bugün

aslanın 7 grostonluk skrotumlara sahip oldugunun göstergesidir.
aslan1: a1, aslan2: a2

a1: ya bugün normal çiftleşiyoz 49. oldu nalan kesti 50 oldu diye
a2: doru saydınmı abi
a1: doğru saydım olmya 49 du
a2: abi öğleyin av zamanı ben yengeye yanlışlıkla kaydım da ondandır, kargaşa işte benimkinle karıştırdım
a1: hırrrrr börrrrrrrrr

(sürüdeki güçsüzün öldürülme sebebi)
prezarvatif firmalarının göz ardı ettiği büyük pazar.
gunde 50 kere yaparsa eger 4.3 paket durex
yılda 365*4.3=1572 tane yaklasık..oda 15 *1572=23580 ytl.

zor işşş...
diger hayvanlarin neden aslanlardan korktuklari belli oldu. erkegi de disisi de fark etmiyor. *
iktidarsızlık çeken aslandır 50 kere vermişin de 10 saniyede işini bitirmişsin ayıp değilmidir karşındaki bayana "döndü kötünü yattı" der buna cem yılmaz ki cuk oturmaktadır.
aslan çok sayıda boşalır, doğrudur.. ama her seferinde* içeride kalma süresi 10 sn 'i geçmez. yani ortalama birleşme süresi 8,4 dk gibi bir süredir. abartmamak, özenmemek gerek..
aslanın işi bu dedirten hadisedir..
adam ne çalışır,ne fatura öder,ne çocuğu okula götürür..
anca yeleyi düzeltir,bide sevişir..
her işi dişi aslan yapar..
^^demek aslan aynı zamanda bu olayda da kralmış^^dedirten başlıktır ki,e hakeder.
aslanın bu performansına rağmen deyim dağarcığımıza girememesi dikkat çekicidir. birleşme sayısı birimi hala tavşanlarla ölçülür. (bkz: tavşanlar gibi sikişmek)
(bkz: bel bosalmasi)
kabilenin selameti açısından önemli olan hadise..
ayrıca ben kasarsam değil 50, 100 bile yaparım...
insanları ya da başka hayvanları çok yememesi için olması iyi olan durum.
(bkz: kıskançlık çok kötü birşey canım)
+abi, aslan günde 50 defa seks yapıyormuş ne diyorsun?
-boşver oğlum,yalandır o. 49dan sonrası yoruyor insanı. bizzat kendimden biliyorum.
+aslansın abi.
-ha şöyle hizaya gel şükrü.
tecavüzcü çoşkun, nuri alço, şahin k gibi ünlü türk büyüklerinin orman versiyonudur. tehlikelidir, kaçınılasıdır. banu alkan vs türü hatunların ıssız bir adaya düştüğünde yanına almak isteyeceği üç sey yerine tek basına gecebilecek bir hayvandır. gercekten de hayvandır yani.

-aslan ; ehehheeh bosuna mı kral olduk mına koyim!
aslanin yatak odasiyla alakali oldugundan ve dolayli olarak ozel hayata mudahalenin ayip sayilmasindan dolayi karisilmamasi gereken mevzudur.

oha lan 50 mi?
geri kalan zamanda da uyuduğu hesaba katılırsa eğer avlanmaya zamanı kalmadığı görülecektir. bu yüzden pek gerçekçi görünmeyen hadise.
(bkz: erken boşalma)
dişi aslanlarin ne kadar takdire şayan hayvanlar oldugunu göstermektedir. zira bütün gün avlan, çocuklari doyur, kaybolmasinlar diye baslarinda bekle, onlari yala temizle, avladigin geyigi yesin diye erkegine birak, bu kadar isin gücün arasinda da adama 50 kere ver.
tüm kalbimle takdir ediyorum.
aynı hayvan ile 50 kere mi? yoksa 50 hayvan ile birer kere mi? türü bir soru ile kafamı mesgul etmis olay.
olası aslan ve fil diyalogu;

fil : abi sen günde 50 gidiyomuşun
aslan: eeh .. evet kralım ben.
fil : bende 2 gidiyorum da bana çamura yatmak daha zevkli geliyo biliyomusun.
aslan: allah belanı versin fil.
- evet sayın seyirlicer şimdi aslan ile konuşuyoruz. günde kaç defa seks yapıyorsunuz?
+ 50 küsür
-bugün yaptınız mı?
+ daha yapamadım
+nereye
+spiker bey nereye
+alooooo.
heyt be, aslanım benim! yürü kim tutar seni.
"aslan gibi adamsın" deyişinin altında bu gerçek yatmaktadır.
- doktor bey, kocam ormanların kralı olduğunu söylüyor. ama hemencecik yoruluyor. 1 yıldır evliyiz daha günde 30'u bile göremedik. nasıl kralsa artık.

+ öyle demeyin hanımefendi, av filan derken yoruluyor tabi

- bu mazeret mi doktor bey, yan sürüde bi aslan var hem avlanıyor hemde günde 60 kez sex yapıyor. eşini görseniz, zevkten sabaha kadar kükrüyor.
aslanın erken boşalma problemi olduğunu gösteren olay. aslana tavsiyemiz her gün posta gazetesi almasıdır. haydar amcamız bu soruna mutlaka çözüm bulacaktır.
güncel Önemli Başlıklar