Donuz haci hacı donuz... çalma kıçına.
sözlüğe fotoğraf atan güzel kadınları kıskanan sıkıntılı bir tip.
Çirkin komünist.
(bkz: #45672630)

geçen hafta evliyim öğretmenim diyordu şimdi sevgilim var diyor. her gün farklı bir kılığa giriyor yakında özel harekat polisi çıkarsa şaşırmam. bide her yazdığını sorgusuz sualsiz artılıyorlar .d
o değil de normal sözlük hakkında girdiğin uzun entry'i neden silip kaçtın. ekran görüntüsü aldım oraya gelirsen atacam. uludağ sözlüğe geliyor normal sözlüğü kötülüyor, normal sözlüğe geliyor uludağ sözlüğü kötülüyor. bir tane duruşu yok çok komik bu ya gülüyorum .d
(bkz: ilk entrysi görünmeyen başlıklar)

söz konusu olmayan durum. lütfen değerli yazarımızı rahat bırakınız.
bre destuur,, darkness çizgimizdir. hangi renk çizgimiz olduğunu kendisi seçsin!

gerçekten çok yazık...
(bkz: ilk entrysi görünmeyen başlıklar)

sözlük için üzücü bir gelişmedir.
darkness, (bkz: çıkar göster)
Bu aralar beni sinir etse de (bkz: adamdır)
görsel
bunu belgeyeyim de elimde bulunsun.
Cinsiyetinin önemi olmayan kişidir. Yazıları okumaya değerdir.
Adamsa, adam gibi adamdır.

Kadınsa, kadın gibi kadındır.

Yıllardır okurum, hem lafı gediğine koyar, ite it der…
Adam değildir. Fesfeminist bir hatundur.
yok kadındır.
adam olmadığı kesindir.
Yalaka mı?

Ulan yazar uçan kuşa muhalefet be *
Bana gitme diyip kendi gitmiş yazar pardon feykim.

Dön bebeyim sensiz bildirimler boş ve favorisiz.

Aynen öyle…
Sözlükte kalıp savaşanlara destek vermemesi, birkaç fikrime ciddi muhalefet etmesi ve aramızda kalacak kırıcı bir çıkışından ötürü geçici olarak donuza, üzülerek ama haklı olarak, eklediğim değerli yazar. Bir ay sonra kontrol etmek üzere şimdilik elveda derim. Saygılar…
Sıcacık yazın ortasında hiç te çekilmiyor be kışın ortası , ettiğinin karşılığını buluyon sonrada ağlıyorsun ağlayacaksan oynama bu oyunu o zaman.
Entrylerine hiç denk gelmediğim için izinde sandığım ama şimdi bakınca çatır çutur da yazdığını gördüğüm yazar.

iyi yazmaları olsun. Aynen öyle...
donuz listesinden çıkartıp aramızdaki son durumu kontrol edeceğim yazar. umarım sağlıklı bir iletişim kurabiliriz.
Uludan memnun olmadığını kalitesizleştiğini iddia eden yazarımsı. Beğenmediği platformda entirilerini görmeyek diye çaylak hesabından yazacakmış. Teşekkür ederiz kardeş bizi bu eziyetten mahrum bıraktığın için.
güncel Önemli Başlıklar