bugün

bos bakiniz imis. doldurmak isterim fakar doldurmasi zor bir baslik olacaktir.

tanim : yakalanmasi cok zor olan bir uyumdur. bu ikiliden en fazla ender yakalanan karsi cinslerin dostlugu enstrumani cikar. ozellikle boga kizi, aslan erkeginin mukemmel bir dinleyici oldugunu kesfedince. iliski gorunumunde olan bir sey ortaya cikabilir, ama yasam suresi uzun olmaz. aslan, bogayi hakimiyeti altina alamayacagi icin bir sure sonra gizli gurur nobetleri vs olay biter.
fasa fisa...
fal sitelerine/kitaplarına bakıldığında uyumsuz denilen, normal hayatta ise gayet uyumlu çifttirler*...
boğa kadını seks konusunda başarılı ve isteklidir. ancak dışardan bakıldığında buz gibi* bi tip olduğu için aslan erkeğinin bunu anlamaması çok normaldir. sanar ki; "bu kız çekingen, bırak seksi öpüşmez bile".
bir süre sonra boğa kadını erkeğin bu efendiliğinden yani kendisini cinsel bir nesne olarak görmemesinden sıkılır, ayrılır... erkek ağlar, unutamaz. kadın ertesi günü yeni biriyle çıkar, tarzını değiştirir, mankenler gibi giyinip, yeni sevgilisiyle fotoğraf çekilmeye başlar. bunları facebook, netlog gibi bilimum internet sitelerinde yayınlar. aslan erkeği; "bende niye böyle davranmıyodun lan şerefsiz!" diye düşünmeye başlar. arkadaşları boğa kadınını kastederek; "siz x kızla ayrıldınız di mi?" diye sorunca: "orspu oldu olum o!" diye cevap verir.
boğa kadınının diğer çirkin kız arkadaşlarına *açılır; "hala seviyorum, unutamadım, ondan başkasıyla olamam" diye...

(bkz: to be continued)*
Başlamadan da bitebilir, bir ömür boyu da sürebilir.
boğa kadını için üzüldüğüm birlikteliktir. aslanın kibrine, eleştiriye tahammülsüzlüğüne, bütün gün pohpohlanması gerektiğine, herşeyi ben bilirim tavırlarına nasıl katlanacaktır inanın merak konusudur.
ki aslan burcu kadınıyla, boğa burcu erkeği hiç uyum sağlayamaz. bir ipte iki cambaz. denendi.
Gece gece hüzünlendirdi. Eski sevgilim boğa burcu idi ben de aslan. Neredeyse hiç kavga etmedik iyi de anlaşırdık bir gün hiç bir şey olmadan ben ayrılmak istiyorum dedi. Boğa burcunun ne yapacağı pek belli olmuyor açıkçası.
inanılmaz enerji vardır aralarında. sevgileri, kavgaları çok şiddetli olur hatta birbirlerinden kolay kopamazlar. aynı ilişkiyi milyon kez dener, bıkmazlar. fakat olmadığı yerde bırakmak gerekir çünkü bu yapılan yarayı geniş alana dağıtmaktan başka işe yaramaz. genelde sürdürülemez ilişki olur bu
Aslında burç uyumu yoktur. Tecrübe ve anlayış vardır.
iki taraf da baskın karakterli ve egolu olduğu için yürümesi çok zor ilişki. boğa burcu kadını ne kadar severse sevsin "tamam aşkım, emrin olur hayatım" diyecek bir kadın değil. aslan burcu erkeği de göklere çıkarılmayı ve önde olmayı seven bir tip. bolca çatışma yaşarlar. yatakta çok iyi olacaklarını tahmin ediyorum ama. boğa burcu kadını tam bir dişidir.
aslan ateş, boğa toprak burcudur. boğa kadınında peygamber sabrı olduğu için bu ilişki yürür. aslan burcu erkeği de aşıksa sadıktır zaten. öyle gidip aldatma gibi bir şerefsizlik yapacak tip değildir. boğa burcu kadını zaten ölümüne sadıktır. sevince uğruna yapamayacağı şey yoktur. erkeğinin geyşası... öhöm yani biricik sevgilisi olur. arada egoları çatışır. her ikisi de pohpohlanmaya, ilgiye, sevgiye bayılır zaten. birbirlerini ilgiye boğarlarsa gayet güzel yürür.

