son 4 maçta takımı galatasaray kalesine isabetli şut çekememiş olan değerli yazar. yahu en azından bir çaba gösterin, çok sıkılıyoruz artık.
Abber artık küfür edicem sana, yine mala bağladın amk. Hangi 4 maç yapraam? Sen bugünkü şeyi maçtan sayıyorsan silktir git. Geçen sene Kadıköy’deki maçta da istatistiklere bak bakalım şut var mı yok mu. Muslera’ya dua edin, bi de bizim kova altay’a. isabetli şut olmayan geçen sene zaten formaliteden oynanan son maç, bi de bu seneki 0-0 biten maçta ise iki takımın da risk almadığı maç. Sizin de 1 isabetli şutunuz var o da etkisiz.

O zaman siz önce arenada kazanmayı öğrenin bize karşı, ondan sonra gelin konuşalım. 10 yılda 1 galibiyetiniz var amk, o da geçen sene formalite maçı. Kocanızı unutmaya başlamışsınız siz, hatırlatırız merak etmeyin.
görsel
'' yine sessiz gibisin panpa '' demek istediğim yazar.
başlık yanlış açılmış. asılan fenerbahçedir olmalıydı. zira kendilerini tatmin etmekten başka yaptıkları bir iş yok.
Aslolan galatasaraydır nokta.
https://www.instagram.com...L2/?igsh=ZXJuMHFnZGxqYWls
bu vatandaş sadece GS yenildiğinde ortaya çıkıyor şimdiye kadar nasıl silik yemedi ilginç.
yemez, kankitoşellası da aynı gariban takımlı.
#bu vatandaş sadece gs yenildiğinde ortaya çıkıyor şimdiye kadar nasıl silik yemedi ilginç.#

Belki gerçekten de Gs yenilince ortaya çıkıyor, doğrudur; ama bu Cinconlular Fener başlığını her gördüğünde üşüşüyor. O ne olacak peki?
menermahçe sanki GS başlığı görünce üşüşmüyor ama bunun gibi adamlar sözlüğü sadece düşmanlık için kullanıyor.
2015 yılından beri bana fenerbahçe şampiyonluğu göstermeye çalışan ama her defasında hevesi kursağında kalan şahıs.

Şimdi sorsan "federasyon sizi kolluyor" der.
kasımpaşa maçındaki skandal penaltıyı savunduğunu anladığımdan beri futbol konusundaki görüşlerini samimi bulmadığım yazar. 11 yıldır böyle, galatasaray' ı eleştir, fener' e gelince sus. sıktı artık ya.
Hahahahhahaa ne duyamadik şampiyon mu olacaktiniz loserlar sizi.

görsel
Yine memleketi Sivas amel defterlerini kapattı puhaha i.
Şampiyon 4. yıldız için sahada.
bu aralar çok sessiz ve sakin olduğu sezilen panpa. sezilen diye yazıyorum çünkü donuz listemde olsa da açılan bazı başlıklardan ve verilen bazı cevaplardan sözlükte olduğunu anlayabiliyorum. ama son zamanlarda anlayamadığım gibi, bir sakinlik çökmüş gibi üstüne. böyle sezdim. bilemiyorum.
Yıllardır gördüğü tek kupa kahve içtiği kupa olan yıvzır.
yine çaylak yapmışlar yaaa.
sen yine çaylak mı oldun sen, yav niye hep çaylhahahahaha.

o zavallı talihsiz bir yazardır.
güncel Önemli Başlıklar