bugün

yay burcu erkeğinin yalanlarına, terazi burcunun kaçıp gitmelerine, balığın triplerine... bunların hepsiyle başa çıktıp ama başak kadını olarak aslanın egosundan kaçtım. Karşımdaki kişi de sadece kafa dengi bulduğu ve benimle eğlendiği için arkadaşlığa evirmeye çalışıyor bu flörtü, benim gibi.
Süper ikili.
Sevgilimle yuruttugum iliskidir. Valla surekli tartışmalar olduğu dogru fakat gercek sevgi varsa tartismalarin sonu hep normalde oldugundan daha iyiye gidiyor.
Üzerine sadece 5 entry mi girilmiş o kadar mı imkansız be krdşm. Neyse yaşayıp da mı görelim napalım..
aslanın çekici olduğu bilinir ancak, egoistliği tavan bir burçtur. başak ta hiç sevmez bu tavırları.
pek olmayacak bir bütünleme gibi görünüyor ama tabi burçlara pek takılmamak gerek. hadi bakalım.
birliktelikte 5. yılına girmiştir.

başak titizliği, aslan egosuyla birleşince ortaya mükemmelin tanımı çıkar.
Iğrenç bi uyum.

Başak kadını yavrum susar napsin deli aslanla. Huzursuz olur... Daha da yaşamam ben öyle ilişki.

Uzak durun başak kızları bu manyaklardan.
Aslan burcu erkeği bir başak kadını olarak çekici geliyor ancak onların dediğim dedik çaldığım düdük tavırları bir süre sonra ufak tartışmalara sebep olabilir.