1. 624.
    şu an sözlükteki en mutlu, kafası rahat olan yazar.
    aslolan fenerbahce dir
    7 ... elmas bogazici
  2. 625.
    Adam gibi adamdır.
    5 -2 ... be happy yine yine yeniden
  3. 626.
    Gerçek fenerbahçeli renktaşımdır.
    7 ... jager meister
  4. 627.
    Tinerci kekolara ayarı veren kardeşim. Net.
    6 ... kurtcebe noyan
  5. 628.
    türkiye cumhuriyeti’nin en büyük spor kulübü olan galatasaray’ın taraftarı olarak ilgiyle ve hayretle okuduğum girilere sahne olan başlık.

sanıyorum ülkenin 2. ve 3. büyükleri.
    4 -6 ... deep house
  6. 629.
    Keyfi yerinde olan yazar.
    14 -4 ... aslolan fenerbahce dir
  7. 630.
    yardır reyiz peşindeyiz. *
    12 -2 ... true
  8. 631.
    Bu çocuğun gerçekten akli dengesi yok.
    Kendi takımı kümede kalma mücadelesi veriyor.
    Galatasaray Tayyip'in açık açık desteklediği, artık açık açık kollanan, artık şikeyi açık açık yaptıkları Başakşehir ile mücadele veriyor. Ve tayyipsporun tüm kollamalarla, desteklerle, açık açık ittirilmesiyle şampiyon olmasına seviniyor.
    Bugün Başakşehir ile Galatasaray değil, Fenerbahçe de mücadele edebilirdi.

Galatasaray'a karşı öyle bir kOmpleks içerisinde ki; Galatasaray'ın rakibi kollanarak şampiyon olsa bile seviniyor. Neden? Çünkü kendileri de şikeci, o psikolojiyi iyi anlıyorlar.

(bkz: 3 temmuz)

2 sene önce Beşiktaş ile Başakşehir şampiyonluk yarışı içerisinde iken ben Beşiktaş'ı destekliyordum. Bizden iyilerdi çünkü ve Tayyipspor'un kollanmayla şampiyonluk kazanması adil değildi.

işte sizlerle bizim aramızdaki fark bu.

Kendileri gebermiş gitmiş kümede kalma mücadelesi veriyor. 20 puan fark yediği Galatasaray'la dalga geçiyor.
    Sağlıklı bir beynin ürünü değil bunlar.
    Allah sabrını da verir inşallah. Ama bence bilime inanıp tedavi olmakta fayda var.
    22 -19 ... alkolik oldum
  9. 632.
    alkolik ibişlerin nick altına kustuğu saygıdeğer yazar. kenara çekilde üzerine sıçramasın renkdaş.
    11 -6 ... bir idealistin ta kendisi
  10. 633.
    Alkolik şşş. Daha Kadıköy'de gelirken de vazelin getireceksiniz. Orda da eli boş döneceksiniz. Futbol ve siyaset farklı kavramlar. Benim ezeli rakibim başakşehir değil, Galatasaray. Hadi şimdi git usul usul ağla bi köşede.
    14 -7 ... aslolan fenerbahce dir