bugün

Allah rahmet eylesin, az önce kendisini kaybettik, Türkiye çok önemli bir insanı kaybetti.
türk sanayisinin duayenlerinden biri olan borusan holding'in kurucusu iş adamı.

mekanı cennet olsun.

aziz hatırasına saygılarımla;
http://www.youtube.com/watch?v=P9fEhQ432Pc
eğitim alanında çok önemli çalışmaları olmuş borusan onursal başkanı.

bir iş neferini daha kaybettik.
borusan holding'in kurucusu, hakkın rahmetine kavuştu, allah rahmet eylesin. aynı zamanda uludağ üniversitesi'ne bağlı gemlik asım kocabıyık myo ve kocaeli üniversitesine bağlı, kocaeli üniversitesi asım kocabıyık myo, okullarıda onun adını taşımaktadır.
tesadüf diye birşey yoktur, tevafuk diye birşey vardır, tüylerim diken diken şuan, başörtüsü imajımızı bozuyor diyen borusan otomotiv in kurucusu, bu haberin medyaya çıktığının tam 1. yılında aynı gün vefat etmiştir. 28/12/2011 de olmuştur olay, 28/12/2012 de de kendisi vefat etmiştir.

dün gece alt yazıda borusan kurucusu hayatını kaybetti şeklindeki haberden ögrendim bu zat ın ismini, borusan ın hani başörtülü sunucu mini cooper test etti diye, -borusan ın ithalatcısı olduğu- mini cooper ın sponsor olduğu programdan sporluğunu çekmesi aklıma geldi, sebeb ise igrenç ti, "türban mini cooper ın imajını zedeliyor".

ölüm haktır, hakka dönüştür, ölmüş olan senin ardından ben bile, seni şahsen bilmem tanımam, merhabam olmadı, ben bile senin ardından bunu düşündüm, hani hayırla yad edilmek diye birşey vardır müslümanlar için önemlidir bu, senin ardından ancak borusan oda orkestrası katkıda bulunduğun "modern" türkiye nin fatiha bilmez kesimi her yıl bir konser verecek, tam da senin istediğin gibi....

(bkz: başörtüsü imajımızı bozuyor diyen borusan otomotiv)
(bkz: başörtülü mini cooper sürücüsü)

çok mu acımasız, peki o cehennem zebanisi gibi eşşek kadar heriflerin üstüne yürüdükleri, 28 şubat süreci olsa belki linç edebilecekleri genç kız kaç yaşında?
görsel
görsel
''Sıkıntılar gelip geçicidir, kalıcı olan yürüyüştür. Yolunuz doğruysa mükafatınızı alırsınız''
borusan holding bünyesinde çalışan, yöneticisinden üretimdeki işçiye kadar herkesin ismi zikredildiğinde rahmetli diye andığı kişidir. güzel işler yapanlar güzel anılır elbette.
Gemlik merkezde yapılan camiye adı verilen kişidir.