boğa kadını zaten öyle kafa siken bir kadın türü değildir. uyumludur, ağırbaşlıdır, trip atmaz, yanmaz, yapışmaz, kaymaz, çok amaçlı ve portatiftir. " aşkooom annen/bacın bana şöyle dediiii" diye ananızı bacınızı gelip şikayet etmezler. ailenize değer verirler. huzur = boğa kadını. sadık olun, sevginizi gösterin, saygısızlık yapmayın ve yatakta iyi olun yeter.

sahi, geyşa demişken bak bu doğru lan. evleninceye kadar aşırı muhafazakar takılan boğa burcu kadını evlendikten sonra seks tanrıçasına dönüşür. her türlü yani. aslan erkeği zaten libido deposudur. yatakta çok uyumlu olurlar. olm ben yay burcuyum ama yani şimdi eğri oturup doğru konuşalım. boğa burcu kadınıyla evlenebilecek (daha doğrusu yatakta yetebilecek) iki erkek vardır: aslan ve akrep. boğa burcu kadınlarının öyle hanım hanımcık durduğuna bakmayın, adamın iliğini kemiğini kuruturlar şerefsizim.

Ayrıca her iki burcun insanı da sağlam karakterli olur. Birbirlerinin uydusu olan, özsaygısını yitirmiş tipler pek çıkmaz bunlardan. Ayrı hobileri, ilgi alanları, çevreleri olan insanların ilişkileri çok sağlıklı oluyor. Yapışmak özgür ruhlu bir yay erkeği olarak bana uygun değil şahsen. Aslan erkeği arkadaşlarım da böyleler.

yani işte formül basit aslında. bazı çizgilerin içinde kaldıkça süper ideal ilişkidir.
aslan burcu erkeği cidden en harbi erkektir. götü kalkık malkıktır ama harbidir yani seviyorsa seviyordur anlatabiliyor muyum? o yüzden kadınlar, değil boğa, manda da olsanız uyum sağlayabileceğinizi düşünüyorum bir aslan erkeğiyle.
Boğa kadını aşık olunca Leyla, Şirin, Aslı gibi tarihi aşıkları solda sıfır bırakır. Aslan erkeği kibiriyle yıpratmazsa ömür boyu aşık kalacak bir kadına sahip olur.
Güven ve tutku olduğu sürece muhteşem olan uyum.Bol tartışmalı, bol iltifatlı, bol cinsellikli falan.

iki liderin savaşması ve sevişmesi muhteşem olur.
Açılın, ben aslan burcu ile ilişkisi olan boğa burcu kadınıyım.

Yazılanların çok önemli bir kısmı doğru. Bir kere öncelikle şunu söyleyebilirim, iki taraf da lider ruhlu ve baskın karakterli. Boğa burcu kadını için anlayışlı ve uyumlu denmiş, evet öyleyim. Alttan almam gereken zamanlarda alttan alıyorum. Trip atmak ve dırdır etmek hiç bana göre değil. Bir şeyden hoşlanmıyorsam bunu o an söylerim, medeni şekilde konuşurum ve hallederim. Aslan erkeğim de öyledir. Fakat şunu belirtmekte fayda var: ikimiz de çok zor insanlarız ve zoru seviyoruz. uyumluyuz ve birbirimizi tolere edebiliyoruz. Geçinmesi zor ve sert bir insan olduğum halde aşık olduğum için ipekten daha yumuşak davranıyorum.

