bugün

Ideal erkek tipi zannetirse de gizli gavattır. Karda yürür izini belli etmez. Yalanı da çoktur.
Geriye kalan 11 pısırık betanın Allahı sayılan alfa erkek sınıfı.
Bizimle derdiniz nedir anlamıyorum ki.

görsel
Şöyle bir durum var: asla etkilemek için çaba sarf etmez. Her hali etkiler.
Bugün kuyruğuna basılanlar pek civarda yok galiba gelen geçen övmüş. Ha çoğunluk kendini övmeye gelmiş de aslan burcu şımarıklığı denen bir şey var bizde şimdi. Hakkını veriyor adamlar ne diyim.

Az önce uludağ sözlük savanalarında kendini gömmeye çalışıp direkten dönen bir aslanın yazdıklarını okudunuz.

görsel
Genelde bu durumu yaşıyoruz yalnız.

görsel
(bkz: Esmer cocuk)

Seviyorum lan burcumu.
Benimdir, soyadım da hayvan, burcum da hayvan, ben de biraz hayvanımdır.
Dünyaya Aslan burcu kadınıyla birlikte etrafına güneşin enerjisini yaymaya ve yönetmeye gelmiş erkeklerdir. Ağustos doğumlu olmanın mükemmelliğini anlayamazsınız...
Akrep burcu ile birlikte yalayıp sömüreceğim erkeğin burcudur.

Eglenmeyi eğlendirmeyi bilir, bir kadını ruhundan klitorisine kadar doyurur, karizmatik, konuşmasını bilen, hayata dair kaliteli zevkleri olan adamlardır.

Ayrıca yalarım.
buyrun benim.

(bkz: kafasına koyduğunu yapar)
Asalet abidesi. Beton yetmez koca yürreğine.

Edit: yazmayı unutmuşum, ayrıca benim.
güçlü, gururlu ve sevildiğini hissedince o devasa egosu bir anda kaybolup aslandan kediye dönüşen erkektir.
burcun özelliklerine tam olarak hakim değilim. ne kadarını bünyemde barındırıyorum, bilmiyorum ama benim de içinde bulunduğum bir topluluktur. doğum tarihimi söylemediğim için genel olarak insanlar bunu bilmezler. hatta burçlarla ilgilenen kişiler bana "sen çok rahatsın, çok şöylesin, çok böylesin kesin burcun şu" diye birkaç burç söylerler. ardından konu kapansın diye "aslan burcuyum" dediğimde "belli zaten" derler. ama saydıkları üç dört burca da benziyordum, nasıl aslan olduğum belli oluyor? çok aklıma oturtamadığım konular.
errrrrrrrrrrrkekkkk gibi erkeklerdirrrr.
benimdir.
Aslan burcu kelimenin tam anlamıyla attention whore dur. ilgi çekmek için çenesini yararcasına sesli kahkahalar atar. ilgi çekmek için her durumu yaparlar.
sıcacıktır, kendisi kral olduğu kadar kadınını da kraliçesi yapar, keyfine düşkündür, lüksü sever güzeli sever ihtişamı sever. ama akıllı değildir. bi iltifata karnını açan insan akıllı değildir. zaafları çok bellidir kolay kaldırılır. maddiyata önem verir ama maddiyatı sevdiklerinin ayaklarına serer. çok iyi bir eş çok iyi bir baba çok iyi bir evlat olur. çok iyi bir arkadaş kardeş olur. yalan dolan onu soğutur uzaklaştırır dürüsttür ama dümdüz değildir. tehlikeli yolları vardır çözemezsin. uğraşmasını da sever uğraştırmasını da. dümdüzdür ama kolay elde edilmek istemez çünkü elde edilemeyeceğine inanır ama elde edilmeyince üzülür. kendisi gibi iddialı insanları toplar çevresine. ego boost yapar ama kulağı geçen boynuzu da kesip atmasını bilir. heyecanlı sevecen ama siniri de yakıp kül eden cinstendir. terazi kadınından başkası biraz zor paklar. terazi kadınını da aslan erkeği sakinleştirir zaten. hava ateşi körükler, ateş havayı yükseltir...
sabah sabah gene kulakları çınlayan erkeklerdir.

https://images2.alphacoders.com/245/245130.jpg

bir bırakmadınız ki uyuyalım arkadaş..
benimdir kendisi.
rahat etmek istiyorsaniz bol bol pohpohlayin bunlari. ya sen harikasin of muhtesemsin ya en kolay burc erkegi kiyamam. aslinda pek anlasamam anlasiyor gibi yaparim. haha.
merhametli ve comerttirler.
Aslan burcu erkeği olarak söylüyorum;
Uğraşılacak gibi değiliz yemin ediyorum. Hemen ters yöne doğru koşarak uzaklaşın.
erkegi, kiskanmayan, ozguven sahibi, rahat, iyisi cok iyi ama ola ki hosuna gitmeyen birsey oldugunda en sevdigi insan olsaniz bile sizi bir kalemde silebilecek potansiyele sahip, anlasmasi zor ve cok fedakarlik isteyen insanlardir.
lider ruhludur.

aha ben.
alemlerin rabbi olarak gönderilmiş olan erkek sınıfı.