bugün

osurmayı ve gülümsemeyi sever. nerden bildiğimi sormayın.
Aslan burcunun maniti de aslan olur diyerek sevgili sevdiceğim de aslan burcudur, bende. Aslan burcu olan çiftlerin aksine aşırı uyumluyuz. Kendisi ilişkimizin alfasıdır. Sonuna kadar reisime bağlı ve bağımlıyım. Hanım köylü olmaktan gurur duymaktayım. ( Yengeniz Entry'i girerken özellikle vurgulamak gerekğini belirtti.)
Uzay muhtarinin burcu , bu sabah mel mel bakan gipsonun da olduğunu gördüm bu burç grubunda. Ve aklima gelmişti bu kesin aslandır diye. Ikiside o kadar belli ediyor ki. Herseyi çok bilen bunlar. Ama yakışıyor. Ikiside kaliteli , efendi insanlar. Kimi konularda tamamen zit bile düşünsek asla efendiliklerini bozmuyorlar. Bu burçtan bir arkadasim var o da ayni kaliteli insan. Biraz ukalaliklari var , herseyin dogrusunu siz bilemezsiniz aslanlar oğlaklar da burada.
burçlara inanmayanları vardır ama aslan burcuna inanırlar yine de..

bak gördün mü..
Burçlara inanmak, satır satır özellik yazmak... hep komik bulmuşumdur.
gece gecede burç muhabbeti hiç sarmıyo be şüphesiz..
Bunların kadınlarıyla anlaşabiliyorum ilginç.
Erkeği uyus ama çekicidir.
Kadının'dada erkeğinde 'de narsist kişilik bozukluğunu görmenin mümkün olduğu, burcun mensubu insanlardır, benden uzak Allaha yakın olsunlar, ortalama yaşamın 80 yıl olduğu insan ömrünün, bu kadar otoriter, kendini beğenmiş, insanlarla harcamanın bir manası yok, hayatınızdan çıkartın bu insanları derim ben kendimce, evlerden ırak zor bir zodyak burcudur.
kibirli oldukları konusundaki söylentiler sadece şehir efsanesidir.

bir de zahmet olmaz ise öyle "aslan burcu" falan değilde efendimiz, hünkarımız, abimiz falan diye hitap ederseniz daha makbule geçer..
Ciğerlerini bilirim aslan burcu paratoneriyim. Önyargılı olmamak adına tanışma öncesi burç sormam ama bir tanesi bile yanıltmaz mı arkadaş narsist olmayanına denk gelmedim kimi daha sevimli şekilde gösterir bu yanını kimi itici şekilde. Ama sonuç değişmiyor. Yelelerini fönlemeyince saldırmaları kaçınılmazdır.
bugün zor bir gün geçirmektedir.
Benimdir. Tembel, eğlenceli, dışarıdan soğuk görünen ama yufka yürekli, sevgiyle yaşayan bir burçtur.
Abim olur kendileri.

Hiçbir özelliğini bilmiyorum. Aslan gibi çocuktur ama doğru.
yaz insanı.
aslan burcu erkekleri çekilmez kadın aslan burcu da kendilerine aşıktır o kadar çok severler ki kendi kendilerine nazar değdirirler.
Bi an düşündüm de benim bu burca mensup arkadaşım bile yok. Bu burç bana o kadar yabancı.
görsel
Aslan burcu erkekleri genelde şeytan tüyü var bunda denilen tipler oluyor ve tehlikeli oluyor ama beni kendilerine çok çekiyorlar.
Ve bir kova kadar olmasa da yürüyen ego denilebilir aslanlara.
Hep etrafımda bunların kadınları oluyor niyeyse iyi anlaşıyoruz galiba.
Benim burcumdur.
Aslan hatununa ver dalgayı oynasın.

işleri güçleri seks.
cok iyi anlasirim bunlarla. sozluk bana aslan hatunu buldur allahsiz.
burcu'ya edilen bir iltifat sözü.
görsel