bugün

aslan burcu kadınına yapılması gereken davranışlardır.
aşık etmek istiyorsanız biraz uğraşmanız gerekebilir. ne uğraşıcam lan o kim ki demeyin aslan burcu kadını muhteşem bir eş olabilir size. unutulmamalıdır ki güzel olan herşeye ulaşmak zordur.*
bu işlem için gerekli maddeler;**
1. biraz ilgi gösterin başlarda, eğer size cevap veriyorsa ya da kendiliğinden birşeyler soruyorsa sizinle ilgileniyor demektir. **
diyelim size ilgi gösterdiğini anladınız, gelelim sonrasında ne yapmanız gerektiğine;

2. hemen bir mesafe koyun aranıza. bu onları delirtir sürekli sizi düşünmese bile, aklının bir köşesinde kalırsınız neden böyle yapıyor diye.

3. biraz kaçın ondan sallamıyormuş gibi yapın.(gerçekten sallamamanız mümkün olmadığından ve bunu bildiğinden* bu tavırlarınız ona tatlı gelecektir ve kendi kafasından olduğunuzu anlamasını sağlayacaktır)

4. sakın net bir insan olmayın düşündüğünüzü asla hemen söylemeyin sizi araştırmasına keşfetmesine izin verin.

5. kalabalık yerlerde onunla ilgilenemiyorsanız, arada gözgöze gelmeye çalışın.(bu onları gerçekten çok etkiler)

6. cool olun, yakışıklı olun, onun yanına yakışın, gideriniz olsun.*

7. küçük sürprizler yapınız. sevdiği şarkıyı gitarda çalmayı öğrenip karşısına geçip çalınız mesala.

8. arada bir ona ne yapması gerektiğini söyleyiniz ama sakın ipin ucunu kaçırmayınız zira çeker gider kalırsınız öyle.

9. yatakta ateşli, insanların içinde sevecen olunuz. herkesin içinde öpünüz onu.

10. iltifat etmeyiniz(herkes iltifatı sevdiklerini sanar fakat nefret ederler), iltifatlarınızı onları uslandırmak, susturmak için söylenen sözler olarak algılarlar ve silerler sizi hemen.

10.i.iltifat ve boş laflar yerine ona değerli olduğunu hissettirecek hareketlerde bulunun.
önr: seni seviyorum demeyin (canınız yanabilir). onu sevdiğinizi gösterin ona.
bu 10 maddeyi özenle uyguladıysanız bravo bir aslan burcu kadınını kendinize aşık etmiş bulunuyorsunuz.*
belirtmeyi istediğim bir konu daha vardır efenim. eğer yanında paradan bahsederseniz, bir şekilde paranın sizin için değerli olduğunu ve ya parayla ilgili en ufak bir sorun kırıntısında bile, görmemiş olduğunuzu düşünür ve çeker gider. hayatında gördüğü en yakışıklı erkek bile olsanız asla tutamazsınız onu. paraya değer vermediğinizi de ima etmeyin sakın.
paradan hiç konuşmayın yani.*
ve evet bende bir aslan burcu kadınıyım. bu gün evde oturup kendimle ilgili eşsiz bilgiler paylaşmak istedim. övmek istedim kendimi. rahatladım. oh be. *
(bkz: yazar burda tespit yapmış)
(bkz: kendi entrysine laf eden yazar)
-lüksü, ihtişamı çok severler.
-sürprizlerle kalbini çalabilirsiniz.
-yalandan hiç hoşlanmazlar.
-en güzel, en iyi sevgilinizin olduğunu bilmek onları yüceltir.
-sevginizi sözcüklerle değil yaptığınız eylemlerle hissetmek isterler.* *
süründürün. tabi yapabilirseniz. yapamıyorsanız kaçın gidin.
Nefesiniz kuvvetliyse göklere üfürmeniz gerekir.