1. 1.
    https://twitter.com/assas...tatus/1002331391789617152

resmi olarak duyuruldu.

simgeden ve söylentilerden anlaşılacağı üzere, antik yunan topraklarını göreceğiz.
    4 -1 ... erebyss
  2. 1.
    Sözde originin son olacağı seriydi sözünde durmamışlar.
    -1 ... 2023 bor karteli
  3. 2.
    ananı sikeyim ubisoft ya. orospu çocukları. bildiğin origins'in reskin hali. ananızın amına girsin o oyun motoru.

assassin s creed odyssey
    assassin s creed odyssey
    assassin s creed odyssey
    assassin s creed odyssey
    assassin s creed odyssey
    assassin s creed odyssey
    assassin s creed odyssey
    assassin s creed odyssey
    assassin s creed odyssey
    -1 ... erebyss
  4. 3.
    assassin s creed odyssey
    assassin s creed odyssey
    assassin s creed odyssey
    assassin s creed odyssey
    assassin s creed odyssey
    assassin s creed odyssey
    assassin s creed odyssey
    assassin s creed odyssey
    1 -1 ... erebyss
  5. 4.
    artık bıktırmıştır. şu ubisoft batsa artık da her sene birbirinden sikko assassin's creed oyunları görüp durmasak. 2'yi oynadım, brotherhood'u oynadım, revelations'u oynadım bunlar güzeldi. 3'ü oynadım hayvanları sevme olayı gelmişti vs. black flag derken artık ac serisi iyice boka battı.

ne olur ubisoft, bir işi de tadında bırakın. artık assassin's creed falan oynanmıyor amk.
    2 ... kivilive
  6. 5.
    Benim tahminime göre bu spin-off’tan Sonra ac serisi birkac oyun daha çıkartır icinden. Onlardan birisi de origins’in devamını işleyecek, önceden bundan bahsettiler.
    Ve bu franchise artık başka yöne doğru ilerleyecek. Zaten ezio üçlemesinden sonra farklı seyler işleyeceklerini anlamıştık. Origins ve sonrasındaki yeni çıkacak odyssey bunun belirtisi. Daha çok gizlilik odağından çıkıp, suikastçı rolümüzü kenara bırakacağız. Muhtemelen de odyssey sonrasında ac Evreninde geçen, the witcher Tarzı bir oyunla karşılaşacağız.

Bunları niye mi söylüyorum?
    Çünkü Prince of Persia gelecek! Evet, ikisi birbirine benzer franchise ile devam etmeyecekleri çok belliydi. Bu sebepten nice senedir prensi göremedik. Artık ac farklı yönlere ilerlediğinden büyük büyük ihtimalle birkaç yıl içinde yeni bir Prince of Persia göreceğiz.

Demişti dersiniz.
    1 -1 ... odysseus
  7. 7.
    Rdr2 den sonra bana bok gibi gelen oyun.

Zirvede bırakmak lazımdı boşuna para verdim.
    ... be happy yine yine yeniden
  8. 8.
    Oyunun introsu sizi anında 300 spartalı filmine götürüyor, neredeyse birebir işlemişler savaş sahnesini. Klasik bir Assassin’s Creed oyunu asla değil. Bildiğiniz RPG oyunu ve Witcher’dan biraz etkilenmiş gibi. Antik Yunan'ı seviyor ve merak ediyorsanız, bu oyun sizin iştahınızı bir nebze de olsa doyuracaktır. Zırhlar, silahlar(kılıç, mızrak vs.), tapınaklar şehirler, jeolojik formasyonlar hepsi 431 BCE den fırlamış adeta. O dönemdeki Peloponez Savaşı'nı da içinde barındıyor oyun ve siz bu savaş süresince yaşanan muharebelere de dahil olabiliyorsunuz. Fakat oyunun kusurlarında birisi ise savaş başladığında herkes dağınık bir şekilde birbiriyle savaşıyor. Oysaki Antik Yunan’da kullanılan en etkili savaş taktiği falanks formasyonudur. Tabii oyunun size sunduğu birçok güzel detay sayesinde bu gibi kusurları görmezden gelebiliyorsunuz.

Uzun lafın kısası, klasik bir Assassin’s Creed oyunu bekliyorsanız boşuna satın almayın derim, ama macera dolu, Antik Yunan’da geçen ve mitoloji kokan bir oyun arıyorsanız buyurun alın.
    ... hephaestus
  9. 9.
    origins oyunundan sonra çıkan nefis bir oyundur.

ancak ingilizce bilmediği halde bu oyuna 500lira verenler beni hüzünlendiriyor. oyunda bariz ingilizce anlatılan bir hikaye var ve origins'den farklı olarak "soru-cevap" seçenekleriyle o an anlatılan konuyu daha detaylı öğrenmen bekleniyor. hatta sana verilen ipuçlarına göre ilerlemeni istiyorlar ama sen ingilizce bilmediğin için hiçbir şey anlamadan oynamaya devam ediyorsun. hatta ipucu verecek olan diyalogları da atlıyorsun ya, işte bunun kalın bir romanın sadece resimlerine bakmaktan farkı kalmıyor.
    ... strobist
  10. 10.
    kassandra yı seçerek oynuyordum.ulan bütün oyun biseksüel bu nebiçim iş?
    ... wwigur