1. 1.
  bos bakiniz imis. doldurmak isterim fakar doldurmasi zor bir baslik olacaktir.

  tanim : yakalanmasi cok zor olan bir uyumdur. bu ikiliden en fazla ender yakalanan karsi cinslerin dostlugu enstrumani cikar. ozellikle boga kizi, aslan erkeginin mukemmel bir dinleyici oldugunu kesfedince. iliski gorunumunde olan bir sey ortaya cikabilir, ama yasam suresi uzun olmaz. aslan, bogayi hakimiyeti altina alamayacagi icin bir sure sonra gizli gurur nobetleri vs olay biter.
  2 ... shreddinger
 2. 2.
  çok iyi anlaşırlar *.
  buradan da bakılabilir;
  http://www.muneccim.com/u...ter/uyumluluk_goster2.asp

  sazanlama olmasın editi: okuduğum bir kitapta çok iyi anlaştıkları yazıyordu. farkında olmayanlar var ise yazdığım entrye imiş yazdım... ama görebilene.
  4 -2 ... unique270
 3. 3.
  fasa fisa...
  3 ... parantez
 4. 4.
  fal sitelerine/kitaplarına bakıldığında uyumsuz denilen, normal hayatta ise gayet uyumlu çifttirler*...
  boğa kadını seks konusunda başarılı ve isteklidir. ancak dışardan bakıldığında buz gibi* bi tip olduğu için aslan erkeğinin bunu anlamaması çok normaldir. sanar ki; "bu kız çekingen, bırak seksi öpüşmez bile".
  bir süre sonra boğa kadını erkeğin bu efendiliğinden yani kendisini cinsel bir nesne olarak görmemesinden sıkılır, ayrılır... erkek ağlar, unutamaz. kadın ertesi günü yeni biriyle çıkar, tarzını değiştirir, mankenler gibi giyinip, yeni sevgilisiyle fotoğraf çekilmeye başlar. bunları facebook, netlog gibi bilimum internet sitelerinde yayınlar. aslan erkeği; "bende niye böyle davranmıyodun lan şerefsiz!" diye düşünmeye başlar. arkadaşları boğa kadınını kastederek; "siz x kızla ayrıldınız di mi?" diye sorunca: "orspu oldu olum o!" diye cevap verir.
  boğa kadınının diğer çirkin kız arkadaşlarına *açılır; "hala seviyorum, unutamadım, ondan başkasıyla olamam" diye...

  (bkz: to be continued)*
  4 ... nipple
 5. 5.
  Başlamadan da bitebilir, bir ömür boyu da sürebilir.
  1 ... siirce
 6. 6.
  boğa kadını için üzüldüğüm birlikteliktir. aslanın kibrine, eleştiriye tahammülsüzlüğüne, bütün gün pohpohlanması gerektiğine, herşeyi ben bilirim tavırlarına nasıl katlanacaktır inanın merak konusudur.
  2 ... nuee ardente
 7. 7.
  ki aslan burcu kadınıyla, boğa burcu erkeği hiç uyum sağlayamaz. bir ipte iki cambaz. denendi.
  1 ... bipolar nutella
 8. 8.
  Gece gece hüzünlendirdi. Eski sevgilim boğa burcu idi ben de aslan. Neredeyse hiç kavga etmedik iyi de anlaşırdık bir gün hiç bir şey olmadan ben ayrılmak istiyorum dedi. Boğa burcunun ne yapacağı pek belli olmuyor açıkçası.
  1 ... nihatnihatgollll
 9. 9.
  iki tarafında sağlığı için başlamaması gerekir. Yürütmek zordur kavgası da tutkusu da çok olur. Boğa hesap vermeye, kısıtlanmaya gelemez aslan erkeği başta hoşlanır bu durumdan söz geçiremediği, güçlü kadınları sever ama boğa kadını her işe güç yetirir erkeğe muhtaç değildir fıtratı gereği. Sonuç olarak birinin fazla gücü birinin fazla gururunu çok incitir ve biter. Çok çekerler birbirlerini çabalarlar ama sonuç hüsrandır ne yazıkki. Yine de yıllar sonra bile tebessümle hatırlayacağım seni sende gülümse sevgili...
  ... bivarbiyokoldu