bugün

ön incelemesine bakarak çok şık olduğunu söyleyebilirim. amiral gemi olarak baya baya iddialı olmuş, ancak şöyle bir durum var ki ekim gibi avrupa ve türkiyeye dağıtımı yapılıcakmış ve fiyatı tahminen 2000-2500 arası olacaktır o süre içerisinde diğer amiral gemilerin fiyatı ucuzlayabilir ve insanlar asusu tercih etmeyebilir, keşke daha erken gelseydi diyorum.

http://shiftdelete.net/ze...-deluxe-on-inceleme-71967
Asus bu işi yapamadı malesef. Ama zenfone 3 de test amaçlı gelecektir bana. Bi inceleme yapayım bakalım.
Amiral gemisi nin üstü telefondur 6 gb ram ve diğer tüm özellikler ilgi çekici . Benim pc dr bile 4 gb ram var lan .
6 gb lpddr4 ram ve s820 işlemci ile çok güzel işler başarabilir. Önemli nokta buradan sonra asus'un tamamen yazılıma odaklanması. Güzel bir yazılımla mükemmel olacaktır.
Yazılımda güncel tutarsa kendi tadına doyulmaz.
2016'nın en gözde telefonu. * ancak zenfone 3 deluxe ismi yerine 2'nin devamı olduğu için direkt zenfone 3 ismiyle çıksa daha güzel olurdu. zenfone 3 olan da zenfone 3a gibi bir isimle çıkabilirdi. adamlar deluxe kelimesiyle satış yapmayı planlamış çok açık.

fiyat 2000 tlnin aşağısında olmaz. bora aras 2300-2500 tl demiş ama türkiye'de bir telefona 2500 lira veren biri gidip de asus almaz. acı ama gerçek bizde marka * * satar. 6 gb ram pek bir şey fark ettirmiyor. o yüzden türkiye satış rakamları doğru fiyatlandırmayla paralel olacaktır.

eylül sonu ekim başı gibi türkiye'ye gelecek. o zaman görücez.
çok boktan bi satış ve satış sonrası hizmet politikasına sahip şirketin yeni amiral gemisi. özellikleri pratikte iyi gorunuyor ama ukkemizdeki fiyati pekte ic acici değil.
fakirdi bilmem ne.
Telefon türkiye 'ye gelmeden çok hayal kırıklığı yaşatmıştır.

Öncelikle asus telefonlarına değinmeden asus u genel geçer bir bilgiyle tanıyalım.
Tayvanlı bir bilişim şirketi olan asus; bilgisayar donanımları ve aksesuarları üreten ve piyasada evga, gigabyte, msi, sapphire markalarıyla ekran kartı konusunda yarışan, airties, zyxel, gigabyte, to link ile modem konusunda, everest, logitech, microsoft, inca ile klavye, fare, bilgisayar kamerası konusunda, snopy, logitech ile oyuncu kulaklığı konusunda, viewsonic, lg, samsung, hp, aoc ile oyuncu monitörüyle yarışan ve bilgisayar fanatiği 'oyuncu' kitleye maddi durumuna göre rog(republic of gamers), strix kampanyası ile bilgisayar donanımları üreten firmalar arasında ilk akla gelen bir firma olup, genelde başarılı ve işin ehli bilinen bir şirket. Başarı oranı %84.

işte bu şirket sömürge yarışında geri kalan italya, almanya gibi telefon konusunda geri kaldığını farketmesi üzerine intel ile anlaşarak, işlemci çekirdeğini sony ile kamerasını, ekran kartını gerek mx ile gerek adreno ile üreterek yarışa kaldığı yerden başlamıştır.

Gerek Asus zenfone 4, 5, 6 da intel ile çalışması, gerek en iyi grafik kartı kullanmamış olması asus'un lg, sony, htc ve en önemlisi samsung ve iphone un çoğu telefonuna göre performans istatistiğinde geri kalması, rekabet edecek düzeyde olmaması daha çok f/p ürünü olmak istemesi satış konusunda bilinen markalara kıyasla yeterli düzeyde olmaması firmayı daha çok hırslandırmış olacak ki yeni çıkardığı general gemisi asus zenfone 3 deluxe ile rekabet konusunda adından daha çok söz ettiren, daha çok satan/beğenilen telefon olarak piyasayı saklamasını bekliyorlar. Açıkçası 2000-2500 tl ile çok satacağını düşünmüyorum.
Neticede telefon konusunda yeni sayılır ve marka bilinci yalnızca bilgisayar konusunda güven veriyor, ha zaten benim gibi asus zenfone 6 kullanmış biri olarak, gerek donmalari, gerek aniden resetlemesiyle, gerek düşük fps puanlarıyla oluşturduğu güvensizlik bu telefona varolan potansiyel müşterilerini bile çekimser bırakır.
Nitekim bazı yazarlar da bilir asus zenfone 3 ün reklamını çok iyi yaptı. Asus duyurularda zenvolution 3 diye tabir ettikleri asus zen devrimi, firmanın yeni bir devir yeni bir çağ başlattığı izlenimini veriyor. Asus ürünlerini ilgiyle takip eden biri olarak benim dahil bu telefonu almak konusunda, çekimser kalacağım bir ürünü.

Telefon eylül ekim de türkiye 'ye gelir dendi, kasım ortasına kaldı fiyat konusundaki belirsizlikler yüzünden aralık ayına ertelendi. Lansmanindan 1 ay sonra yani haziran da telefonla çinliler tanıştı ki lansmandan tam 7 ay sonra türkiye tanıştı, bu yüzden güven ve saygınlık kaybettirdi. Bir gün deneme imkanım olursa, buraya yazarım sözlük, şimdilik aklıma gelenler bunlar.
güncel Önemli Başlıklar