1. 1.
  süper uyumlu bir ilişki olduğu söylenir. aslan burcu olmama rağmen -sanırım- şu güne kadar bir tecrübem yok konuyla ilgili. heyecanla bekliyoruz.

  not: sözlükçü koç burcu bağyanlar! mesajı aldınız sanıyorum.
  4 ...
  #2030903 :)
 2. 2.
  Koç burcu kadını kimseye yağ çekmez kimsenin gururunu okşamaz. Aslan burcu erkeği ise gururunun okşanmasından çok hoşnut kalır ona o şekilde davranılmasını ister. Koç burcu kadını haklıysa * karşısındakine bunu kabul ettirene kadar savaşır. Aslan burcu erkeği bir hata ya da haksızlık yaptıysa bunu tamamiyle asla kabul etmez. Ya tümden reddeder ya da kendini haklı çıkartacak bir neden bulur. eğer kişilerin doğum tarihlerinin kişiliklerini etkilediği doğruysa
  (bkz: ne kadar uyumlu bir çift değil mi) *
  1 ...
  #2030921 :)
 3. 3.
  mükemmele yakın bir ilişkidir.

  ilişkinin tek sorunu; pohpohlanmayı seven aslan erkeğini, gururlu koç kızının bilerek tatmin etmemesidir. iki tarafta bu konuda taviz verebildiği ölçüde bal dök yala ilişkisi başlar ki evlere şenliktir.
  2 ...
  #2096929 :)
 4. 4.
  (bkz: koç burcu bayanlar aranıyor)
  2 ...
  #2096931 :)
 5. 5.
  Özgürlüğü düşkün ve boynuzu takmaya hazır gibi duran koç kadını, sebatkar cömert ve romantik aslan erkeğinin karşısında boynuzlarını gelecek ilk hataya kadar saklamayı başardığında başlaması olası olan ve başladıktan sonra uzun zaman ateşi sönmeden devam etme olasılığı yüksek olan heyecanlı tutkulu ve gelişmeye açık bir ilişkidir.Eğer aslan haddini bilir koç da uyumlu olmaya çalışırsa mutlu sona ulaşılabilir.ikiside burçlar aleminin tek geçilesi üyeleridir.kıskanılası insanlardır.aslan erkeği en çok koç kadınıyla mutlu olur.koç kadını aslan erkeğine bi tosladımı bir daha ayrılmaz.yakışırlar.ikiside kalkık götlüdür.Bunlardan doğacak çocuğu düşünmek işten bile değildir.
  1 ...
  #2807458 :)
 6. 6.
  bunlardan iyi arkadaş olur ama sevgili eh işte. başta herşey güzeldirama sonra aslan koça fazla durağan gelir , koç ise aslanı yorar. ama birbirlerinin nazlarına göre serbet vermeyi en iyi bilen çiftlerdendirler. ille ideal ilişki denecekse aslana bir kova , koça da bir akrep daha iyi gider.*
  2 -1 ...
  #4298034 :)
 7. 7.
  bugün koç burcu ile ilgili başlıklara şakınlıkla bakmakla birlikte neden bu kadar kıymete bindiğini anlayamamaktayım.
  ben koç erkeğiyim bildiğim birşey varsa koç burcu insanları ile pek uğraşılmamasıdır
  koç erkeğide kadınıda çok tehlikelidir ne zaman ne yapacağını asla kestiremezsin.
  bir anda sebebsiz yere çekip gider ne olduğunu bile anlayamazsın sonra göt gibi kalırsın
  ortada en iyisimi hiç bulaşmayın.
  ...
  #4298178 :)
 8. 8.
  iki narsist, iki "ben en iyisini bilirim"cinin bir arada olmasıdır işte, daha ne olsun ?
  2 ...
  #4298248 :)
 9. 9.
  koçta narsistlik gururluluk burnu havadalık gibi özellikler bakımından aslana benzese de bir koç kadını yine böyle özellikler taşıyan bir aslan burcu erkeğiyle karşılaştığında üstüne bir de yakışıklıysa tüm bu özelliklerinden sıyrılır ve aslan burcunun peşinden fıldır fıldır koşmaya başlar.
  ...
  #16251750 :)
 10. 10.
  etle tirnak gibidir.
  -1 ...
  #22009637 :)

aslan burcu erkegi koc burcu kadini iliskisi ile alakalı başlıklar
kapat