bugün

ortadogu ve balkanların en iyi burcuna sahip erkektir kendisi.cekilmeme nedenleri barizdir en adam akıllı sıfatları yangından mal kacırır gibi kacırmıstır bu burc.
kibirlinin önde gidenidir...pohpohlanmayı ve takdir edilmeyi çok sever. oldukça dürüst ve güvenilirdir. bu burçlarla ba$a çıkabilen ender burçların başında koç burcu gelir. nedeni özelliklerinin birbirine belki de yakın olmasıdır. * * *
aslında çok fazla şey istemez. sevilmek ve tek olmaktır esas derdi. annesiyseniz en sevdiğiniz çocuğunuz olmalı, sevgilisiyseniz gözünüz ondan başkasını görmemeli, ona tapmalısınız. bunların dışındaki şeylere detay gözüyle bakar. haa bi de gerçekleri biraz çarpıtmayı sever.
övgü dolu sözler duymaktan çok hoşlanır, sürekli ona kendisini iyi hissettirecek insanların yanındadır. tam aşıktır, sevdiği insan için her şeyini feda edebilir ancak sonsuz ilgi göstermesini asla bilemez, kendi canı istediği gibi davranır bu yüzden insanları kırmaktan hiç çekinmez. çok iyi yüreklidir, sokakta dolaşan başıboş kediye bile üzülebilir ya da sevdiklerinden birinin başına kötü bir şey gelse hayatı mahvolur...
kendimden biliyorum , iyi niyetli insanlardır.
sürekli ilgi isteyen ,duygusal bağlamda çocuk gibi olan fakat işine gücüne geldiğinde tuttuğunu koparan çekilmesi zor ama bırakılması imkansızdır.
iyi yazardırlar.*
liderdir, o kadar!
horoskopta 5. evin ve güneşin belirttiği gibi eğlence ve aşkla ilgili her türlü işe nane olası insanlardır.
ya çekicidir ya da size dik dik bakıyordur. *bu yüzden dikkatinizi çeker.
şiddet eğilimleri olur bu burcun erkeklerinin.
sevişgen insanlardır * .

kendimden bilirim * .
bu aralar, ziyadesiyle doğum günlerini kutlayan, geneli itibariyle ağustos sıcağında dünyaya gelmiş insanların mensubu olduğu burcun erkek güruhu. aşık olunan kızlarca da, en kolay kandırılabilen erkeklerden oluşur efendim. ''sen bir numarasın, harikasın, kralsın'' nidaları arasında boğulduğu için, gözü hiç bir şeyi görmediği için, parmağınızın ucunda, alt üst edebilirsiniz. yine de, kafalarını pek iyi kullanamasalar da, geneli itibariyle sağlam dost, cömert ev kedisi, insanı kötü anında da bırakmayabilecek kişiliğe de sahip olanlarına da rastlanılan kişilerdir efendim.
herkes ona üffff diye baksın yeter ona. başka bişey istemez..
erkeğin aslanı, kaplanı, başağı, yengeci olmaz diyen erkek türüdür. ona göre erkek; maç seyereder, küfür eder, romantik filme gitmez, kokoreçin közde pişenini, işkembenin şirdeden olanını tercih eder.
kafes burcu kadınıyla iyi anlaşır.
kraldır, candır, canandır. *
+ya olum baksana?
-ne var lan!
+burcun ne lan?
-aslan.
+y.rr.ma yaslan eki eki..

benzeri tiksinç diyaloglar yaşayabilecek kişi.
fazla otoriterdirler. yani, arkadaş olarak süper sevgili olarak çekilmezdirler.

istek üzerine edit: cemsbg hariçmiş efendim. kendisi hiç ama hiç otoriter değilmiş, sevdiğinin ayaklarını yıkayıp çamaşırını çitilermiş.
duygu yuklu romantik adamlardır. en büyük özelliği korkusuz olmasıdır. iktidar bir yapıya sahiplerdir istediği kesinlikle olcaktır saygı ister sevgi verir. sinirlendiğinde yakıp yıkabilir, o dediyse doğrudur. haksızlığa tahammul edemezler, her zaman haklıdır hatalarını asla ve asla kabul ettiremezsin çok zor adamlardır.
takımıda aslan gibi bir takımsa * ultraslan dır.
"kucuk dagları ben yarattım buyukler de babamdan miras kaldı" burcu erkegi (bkz: uzak durulması gereken erkek modeli)
genelde yakışıklı ve dinamik görüntüleriyle burçlarını hemen farkettiren insan erkeği. *
övülmekten büyük zevk alan,
sürekli biryerlere gitmek isteyen,
her daim hizmet bekleyen,
sinirlenince dağları deviricekmiş gibi gözüküp pişman olunca çocuk gibi gözyaşı döken adam.
hiç bir şey üzerine on dakikadan fazla düşünmeyen dünya s.kine minare g.tüne yaşayan insan. *
güncel Önemli Başlıklar