bugün

Gassaray tribünlerinden "fenerbahçe ananın a.." tezahüratını duyunca icinde bi gıdıklanma oluyor mu acaba diye merak ettiğim yazar.

Her yerde küfürlü ağzından salyalar saçan ergen.

Beşiktaş daha çoook ağlatacak seni.
Şuan pusuya yatmış bekliyor. Olası bir febe galibiyetiyle sözlüğü coşturur.

Kanka geselilerin maç öncesi ekran görüntüleri tamam mı?
Kullandığı argo içerikli kelimeleri azaltması gereken yazar. Daha önemlisi kendinden farklı düşünen insanlara küfür ediyor. Fanatizm insanın gözünü bu kadar döndürürse holiganizme dönüşür. Madem kendi tuttuğu takım dışında takım tutanları görmek istemiyor fenerbahçe sözlükte yazması daha mantıklı olmaz mı acaba?
Bomboş bir fanatik olan yazar. Ben demiştim demek istemiyorum ama bu konuda haklıyım. Adam dinlemeyi bilmiyor, eleştiriyi kaldıramıyor hemen cevap yetiştirmeye çalışıyor. Böyle bir fanatiğin tek yeri donuz listesidir. Bu insana prim vermeyin, ekleyin donuza gitsin. Sabrınıza yazık, size yazık... Amacına ulaşmasına izin vermeyin.
küfretmediğini söylüyor.
günahını almışısız valla.
helal etsin hakkını.
derbi galibiyetiyle ilgili bile tek kelime yazmışlığım olmamasına rağmen ve kimseyi kışkırtmamama rağmen yine nickaltından saldırmaya çalışan bazı yazarlar var. ilginç.. (düzgün eleştirenlere lafım yok)

peki başlıyorum, siz kaşındınız.*
Sanırım sinirden duvara kafa atarken entry girmiş.
Geçmiş olsun diliyorum kendisine ve öncelikle sinirlenip sövülen biri için Çaylak yemenin saçmalığını hatırlatarak akılcı bir hareketle entrysini bir an önce silmesini tavsiye ediyorum.
Özel mesaj atarsa falan derdini dinleyeceğim yazar.
Aslan olan da galatasaraydır diyen bir cimbomlunun çıkmasından korktuğum ifade.
Tipik fenerli bir yalama. Ortalığa küfür savurmaktan başka bi sike yaramıyor. Siktir git basket maçını izle.
" naber la sevimsiz köfte ? " demek istediğim yazar.

(bkz: oslolon fonorbohco dor)
Bak kardeşim yada benden büyüksen abiciğim diyeyim burada sen kimseye bulaşmaz küfür etmezsen kimse de sana gelip bulaşmaz.
görsel
görsel
Ettiğin ağza alınmayacak küfürleri kendi gözlerinle görüyorsun bunda bütün herkes hem fikir olmalı.
Bir futbolcuyu sen sevebilirsin fakat başkaları sevmeyebilir ama sen kendinden farklı düşünenlerin kendisine küfür etsen neyse ama analarına küfür ediyorsun. Senin de annen var baban var ailen var.
Bir takımı sevmeyebilirsin ama yine o takımı sevenleri küçük düşürüyorsun bu kinden başka hiçbir şey değil.
Bu durumda kimseye kızmayacaksın.
Yaralı kartallar damlamış yine.
(bkz: koyduk mu)
on numara yazar. hep yazsın.
Tahmin ettiğim gibi nickaltımda bitmiş hemen. Denendi onaylandı. O değil de, Kimi çaylak yaptırdığın da, kim tarafından çaylak olduğun da, ne kadar eksi aldığın da o kadar umurumda değil ki.

Edit: yorgan gitti kavga bitti.
Futbol hakkında kırıcı çıkışları ve argo kelimeleri şöyle bir kenara atarsak sevdiğim ve hemşerim bir yazar. Kardeş yada abi keşke abartmasaymışsın bu kadar kanka olurduk.
futbol hakkındaki kırıcı çıkışlarını ve zaman zaman bol argo kullanmasını sevmediğim, aşırı fenerbahçe sevgisi ve fanatikliğiyle zaman zaman üzen değerli yazar. keşke hiç futbol yazmasaydı, o zaman belki arkadaş bile olurduk. ama şimdi el fare imlecini başka butonlara sürüklüyor.
bak kardeş nefret dolusun, bu yüzden sevilmiyor ve tepki çekiyorsun. lütfen bu kadar nefret dolu olma. lütfen insanları rencide etme. işte o zaman olgunlaştığını hissedeceksin. ama o zamana dek asla olgunlaşamayacaksın.

not: fenerbahçe çetesinden gelen eksi oyları da önemsemiyorum. dikkatinize...
ayrıca her eleştiriye yanıt vererek hem itici oluyor hem de eleştiri kaldıramadığını gösteriyorsun. herkes seninle aynı fikirde olmak zorunda değil, unutma asla.
üzücü bir yazar.
Her eleştiriye yanıt veriyormuşum. Biri seni olmadığın biri gibi lanse ediyorsa, bir nevi iftira atıyorsa sen sessiz kalabilirsin abber.
'' naber la herkese cevap yetiştiren ? '' demek istediğim yazar.

(bkz: oslolon fonorbohco dor)
(#37673700) futbol dışında bir bok bilmeyen holigan beyinli. böyle kültürsüzleri sözlükte istemiyoruz burası antu değil açık ve net.
tün fenerbahçeli arkadaşlarının galibiyetini kutlayan yazar.
bu da tinerciler için;
görsel
Fenerbahçe kazandığı zaman kutlanmaması gereken kategoriden, kırıcı futbol çıkışlarıyla üzen yazar. Tasvip etmiyoruz.
Adamdır ! Mantıktan yoksun Tinercilere karşı haklı olarak mantıklı ve Oldukça sert bir üslup kullanmaktadır...
en sevdiği ve tek bildiği kelime tinerdir. iyi yine okuma yazma biliyormuş..
http://galeri4.uludagsozl...r-ligi-destani_168844.jpg