Çok konuşulan cinsellik konusuna gelelim. Boğa burcu kadınının tipik özelliği olan aşırı seks düşkünlüğü doğrudur ama evlenmeden önce bunu asla dışa yansıtmayız. Tek bir erkeğe ait olmak isteriz çünkü. Ama söylenenler kesinlikle doğru. Hele benim gibi yükseleni yengeç olan boğa burcu kadını çok daha ateşli oluyor. Aslan burcu erkeğinin de bu şekilde olduğu belli. Cinsel uyum için şimdiden bir şey söyleyemem ama evlenirsek harika olacağını tahmin edebiliyorum.

Sadakat konusunda ise, geçmişte çok büyük bir acı yaşadığım halde sevdiğim adamın beni aldatmayacağına inanıyorum. O güveni verdi. Kendisi de bana çok güveniyor. Yani bu karakterle alakalı. Sağlam karakterli insan ihanet etmez.

Özetle; aslan burcu erkeği ve boğa burcu kadını çok uyumludur. Tencere-kapak, kuru fasulye-pilav, tantuni-şalgam, Zeki-Metin (ahahaha bu olmadı sanki), Leyla-Mecnun gibidir.
ne kadar uyumlu oldukları konusunda tekrar tekrar bilgilendiğimiz arkadaşların ilişkisi. Bugünki dozu da aldık çok şükür. allah tamamına erdirsin.*
Boğa Burcu kadını lütfen boş yapmasın. Size en çok yengeç veya boğa burcu erkeği yakışır.
Valla dikeyde uyumu bilmem ama yatayda kesinlikle cinsellik tavan olacaktır. Boğa burcu kadını dediğiniz varlık ölüyü diriltir.

Ama bence boğa kadınını yatakta en çok akrep erkeği tatmin edebilir.
Olm bunlar var ya, aslan burcu erkeği ve boğa burcu kadını böyle nal kadar egosu olan tipler. Ama çok ehli keyif De tiplerdir. Bunların eline bir karavan verin, dünyayı gezsinler, Farklı yerler görsünler, farklı yemekler yesinler ve sürekli seks yapsınlar. Boğa kadını ve aslan erkeği yemek, uyku, gezmek ve cinsellik için yaratılmış tipler.

Çok tutkulu aşk yaşarlar kesinlikle. Ama işte arada çatışabilirler. Onda da alttan alırlarsa tencere kapak ilişkisi olur. Off ama var ya diğer insanlara karşı çok kibirli olabilirler. iki burç da çok zeki ve entelektüel oluyor.
boğa burcu kadınıyım. anlaşabildiğim bi burç yok. teşekkürler.
Evet, sululuk yapmaya gerek yok. Bu sefer ciddi yazıyorum. Boğa burcu kadını, sevdiği erkeği göklere çıkarır. Aşıksa bir rüya gibi ideal kadın olur. Ama aşıksa... Değilse ve siz ona aşıksanız sıçtınız. Asla merhamet etmez. Ananızı sikmekte zerre kadar tereddüt etmez. Çünkü maalesef çok açık sözlüdür ve sevmiyorsa acı verecek laflar etmekten çekinmez. O yüzden sevgisi kadar sevgisizliğini de ciddiye almakta fayda var.

Boğa kadını Aslan burcu erkeğiyle ilişki yaşıyorsa aslan erkeğini mutlu etmeyi gerçekten başarır. Çünkü bu kadınların olayı bu. Aşırı derecede mükemmeliyetçi oldukları için her konuda en iyisi olmayı da isteyeceklerdir. Bir boğa kadını Çok iyi sever, çok iyi sevgili olur, evlenirse çok iyi eş olur, çok iyi sevişir, çok şefkatli anne olur. kıskançtır ama gereksiz kıskançlık yapıp olay çıkarmaz. eğer bir kıza kafayı takıp onunla görüşmenizi istemiyorsa görüşmeyin çünkü siz daha farketmeden o kızın size yavşayacağını sezmiştir. sizin onunla görüşmesini istemediğiniz birileri olursa da "peki hayatım" der ve görüşmez. öyle yırtık tiplerden değildir ama size birinin asıldığını görürse acımaz yırtar. ben hiçbir zaman sadakatsizlik yapmadığım için bana yönelik bir öfke patlaması olmadı. sosyal kız arkadaşlarımla tanıştırdığım için onları sorun etmedi zaten.

