bugün

Birbirine çok yakın tarzda entry giren iki yazarın versusudur. ikisini de severim. Düşünen ve sorgulayan insanlar her zaman sempatimi kazanmıştır. Kalemleri keskin olsun.
Birbirimizin eline vermektense, birbirimizin elini sıkmayı tercih ediyoruz biz.

Çok istiyorsan ikimiz birden senin eline verebiliriz.

Aynen öyle.

Edit: noldu ya true, bi kaçtın?
true yine eline verdiler hadi oyna.* korkma ısırmaz.
Birine özel mesaj aracılığıyla kalp göndermişsem dostumdur artık. Angel of attack’a da kalp gönderdim, o iş bitti, dostumdur kendisi. * <3

true nun eline verdiler kaçtı yine.
bence de çok tatlılar . dostluk, kardeşlik ne güzel şey . mutlu oluyorum böyle şeyler görünce.
Angel of attack ı sevemedim hiç, kompleksli biri, uzak olsun.
ikisinin düşüncelerini de beğenmem şöyle dursun, yazım kurallarına uymaları dikkatimi çekiyor.
Bu konuda biraz takıntılıyım sanırım.
Komplekslerim yok ablacım, egolu ve özgüvenliyim. Tam aksi karakterdekileri rahatsız etmesi gayet doğal.

Aynen öyle.
Ablacım ne ya???
Ne bu gevşeklik sayın yazar???
Dünkü çocuklar abla olmuş başımıza.
Take it or leave it.

Aynen öyle lol.
Ben ikisini aynı kişi sanıyordum.
1 kişinin yönettiği 2 hesaptır. diğer ihtimalse at the heart of winter'in ev arkadaşı yada birine farklı ip adresinden açtırıp kullandığı sözlük hesabıdır. yazım tarzları falan komple aynı cümle sonuna aynen maynen yazarak kaytaracağını sanıyor. eğer bu iki hesabı farklı kişi yönetiyorsa yüzüne sansür koyup sözlüğe saçlarını atsınlar oradan fake olmadıkları ortaya çıkar. eğer fotoğraf atmazlarsa bilin ki kabak gibi fake hesap. ben adamı hiç beklemediği yerden vururum böyle .d
(bkz: ben ikna oldum)

iha siha tiha pkk bombalıyor diye üzüntüden hastanelik olan zevat. herkese eline veririm yazmış benimde elime versene haaa?
Ben iki kez fotoğraf attım ablacım bekleme yapma devam et.
Yok doğukan biz senin gibi fake hesap kullanma konusunda usta değiliz. O işi sen bizden daha iyi yaparsın. Misal kendi hesabından yazamadığın şeyleri farklı hesap alıp orada yazarsın. Ayrıca madem angel ile ben aynıyız, gidin moderasyona şikayette bulunun. Benim yaram yok gocunmuyorum hodri meydan.

Ne angel gaza gelip fotoğraf atar ne de ben. Sen de böyle mal mal bizi gaza getirdiğini falan zannedersin. Geri zekalı ruh hastası seni. O değil de sana şurada fake hesap kullandıran moderasyonun abv. *

ikisi de birbirinden kaliteli yazılarıyla sözlüğe renk katan yazarlardır. Silik yesin diyenler, önce kendisine baksın derim.
At the heart of winter kardeşimdir.
Diğeri gereksiz agresif
Sözlüğün kaliteli iki yazarıdır.
bi hesabından çıkış yaptıktan sonra ışık hızıyla diğer hesabına geçen zevat. bunun çocuğuda vardı galiba nasıl mama veriyor ilgileniyor anlamadım gitti. ne kocalar var hayatta.

gerçekten çok yazık..