bugün

sesi enfes bir sanatci.
internette dolasan harika bir sarkisi var. kalp kalbe karsi derler. ama neden hâlâ piyasa cikmadi kendisi anlam veremiyorum.
enbe orkestrası projesinde sesini ferhat göçer ile birlikte duyduğumuz pırıl pırıl bir ses.
(bkz: saatlerce dinlenecek insan)
insanın içini okşayan bir sesi var.
ferhat göçer ile birlikte söylediği kalp kalbe karşı derler şarkısıyla internet üzerinden binlerce insana ulaşmış harika sesin sahibidir. bu şarkı enbe orkestrasının yeni çıkan albümünde bulunmaktadır. ve merak edenler için yakında bu şarkıya klip çekilecekmiş, meraklısına.
ana haber bülteninde tanıdığım,kalp kalbe karşı derler şarkısıyla interneti alt üst eden sanatçımız.kendisini medyaya tanıtmamakla dikkatleri üstüne çekmektedir.neslihan ve irem gibi internetten tanıttı kendisini tebrikler güzel bir ses,
kim keşfetmişse..
kalp kalbe karşı derler şarkısıyla içimdeki hasret dalgalarını doruğa çıkaran güzel ses.
beni fena halde hayal kirikligina ugratmis sanatci.
bundan tam bir yil evveldi. tesadüfen bir radyo kanalinda dinlemistim. asli hanim'in kalbe kalbe karsi sarkisini. o kadar harikaydi ki, hemen sözleri bir kenara yazip internette arastirma yaptim. sonucta youtube'da kendisiyle ilgili hazirlanmis amatör bir video klibe rastladim. ve tam gecen yil bahar aylarindan bugüne kadar bekledim, bu sarki ve bu kiz ne zaman popüler olacak diye.

sonunda geldi, ama büyük bir hayal kirikligi ile- benim icin. asli güngör kendi enfes sesine ve güzelligine güvenmemis olacak ki sarkiyi ferhat göcer denen bünye ile düet yaparak piyasaya sürmeye karar vermis! akil alir is degil. ferhat göcer, de az önce bir magazin programinda dinledim, bir hayli rol calma sarkiyi kendine mal etme derdinde. "bu sarki yeni bir 'cennet' vakasi olacak" diyor. bir sanatci, asli güngör'ü kastediyorum, ancak bu kadar kendi emegine hakaret ve haksizlik edebilir. hicbir zaman oturup da cenneti sonuna kadar dinleyemedim. ferhat göcer'in küstahca bu sarkiyla kiyasladigi cennet'i. eminim, asli güngör bu aptalligi yapmasaydi bu sarki cennet'in gölgesinde kalmaz aksine onu gölgesinde birakirdi. simdi ise cennet'i kadar olabilcek mi olamayacak mi onu konusuyor ferhat göcer. ve sarki üzerinden esas ekmek yiyen de ferhat göcer olacak belli ki.

yaziklar olsun... yuh olsun....
kalp kalbe karşı derler şarkısını manyak okuyan, ama ferhat göçerin düetiyle içine edilmiş şarkısı vardır.
caz * * söylemesi gereken bir sese sahip enbe orkestrası vokalisti.
duyulabiliecek en basit sözlerden ibaret şarkıyı seslendiren bayık sesli bayan kişi.
sesinde pırlanta ışıltısı taşıyan, mütevazi hanım.
izmir bilir ya isimli sarkısıyla mest eden hos sesli hatun.
sürekli slow şarkıları bilinen ama bu son mektup isimli, kıpır kıpır, yazlık tabir edilebilecek şarkı ile sadece slow değil, hareketli parçalarla da arasının iyi olduğunu kanıtlayan sanatçı.
gün itibari ile kendisiyle aynı ismi taşıyan, yada isimsiz bir albüme imza atmış sanatçı;

1.son öpücük
2.ask herşeye değer
3.dön gel yeter
4.beni tanı
5.yenildim sana
6.izmir bilir ya
7.kalp kalbe karşı
8.ninni
9.uçurumlar
10.gözyaşlarımla
11.iyi ki sen vardın
12.kalp kalbe karşı (aslı güngör vs hsyn krdy)
13.son öpücük ('' '' '' '' '' )
son albumuyle beklenen veya benim bekledigim harika yorumlarini bizden esirgeyen sanatci. bazi parcalari guzel evet ama 2008 deki pacalar kadar guzel gorunmuyorlar.
son opucuk olmus denebilir
http://www.youtube.com/watch?v=YdJ6DUvgvac
nedense sesinin tonu bir yerden sonra bayan ve uyuz eden şarkıcı. bir diğeri için (bkz: cem adrian)
şarkılarının meyan kısmına sesinin yetmediği yeni yetme sarkıcı.
son albümünde ki aşk herşeye değer şarkısıyla büyüleyen müzisyendir.
sesi güzel evet fakat dikkatli bakıldığında ağzını kapamadan şarkı söyleme yeteneğine sahip şarkıcı.
ŞARKI SÖYLEMEYi BiLEN HATUN. SANKi SÖYLERKEN KAPASANIZ GÖZÜNÜZÜ, ŞARKININ FiLMiNi iZLEYECEKSiNiZ. DUYGUYU, O DERECE iNSANA GEÇiRiR, YAŞAR, YAŞATIR, MEST EDER.
hastalıklı gibi. böyle kliplerde falan güzel hoş. lakin canlı yayınlarda pek bir ince bek bir çelimsiz. ayrıca şarkılarındaki o asi, isyankar halinden eser yok. vur ensesine al lokmasını. güzel gibi.
son öpücük şarkısı da gayet anlamlı ve hoş olan bayan müzisyen.
Son zamanlarda en çok dinlediğim kadın solistlerden.Kalp kalbe karşı derler,izmir bilir ya adlı şarkıları söyleyen sevimli kadın..
eski sevgilidir.harika insandır.