bugün

yavan boş bi kadın. sıfır artı sıfır. sadece hükümeti eleştiriyor. başka bildiği hiç bir şey yok. aşırı yandaş.
sıradan gazetelerin, sıradan ve cahil bir yazarı..
adını anmaya değmez..
TSK'nın açıklamasına "evet zaten size soran olmadı" diyen gazeteci,sunucu.
karşı gündemde sabrına hayran kaldığım kadın. rastlaşmak isterseniz haftasonları asmalımescit civarlarında turlayın.
Tatlı bir kadın ama içinde sonsuz bir çirkeflik potansiyeli olduğuna inanıyorum. Hala evli mi merak içindeyim.
aslı.aydıntaşbaş: twitter'a karşı mısın?
abdülkadir.selvi: karşı değilim aslı aydıntaşbaş'a karşıyım??

http://www.ensonhaber.com...i-degilim-2014-03-30.html

güldüm amk.. aklı başında aslı'ya karşı olmamak mümkün mü??
twitter'ı haber vermek amaçlı değil , haber alma amaçlı kullanan tek gazeteci.

Diğer meslektaşları şöyle bir olay oldu, burada durum bu gibi insanlara haber veren tweetler atarken kendisi sürekli olarak :

Herkes başbakanla ilgili bir şeye gülüyor, olay nedir haberi olan var mı? ( rte'nin sesi kısıldıktan 2 saat sonra)
Şu konu ile ilgili bilgisi olan varsa bana ulaşabilir mi.
Şu kadar ölü var diyorlar doğru mu?

gibi tweetler atan abla.

Soma olayı ile ilgili attığı tweet : Trafo patlaması gerçekten olmuş mu bilgi verebilir misiniz?.

Haberci olan ben miyim sen misin amk.
pekakalı kürt götü yalamayı aydın olmak, demokrat olmak, ilerici olmak sanan osuruktan tayyare, vatan haini.

türkiye ve yakın coğrafyada bu dolma kalem kadar kürt aşığı biri ne görülmüş, ne duyulmuş; ne de vakanüvisler tarafından kaleme alınmamıştır.
Hasan Cemal gibi cengiz Çandar gibi yasemin çongar gibi mehmet altan ve Barlas gibi satılmış ve alınmış birisi.
nolur ben amerikada okudum, acayip ingilizce biliyorum aksanıyla konuşmasın nolur.. hele de türkiye'nin yerel meselelerini konuşurken hiç uymuyor..
Şuh bir havası var. 2 dubleden sonra aman sabahlar olmasın.
Şuan yayında gömleğin göğüs kısmı sağa çekti. Biri uyarsın da hareketlenme olmasın.
seksi kadındır.
bu bayan gazetecimiz!!! bu sıralar sadece hükümet düşmanlığı değil bunun yanında birde demirtaş şakşakçılığı yapmakta. en son bombası dün askerlerimize yapılan saldırıdan sonra yaralanan askerlere oraya hdp mitingine gelen insanların yardım etmesine eğer gerçekse yer yerinden oynar demesidir.

ablacım orada mitinge katılıp askerlere yardım edenler türkiye cumhuriyeti vatandaşı saldırıyı yapanlar ise pkklı yani bu yardım eden insanlar pkkya güzel bir mesaj vermişler ama anlayana.

eğer sen hdpye oy verenleri destekleyenleri komple pkklı ilan ediyorsan çok yazık çünkü oradaki baskıyı görmezden gelemezsin özgürlüğün olmadığı baskı ve korkunun sonucu yapılan bir sürü olay var sende çok iyi biliyorsun ama gazetecilik böyle bir meslek sen de haklısın.
kaliteli bir lider olsa gelen şakşakçılara der ki :

" sizin işiniz yok mu?"

ama lider de kokmuş olduğu için sormaz şakşakçılara, hatta şaklamayanı şaklattırır.
(bkz: bir vasıfsızlık seviyesi olarak aslı aydıntaşbaş)
iftar sonrası cnn'de görerek libidomu tavan yaptırmıştır. Senin o beyaz tenine kurban olurum.
hafiften aşkın nur yengi'yi andırmakta olan cnn kanalının vazgeçilmez elemanıdır.
Bu akşamki tarafsız bölge yayınında pyd'yi yalamaktan bi'hal oldu.
şehvet uyandıran şuh bir boş teneke. gerçi bugün cnn türk'te belkide ilk defa haksız bulmadım kendisini. ha şehveti bir kenara bırakacak olursak, hayko bağdat denen sakallıyı dinlemeyi tercih ederim.

bunun daha boşu için: amberin zaman
suruç olayı sonrası yas ilan edilmesini isterken ciddi ciddi, ciddi olan kişi. eliade'ın şurada bahsettiğim o sözünü anımsamadım değil.

(bkz: 20 temmuz 2015 şanlıurfa suruç ta yaşanan patlama/#28569854)
türkiye'nin ışid'e hem saldırmamasına, hem de saldırmasına kızan tipik rte karşıtı gazeteci ablamızdır. sanırım büyük bir duygu karmaşası yaşamaktadır.

http://www.ensonhaber.com...-da-karsi-2015-07-24.html
an itibariyle CNN tv de saçmalaktadır. kurup kurup salıyorlar bunları.kanımca r.o.k tan bir farkı yoktur.işid e laf atacam derken pyd yi yardım kurumu gibi söylüyor adeta. neymiş işid gericiymiş kafa kesiyormuş diğeri ise içerisinde kadınların da bulunduğu grupmuş. sabaha mı bırakırsın ?
sarışın sanırım.
görsel
Her şey çok daha güzel oldu mu sevgili vatan haini?
güncel Önemli Başlıklar