bugün

iki fenerbahçeli yazar. birini tanıyorum, diğeriyle konuşmuşluğum yok ve bu arkadaşı deminden beri izliyorum, diğer takım taraftarlarını delirtmek için elinden geleni yapıyor. amaç nedir çözemedim.
edit: sözüm sana vamos, sakın beşiktaş'a saldırma.
2 trollün kapışması.

vs alır.
aslolan fenerbahcedir takımını savunuyorken, vamos fener insanları rencide ediyor ve galiba pkk'yı savunuyor. bu kadar nefrete gerek yok azizim. az sakin.
iki fenerli yazarın versusu. ikisi de galatasarayımızı rencide etmek için büyük uğraş veriyor ama kişiliğe gelirsek, Aslolan fenerbahcedir, vamos fener'E oranla daha samimi galiba. Nickaltına bakılırsa çok kız yürümüş kendisine maaşallah. Ben ikisini de sevmem orası ayrı.
sözlükte takımlarına sahip çıkan iki gerçek taraftarlardır.
iki fenerbahçeli kardeşin versusu. abber1ine nickli yazar, bu iki fenerbahçeli kardeşi donuza eklemiştir ama nasıl oluyorsa her girdikleri entry'e cevap verir. senin donuz butonunun son yazılımı güncel değil galiba kardeş. *
Vs değil feat. Tır o. Senkronize saçmalıyorlar zira.
Cinconluların iki fenerbahçeli dostu birbirine düşürmek için açtıkları versustur.

ikisi de fenerbahçelidir. ikisi de sevip sayılırlar.
ikisi de adamın dibi!

'Adamın dibi vs adamın dibi' gibi bi versus olabilir mi?
Olamaz.

Bu sebepten dolayı; ikisi de alır!
yaklaşık 1.5 ay önce donuza eklediğim için entrylerini okumamaktan mutlu olduğum, galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışlarıyla galatasaraylı yazarları rencide eden iki yazar.
'' fenerbahçe' yi savunuyoruz '' bahanesiyle galatasaray hakkında kırıcı çıkışlar yapar, üstelik bunu galatasaray ile alakası olmayan başlıklarda ve galatasaray maçlarının olmadığı günlerde yaparak çelişkiye düşerlerdi. hala galatasaray hakkında kırıcı çıkışlar yapıyorlar mı ? galatasaraylı yazarları kıran entryler giriyorlar mı ? bilmiyorum, bilmeyeceğim de. çünkü onları donuza ekledim ve okumamaktan, okumayacak olmaktan mutluyum. artık futbol yazmaktan da keyif alıyorum.
iki adet fenerbahçeli vasat trollün karşılaştırılmasıdır.

(bkz: al birini vur ötekine)
6 sene sonra sözlüğe döndükten sonra galatasaray hakkındaki üzücü entrylerini fark ettiğim ve donuza eklemeye karar verdiğim iki yazar. 6 sene önce de bu arkadaşlar gibi her gün galatasaray' a saldıran fenerbahçe fanatiği yazarlar vardı ve onları okumak zorunda kalıyorduk. bu yüzden donuz butonu çok önemlidir. artık okumak istemediğimiz yazarı okumak zorunda kalmayacağız.
uzunca bir süre sonra görmüş olduğum için donuz butonu gibi önemli bir hamleyi sözlüğe kazandırmış olan zall' a şimdi teşekkür etmek isterim.
iki adet gaybahçeli yazar versusudur. gereksizdir. evet.
11 gün önce diğer bazı futbol fanatikleriyle birlikte donuza eklediğimden beri sözlükte daha rahat futbol yazıp okumaya başladığım iki yazar. diliyorum bir gün futbolun sadece iki renkten ibaret olmadığını anlar, futbolu tüm renkleriyle sevmeyi başarırlar. o zamana kadar onları okumayacağım için çok mutluyum.
sabah sabah "futbolu sikiyim" dedirten durumdur. millet işsizlikten takım tutuyor, hatta baya baya fanatiği oluyor amk. karı kıza yazmak için uğraşanlar bile dana mantıklı hareket ediyorlar buna kıyasla.
Bu arkadaşlar “ son şampiyon 4. Yıldız için sahada “ yazardı o dönemde. Ama 4. Yıldızı kazanan galatasaray olmuştu.