bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  herkesin kolay kolay yapamayacağı sevinme tarzıdır.

  bir kere öncelikle yanında müfit erkasap gibi bir mazlum olacak. ona her türlü darbeyi indirebilme lüksüne sahip olacaksın. indirebilme dediysek, darbenin internetten inecek hali yok. yani her türlü vurabileceksin, o sana bir şey demeyecek.

  sonra metin tekin gibi hoplayıp zıplayan birisi olacak. onu havaya tutmaya çalışıp, aynı anda o havadayken sen yerde duracaksın ve sarılacaksın. öyle bir akrobatik gösteri gibi, bir şeyler yapmaya çalışacaksın.

  aslında öncesinde suratta bir şaşkınlık ve bekleyiş ifadesi olmalı. bir an da kendini kaybetmelisin, golü atan futbolcunun hemen yanına gelip, seninle bu sevinci yaşamasını aklından geçirmelisin.

  bu sevinme tarzında en önemli olay müfit erkasap gibi biri yanında olmalı. dün akşam atılan ikinci golden sonra, fatih terim yumruğunu sıktı, müfit erkasap'a doğrulttu, tam vuracaktı, son anda vazgeçti. yoksa 12 eylul 2007 turkiye macaristan macinda atılan ikinci golden sonra türkiye milli takımı yedek kulübesinde sağlam bir mevzu çıkabilirdi. herkes mazlum olacak diye bir olay yok. kimi şaban olur, o da sana girişir, sonrasında olaylar büyür. haa belki hoşuna gidecek, ama yinede ne gerek var?
  19 -6 ... salca
 2. ?.
  o mimikler, o kaş göz hareketleri... zor yani.
  2 ... chazsmyr dhuunyl
 3. ?.
  bu sevinme stillerinden birinin adı bayıltıcı darbedir ve şu şekilde yapılmaktadır;

  http://img514.imageshack.us/img514/9140/mufitgg9.jpg
  12 -1 ... salca
 4. ?.
  diğer arkadaşın da abdürrahim albayrak gibi sevinmesiyle lezzeti ikiye katlanacak olan durum.
  ... portnoi
 5. ?.
  gol sevincini doyasıya yaşmak demektir. keşke herkes fatih terim gibi sevinse bir de emre belözoğlu gibi sevinenler var.
  -1 ... bugsbunny
 6. 1.
  - gooolllll... halil gol attı ağlamak istiyorum sayın seyirciler... ağlamak istiyorum...
  + muhteşem bir gol.
  - haklısın ömer abi. bakın teknik heyetimize nasılda seviniyor. fatih hoca yardımcılarından birini attığı sol kroşeyle devirdi. bir diğerine doğru gidiyor. ve evet.. onuda uçan tekmeyle yere yığdı.. mill takım doktorumuz olay yerine doğru hareketlendi..
  + ama muhteşem bir sol kroşeydi.
  - hasss... goollllll. ikinci gol geldi. ikinci gol geldi...
  + bu iş bitti artık.
  - bitirdik macaristan'ı. bu sevinç bu çocukların hakkı. hemen yedek klübesine dönüyoruz... of off offf. fatih hoca tüm yedeklere tek tek kafa atıyor. benim burdan gördüğüm kadarıyla üç kişinin kaşı açıldı.
  + ama muhteşem kafa atıyor.
  - top toplayıcılar sahanın içine daldılar. fatih hoca onları kovalarken futbolculuk günlerini anımsatıyor bize. o göbekle tazı gibi baksanıza.. birini yakaladı. birini yakaladı ve kündeye aldı. sanırım kolu çıktı çocuğun...
  9 -1 ... deatly
 7. 2.
  (bkz: kaçırılan gol sonrası hakan sükür gibi üzülmek)
  1 ... deatly
 8. 3.
  http://www.youtube.com/watch?v=IRRZeHbUbfk+
  1 ... kajmer
 9. 4.
  yanında birde müfit erkasap olursa tadından yenmeyecek olay.
  1 -1 ... wtasyh
 10. 5.
  şimdilik yırtmanın terimce versiyonu.
  -2 ... panikadam
kapat