1. 1.
  atılım hukukun tam burslusu ile ankara siyasal bilgiler fakültelerinin karşılaştırılmasıdır.
  -2 ... tachyon
 2. 2.
  karşılaştırılmasının yapılması bile bir hata olan durum.
  1 ... sehrimdenkareler
 3. 3.
  atlım gıbı lıseden bozma bir yere gıdecegıne ankara siyasala gitmelisin. hem tercih yapcaan yası dusunursek sıyası ortamı kısılik gelısımıne de faydalı olur.
  ... texas1963
 4. 4.
  (bkz: atılım ne la atılıyor mu)
  *
  ... hondureno
 5. 5.
  haci sen avukat olmak istemiyorsun. o zaman siyasal.
  ... salvatoreadamo
 6. 6.
  Avukatlığın Türkiye'de yükselen bir meslek alanı olması nedeniyle Atılım Hukuk diye tercihini yaptığım karşılaştırma.

  Türkiye'de on on beş yıl öncesine kadar sadece dava avukatlığı vardı. On yıldaki ilerlemeler, Türkiye'nin tüm dünyaya peşkeş çekilmesi, M&A işlemlerini patlattı. Bunun üzerine ABD'de yıllardır var olan, hani Şirket gibi filmlerden gördüğümüz, corporate lawyer denen avukatlık türüne Türkiye'de de yogun olarak gereksinim duyulmaya başladı. Şu an Türkiye'de en çok vergi veren ilk on avukatın hepsi bu tür avukatlar. Bunlar sokaktan gelen adamın abi bir çekim var bunu tahsil edemiyorum napak, veya karıyı boşayacağım tarzı avukatlar değil. Dev şirketlerin Türkiye'deki şirket alım satımlarını falan takip ediyorlar. Rekabet Hukukunun gelişmesi nedeniyle bu hizmet satın alımdan sonra da devam ediyor vs vs para basıyor bu bürolar (pekin pekin, yarsuvat, güner vs).

  Ayrıca fikri mülkiyet haklarının da gelişmesi marka patent avukatlığını da patlattı. Bugün Microsoft'un taklit ürünlerini üreten bir yer tespit edip orayı basarsanız Microsoft'tan paraları cukka ediyorsunuz (mehmet gün avukatlık, deriş patent vs).

  Derim ki ille ikisi arasına sıkışıp kaldıysan hukuk olduğu için Atılım'ı seç. iyi not tutturursan, daha iyi bir hukuk fakültesinde LLM yapar sonra da mis gibi corporate lawyer olarak hayatını yaşarsın. Türkiye'de hala ihtiyaç büyük.
  1 -1 ... asuregibisurat