1. 1.
  bos bakiniz imis. doldurmak isterim fakar doldurmasi zor bir baslik olacaktir.

  tanim : yakalanmasi cok zor olan bir uyumdur. bu ikiliden en fazla ender yakalanan karsi cinslerin dostlugu enstrumani cikar. ozellikle boga kizi, aslan erkeginin mukemmel bir dinleyici oldugunu kesfedince. iliski gorunumunde olan bir sey ortaya cikabilir, ama yasam suresi uzun olmaz. aslan, bogayi hakimiyeti altina alamayacagi icin bir sure sonra gizli gurur nobetleri vs olay biter.
  2 ... shreddinger
 2. 2.
  fasa fisa...
  3 ... parantez
 3. 3.
  fal sitelerine/kitaplarına bakıldığında uyumsuz denilen, normal hayatta ise gayet uyumlu çifttirler*...
  boğa kadını seks konusunda başarılı ve isteklidir. ancak dışardan bakıldığında buz gibi* bi tip olduğu için aslan erkeğinin bunu anlamaması çok normaldir. sanar ki; "bu kız çekingen, bırak seksi öpüşmez bile".
  bir süre sonra boğa kadını erkeğin bu efendiliğinden yani kendisini cinsel bir nesne olarak görmemesinden sıkılır, ayrılır... erkek ağlar, unutamaz. kadın ertesi günü yeni biriyle çıkar, tarzını değiştirir, mankenler gibi giyinip, yeni sevgilisiyle fotoğraf çekilmeye başlar. bunları facebook, netlog gibi bilimum internet sitelerinde yayınlar. aslan erkeği; "bende niye böyle davranmıyodun lan şerefsiz!" diye düşünmeye başlar. arkadaşları boğa kadınını kastederek; "siz x kızla ayrıldınız di mi?" diye sorunca: "orspu oldu olum o!" diye cevap verir.
  boğa kadınının diğer çirkin kız arkadaşlarına *açılır; "hala seviyorum, unutamadım, ondan başkasıyla olamam" diye...

  (bkz: to be continued)*
  5 ... nipple
 4. 4.
  Başlamadan da bitebilir, bir ömür boyu da sürebilir.
  1 ... siirce
 5. 5.
  boğa kadını için üzüldüğüm birlikteliktir. aslanın kibrine, eleştiriye tahammülsüzlüğüne, bütün gün pohpohlanması gerektiğine, herşeyi ben bilirim tavırlarına nasıl katlanacaktır inanın merak konusudur.
  3 ... nuee ardente
 6. 6.
  ki aslan burcu kadınıyla, boğa burcu erkeği hiç uyum sağlayamaz. bir ipte iki cambaz. denendi.
  1 ... bipolar nutella
 7. 7.
  Gece gece hüzünlendirdi. Eski sevgilim boğa burcu idi ben de aslan. Neredeyse hiç kavga etmedik iyi de anlaşırdık bir gün hiç bir şey olmadan ben ayrılmak istiyorum dedi. Boğa burcunun ne yapacağı pek belli olmuyor açıkçası.
  1 ... nihatnihatgollll
 8. 8.
  inanılmaz enerji vardır aralarında. sevgileri, kavgaları çok şiddetli olur hatta birbirlerinden kolay kopamazlar. aynı ilişkiyi milyon kez dener, bıkmazlar. fakat olmadığı yerde bırakmak gerekir çünkü bu yapılan yarayı geniş alana dağıtmaktan başka işe yaramaz. genelde sürdürülemez ilişki olur bu
  2 ... bivarbiyokoldu
 9. 9.
  içinde bulunduğum ilişkinin uyumu.

  Aslan burcu erkeği pohpohlanmayı, övülmeyi, çılgınlar gibi sevilmeyi çok seven bir tür. Ben boğa burcu kadını olarak elbette sevdiğim erkeği yüceltmeyi severim ama sadece içimden geldiği zaman... "Bana güzel şeyler söyle" dediğinde bunalıyorum mesela. Ha öyle baskıcı bir insan değil ama ben rahat bir tipim. Fazla bağlanmak ve bağlanılmak istemem.

  Bu ilişkide boğa burcu kadını kirpi rolünü üstlenebilir. Üşümemek için Fazla uzak kalmaz ama erkek çok dip dibe olmak isterse de dikenlerini batırır. Aslan burcu erkeği anlayışlı ve gururlu olduğu için genellikle üstelemez. Normalde mantıklı davransa da, ilgi istediği zaman sevdiği kadından karşılık göremeyince hüzünlenip geri çekiliyor.

  Çok zor ama zevkli bir ilişki.
  3 ... fadimenin dugununde halay basi
 10. 10.
  tecrübeye dayalı konuşuyorum, boşanırlar.
  1 -1 ... katalin