Hemcinslerim diyorlar ya "abi kadın yatakta kan verir gibi yatıyor AMK." Boğa kadını onlardan biri değildir işte. Estetik algısı çok güçlü olduğu için yatakta da muhteşem olmak için ne gerekiyorsa yapar. Sokakta hanımefendi, mutfakta aşçı, yatakta orospu olur. Yalnız bu kadınlarda bir tek erkeğe ait olma isteği çoktur. Onlar sadece bir erkekle seks yapmayı tercih ederler. Nemfomanyak denecek düzeyde cinsel arzusu yoğun olup bakire Meryem gibi yaşamak çok acayip olsa gerek.

Aslan burcu erkeği ise evet egoisttir ama seviyorsa gerçekten seviyordur. Yalan söylemez, yedekte başka kadın tutmaz. Yani sadıktır. Götü başı ayrı oynamaz. Zaten yanar döner bir herif olmak ona göre değildir. Övülmeyi, tazim edilmeyi çok sever. Ayrıca yatakta çok iyi olur. Boğa kadının arzularına yetebilecek güçtedir. Buna mukabil Boğa kadını da aslanın yelelerini parlatacaktır. Aslan burcu erkeği olduğum için biliyorum. Bir Boğa burcu kadını ile ilişkim olmuştu. Ve evet, onu asla unutamadım. Saçma bir sebepten dolayı karşılıklı olarak inatlaştığımız için bitti. Keşke inat etmeyip barışsaydık.

Entrika çevirmeyi bilmeyen, aşık olduğu adamın ayaklarının altına dünyayı serecek kadar sevebilen, fazla dürüst ve net boğa kadını ile ilgiyi seven, dürüst ve güvenilir aslan burcu erkeğinin uyumu muhteşem olur.
of anam of! Aşkını dağlara kazıyan boğa burcu kadını ile aşkını içinde yaşayan gizemli aslan burcu erkeğinin ilişkisi çok fırtınalı olur sanırım.

bi kere boğa burcu kadını normal şartlarda aşırı egolu bir yapıda olsa da sevdiği adamın yanında evet gururlu ama mütevazı bir yapıya sahip olur. Aslan burcu erkeği fevri davranıp üzmezse bu ilişki gayet güzel gider. Çünkü boğa kadını boynuzlarını ancak sevmediği insanlara vurur. Yine de peygamber sabrını zorlamamak iyi olur çünkü boğa burcu kadını çooaat diye silip, sildiği kişi geberse suratına bakmayacak bir inada sahiptir. Aslan burcu erkeği için de aynı durum geçerli ama boğada bir de kin vardır. Bu arada iki taraf da ihanet etmez, yürütemezse paşa paşa ayrılmayı tercih eder. Aslan burcu erkeği saygısızlığa hiç gelemez. Boğa burcu kadını aşık ise zaten sevdiğini yüceltir ve onun kişisel sınırlarına saygı duyar. Harika olur.

Ha evet uyum diyorduk. Çok uyumlu olurlar. Kendilerini nikah masasında bulmaları işten bile değildir. Bu uyum özellikle şeyde, anlarsınız ya şkgfşjgfşkhf. Tamam ciddi olalım. Evet yatakta çok uyumlu olurlar. iki taraf da yeterince yaratıcı tipler zaten. Libido depoları her daim fulldür. Sonra işte yansın geceler! Aralarındaki cinsel çekim ve ten uyumu müthiş olacaktır.

