1. 1.
    babamın memleketinden banane.
    -1 ... salon beyefendisi
  2. 2.
    Etnik döküntülerin zoruna giden sual.
    1 -4 ... tenete
  3. 3.
    itin çakalın adı istanbullu izmirli olmuş amk.
    ... uludag trollu
  4. 4.
    MEMLEKETTEN UTANAN YOK.TRABZONLUYUM.KÖYÜMÜZ BiLE YOK.DEDEM 50 LiLERde KARSA iMAMLIK YAPMAK iÇiN gitmiş. BABAMDA ORADAN 70 LERDE ÇIKMIŞ.iSTANBULA GELMiŞ DAHA DÖNMEMiŞ E BEN ŞiMDi TRABZONLU MU KARSLI MIYIM?

ORALARA KENDiMi AiT HiSSETMiYORUM.doğma büyüme istanbulluyum.askerliği istanbulda yaptım marmarada okudum.istanbulda öğretmenlik yapıyorum.yani istanbuldan çıkmadım e şimdi haksız mıyım?
    1 ... salon beyefendisi
  5. 5.
    Gerçek istanbullular'ı canından bezdiren saçmalıktır. Evet bezdim canımdan.

Edit: ne eksiliyorsunuz lan? Yurdumun muşlusu "istanbolloyom" dediği için memleketini her söylediğinde milleti ikna etmeye çalışan ben oluyorum. istanbul uzay kolonisiymiş gibi bakıyorlar yüzüme.
    2 -2 ... selfcontrol
  6. 6.
    aslen nerelisin saçmalığı
    2 ... yetkiliibiri
  7. 7.
    Genelde doğrudan sormak yerine espiyonaj eylemleri ile öğrenmeye çalışıyorum, Türk'üm dediği halde Yakındoğu uluslarından birine iye çıkar, sıkıntı olur.
    ... alpertunna
  8. 8.
    +Adın ne?
    -Rojin
    +Nerelisin?
    -istanbul
    +Aslen Nerelisin?
    -istanbul.
    +Deden aslen nereli?
    -istanbul istanbulll.
    +Bizans Kürdü müsün a**

Türünden muhabbetlerdir.
    27 -5 ... theankarabeyi
  9. 9.
    Diyarbakırdaki Türkmen, ankaradaki kürt, Düzcedeki laz köylerini düşünürsek bu soruyla kişinin ırkını ne kadar zorlasanızda bulamazsınız direk sormadığınız sürece. boşuna uğraşmayın yani canlarım.
    ... adventurer
  10. 10.
    içinden mi dışından mı aa benim kaynım da oralı. Karşı komşumun oğlunun eşinin kız kardeşi de oralı. Banane be banane.
    1 -1 ... loveneverdies