1. 1.
  kediyle köpek gibidirler. ne ayrı kalabilirler ne de birlikte olabilirler.
  3 -1 ... cenaze levazimatcisi
 2. 2.
  kova burcu kadını başak burcu erkeği ilişkisinden daha az sağlığa zararlı birleşimdir.
  1 -3 ... yagmurunsesi
 3. 3.
  ikizler burcu erkeği balık burcu kadını ilişkisi nden daha uzun ömürlü, daha sağlıklı ve daha az işkence çektiren ilişkidir.
  1 ... lalenguademariposa
 4. 4.
  evlenince ikiz aslanları olur.

  (bkz: burç karşıtı yüzeysel insan)
  5 ... edit akbayram
 5. 5.
  (bkz: aslan burcu erkeği kova burcu kadını ilişkisi)
  ... passion
 6. 6.
  bir arkadaş ilişkisinden bahsediyorsak eğer olabilceğin en iyisidir.aslan mantıklıdır, ikizler için iyi fikirleri vardır. yaptığınız tembellikleri, kaçırdığınız fırsatları hatırlatır durur. ikizlerse dediğim dediktir. eğer bir şeyi yapmaya karar verdiyse ki bu onun için en zor durumlardan biridir. her şeyi düşünüp taşınmış, eksiyi artıyı tartmıştır zaten. bu onun kendi tercihidir. eğer bu tercih ona kötü bir vaziyet doğuracaksa bile muhtemelen diğer ihtimal onu daha çok yoracaktır. halinden memnundur. işte tam da bunlar yaşanırken aslan bir süre sonra bezer ve vazgeçer çabasından "bildiğini oku yine karışmıyorum artık ben..." der. ikizler de bir süre sonra kendiliğinden vazgeçer zaten telaşlanmayın. herkes mutlu mesut hayatına devam eder.*
  1 ... lilith19
 7. 7.
  üst olur.
  1 ... frekans
 8. 8.
  aslanın liderliğinde, ikizlerin ikili oyunlarına ve ikilemlerine güzel bir iklimleme yapılarak ayarlı, tutarlı, tutkulu ve eğlenceli bir aşk tablosu ortaya çıkabilir...
  2 ... hicivciv
 9. 9.
  yatakta uyumludurlar. onun dışında pek anlaşabildikleri söylenemez. ikisi de olabildiğince inatçı burçlardır. zıtlaşmalar çok yaşanır. aslan erkeği rahatına ve lükse düşkündür. ikizler kadını ise genelde huzursuz ve her daim hareketlidir. aslan erkeği ile ikizler kadınının ortak özelliği cesaretleridir. ikisi de olabildiğince cesur insanlardır. bu yüzden ilişkide aslında her zaman heyecana ve tutkuya yer vardır. askan erkeği tembelliğinden yerin ayrılmak istemez ve eve tıkılmayı tercih ederse işte o zaman huzursuzluk başlar. çünkü ikizlerin bir yerde 5 dakika oturabilmesi bile bir mucizedir. ikizler kadınına sunduğu heyecanlı ve farklı her şey aslan erkeğini ikizler kadınının gözünde daha iyi yapar. ikizler kadınının aslan erkeğine yaşattığı özgürlük ve cinsel yaşamdaki farklı, heyecanlı deneyimler ise onun aslan erkeği tarafından devamlı hayatında istenmesini sağlar.
  3 ... aleybani
 10. 10.
  cok guzel olabilecek iliskidir. cabuk bunalan ikizler kadinini her an etkilemeye basaracak kapasiteye sahiptir aslan burcu. yalniz aslanin kuralci kisiligi ikizlerin ozgurluk yapisina ters dusebilir.
  2 ... 404error