Ha bir de anne baba rolleri için konuşalım. Boğa burcu kadını çok şefkatli, çocuklarıyla ilgili ama disiplinli bir anne olur. Çocuklarının sorumluluk sahibi olmaları için çaba sarf eder, devamlı pohpohlayıp şımartmaz. Aslan burcu erkeği de aşağı yukarı aynı tutuma sahip olacağından çocuk yetiştirme konusunda pek çatışma yaşamazlar gibime geliyor.
çok gelgitli bir ilişki olur. aslan burcu erkeği bayramda ilk kendi annesine gitmek ister boğa burcu kadını gitmek istemez. ayrıca ben size söyleyeyim bunların evine girilmez pislikten.

edit: bir de ben evlenmişler gibi yorumladım ama evlenmeleri çok zor. rezzan kiraz a sorsunlar istiyorlarsa baya zor.
Büyük bir zahmetle röntgen çekilmiş gibi detaylar verilmiş; şöyle meşk olur, böyle aşk yasanir, böyle mutlu olunur, geceler şöyle pompalama mesaisiyle geçer falan..

Şu burçlarla ilgilenen insanlar dünyadaki herkesin dünyalık gecimle ilgili hiçbir dertlerinin olmadığını zannediyorlar herhalde. Yani herkesin lüks bir evi, yazlığı, arabası var ve herkes ev hayatına yansimayacak kadar az bir meşakkatle şöyle birkaç on bin lira para kazanıyor, hayatta olan bütün insanlar o bar senin bu bar benim keyfedip yıllık tatillerinden taviz vermeden baya bildiğin şımarık bir hayat yaşıyorlar zaten.

Bir evliliği-iliskiyi mutlu veya mutsuz kılan etkenler senin ve partnerinin dünyaya geldiğiniz anın denk geldiği burçtan ibaret görmek bana dünya hayatının serefsizliginden, namussuzlugundan kopuk bir değerlendirme gibi geliyor. O erkek istediği kadar aslan burcu olsun, o kadın köppekler gibi boğa burcu olsun; o sikik elektrik faturası odenmeyince, o pezevenk ev sahibinin hesabına kira ödemesi ulasmayinca, o orospu çocuğu bankanın kredi taksiti ödenmeyince, o evladın ihtiyacına cevap verilmeyince boğanın aşk insanı olması da, aslanın gururu da kuşa döner, ateşli geçeceği öngörülen geceler huzursuzluğun adresi olur. Uyum aslan olup boğayı denk getirmekle olmuyor; düzgün bir insan olup düzgün biriyle düzgün koşullara sahip bir hayat yaşamakla oluyor. O yüzden öyle şey etmeye gerek yok yani.
Yatayda harika ilişki olduğu bir gerçek. Dikeyde ise eğer iki taraf da zebellah kadar egosunu ve inadını yenerse çok iyi olabilir.

Boğa burcu kadını güzel kokuya, güzel yemeğe, güzel eve, kısacası güzel olan her şeye bayılan bir insan türü. iyi yaşamak, gezip tozmak ister sürekli. Aslan burcu erkeği de gezmeyi çok sever. Yeni yerler keşfetmeye bayıldıkları için iyi anlaşırlar. Yeter ki çok paraları olsun.

Cinsellik kısmı çok övülmüş zaten. Eksiği var fazlası yok. Çok tutkulu sevişirler. iki tarafın da Çılgın fantezileri falan vardır.

Boğa burcu kadını bireyciliğe önem verir. Yani ailesine elbette düşkündür ama kendisiyle yalnız kalacağı bir alan yaratır mutlaka. Akrabalarla Sürekli dip dibe mıç mıç olmayı sevmez. Kalabalık ve girift aile yapısından hoşlanmaz. Anne ve kadın olarak tüm görevlerini eksiksiz yapar. Aslan burcu erkeği de evlendikten sonra ailesine düşkün olur. iyi bir baba ve aile reisi olur. Evlilikte ilişkilerine üçüncü kişileri dahil etmedikleri sürece gül gibi geçinirler.

Ha bir de ayrılık boyutu var. Eğer ilişki bitme safhasındaysa iki taraftan biri açık yüreklilikle konuşup bitirir zaten. Boğa burcu kadını kendi içinde biriktirip karşı tarafa yandırmadan çok şans veren bir tiptir genellikle. Fakat eğer gururu kırılırsa veya gereğinden fazla üzüldüğünü hissederse bir anda ayrılık konuşması yapabilir. Aslan burcu erkeği de kafasında bitirdiyse uzatmaz zaten.