bugün

penguen de serkan yılmaz ın hazırlamış olduğu dudullu postası nda yazan dudullu lu aydın. ayrıca asabidir.
(bkz: korkmazları tanıyo musunuz)
dudullu postasında bu hafta başına mahalle sakinlerinin sözlük safsatasıyla zor anlar yaşamış olan hayali köşe yazarı. sevmli top sakalı ile gönlümüzün baş tacı, usta kalemdir.
yazıları takip edilesi müthiş kalem, saygılı insan, kenar mahalle okumuşu, üstad.
(bkz: dudullu postası)
(bkz: köşem var yazı-yorum)
(bkz: fmk fotoğraf makinelerimizi kırdılar)
köşem var yazı-yorum dan alıntı :

"Efendim ekşi sözlük diye bir site varmış. uludağ ve itü sözlük ve adını sayamadığım başka sözlüklerde varmış. (Hakkımda kötü birşeyler yazarlar mazallah) ben bakmıyorum o sitelere yanlış anlamayın. Ben televizyona bakıyorum.Dudullu'da birkaç genç de bunlara özenmiş. Bi boş deter almışlar. Onun bunun hakkında yazılar yazıyorlar. Sözlük tutuyorlar akılları sıra. Benim hakkımda da başlık açmışlar. Ne orrspu çocukluğum kalmış ne şerefsizliğim. 6 ortalı harita metodun yarısı benim hakkımda. Geçenlerde arsanın orda sözlük zirvesi yapacaklarını duydum. Belki utanırlar diye bende gittim. Baktım hiç utandıkları yok. Kasım kasım kasılıyorlar. Defter elden ele geziyor. "Verin bakiyim hakkımda yeni entiri var mı? " diye istedim. Bunlar muhabbete daldıkları sırada bir kaçarsın ordan. Peşime koştular. Yakalasalar yiyeceğim dayağın haddi hesabı yok....."

Asım Velioğlu
dudullu postası'nın ahmet altan'ıdır...

efendim benim bugün yazasım yok...hanımla kavga ettik, oğlanı da aldı evi terk etti...evlere temizliğe falan gidiyodu.. ataşehir'de bir apartmanın kapıcılık işini almış. " sen benim yaşam standardımı düşürüyosun. " dedi. evi terk etti kapıcılık yaptığı yere taşınmışlar... oğlanı da markete işe koymuş, gül gibi geçinip gidiyorlarmış... oğlanı tapladım evlerini buldum, çaldım kapıyı, bi adam açtı... bizim oğlan içerden " kim gelmiş baba ? " dedi adama. imam nikahlı olduğumuz için boşanmaya bile gerek duymamış kahpe. adamı tanıdım. biz evlenirken kalabalığın arkasından ananı skicem anlamında parmağını sallamıştı bana... hanıma " kim bu " diye sormuştum da " eski bir tanıdık " demişti... ben de pek önemsememiştim açıkçası... eski tanıdık şimdi oğlumun gözü önünde onurumu kırarak sktir etti. sonra bi uyandım. tüm bu olanların rüya olduğunu sanıp sevindim. ama değilmiş, tansiyonum düşmüş kaldırıma yığılmışım, polis gelmiş dürtüklüyo. dilenci sandılar herhalde. ama benim adım da asım'sa bu iş burada kalmaz. televizyona çıkıcam televizyona...
usta kalemdir. dudullu'nun tek aydınıdır, ama kıymeti bilinmez.
dudulluda köşe bucak aradığım,usta kalem, en asil duyguların,düşüncelerin adamı.
ramazanın gelmesi münasebetiyle ve aydın olmasından mütevellit yarım gün çocuk orucu tuttuğunu beyan etmiş dudullu postası muharriri.
dudullu dolaylarında değeri bilinmeyen üstüne de sürekli dayak atılan gazeteci, düşünür, aydın.
yazılarına her zaman efendim diyerek başlayan yazar.

(bkz: efendim diye soze baslayan yazar)
aydınların tiiiye alındığı bir serkan yılmaz karikatür karakteri.
Dudullu postası köşe yazarı. Sisteme tepkili, aydın, mahalle ahalisinden çok çekiyor. Yazısına genelde "efendim biliyorsunuz ki ben aydın bir insanım" seklinde başlıyor. *
(bkz: köşem var yazı-yorum)
(bkz: dudullu postası)
(bkz: fot Mak Kır)
güncel Önemli Başlıklar