1. 1.
  aslan burcu olan erkekleri tavlamak için yapılanlardır.

  onu tavlamak istiyorsanız önce biraz yüz verin, sonra tersleyin. sizi elde edene kadar peşinizden koşacaktır. siz onu elde ettiğinizi sanırken, bir bakmışsınız o sizi elde etmiştir. ertesi gün sizi elde ettiği için sizden sıkılır, başkalarının peşinden koşar. * * *
  5 -3 ... darkbow
 2. 2.
  siz birşey yapmayın güzelseniz o sizi bulur zaten.
  1 -2 ... bigaripanestezist
 3. 3.
  koç burcu erkekleriyle kıskandırmak. işe yaraması muhtemeldir .
  denenmedi garantisi yok . (koç burcu erkeğiyim her türlü yardımcı olurum )
  4 -2 ... cenesinde sakal cikmayan adam
 4. 4.
  bazen tutan tekniklerdir.
  arada bir yüzüne gülün ama asla tamamiyle yüz vermeyin. biraz da güzelseniz, muhabbetiniz de hoş ise bu iş tamam demektir.
  *
  -1 ... nimbrethil
 5. 5.
  üzerimde denenmesi gereken tekniklerdir. çabuk tav olurum, hiç ses etmem.
  1 -1 ... hero of the day ii
 6. 6.
  kendimden tespit ettiğim kadarıyla mehter takımı gibi olacaksın. 2 ileri 1 geri. yani yüz verip vermeyeceksin sonra sizi elde etmeye çalışacaktır. sizi elde ettiğinde sizden sıkılacaktır.

  not: tecrübeye sabittir.
  1 -2 ... buadamneyinnessi
 7. 7.
  bonfile
  1 ... braincleaner
 8. 8.
  Utangaç , korunmaya muhtaç olacaksın . Ona güçlü olduğunu hissettireceksin ama aynı zamanda kendi ayaklarının üzerinde durabilecek bir kadın olacaksın . Kolay gelsin kızlar . Benimde yükselenim aslan.
  1 ... bilgisiz zeki
 9. 9.
  Hala bizi tavlayabileceklerini düşünenler var aramızda. Öyle bir şey yok hanımlar. Aslan dediğin avlar, avlanmaz. Zekasıyla, karizmasıyla, entelektüel birikimi ve mizah anlayışıyla gönlünüzü tam 12den vuru..ahahahahah şaka şaka. Ne yapacaksınız elalemin egoistlerini yahu başka biri bulun kendinize.
  -1 ... yazar x
 10. 10.
  aslan kadını olarak aslan erkeğiyle çok tanışma fırsatım olmadı. yine de gerçekten avcı oluyoruz bence o yüzden o istemeden tavlamanız biraz zor. aslan erkekleri en ideal erkek burcu olabilir bu arada tanıdığım kadarıyla hepsi gerçekten sadık ve iyi oluyor.
  2 -2 ... ahsisedelalhemdeayhilal