1. 1.
  aslan burcu erkeğini derleyip toparlayıp 0-100 arasını 3 saniyeye indiren bir ilişkidir. örnek ver derseniz hazır, bir aslan burcu olan barack obamanın eşi oğlak burcudur.
  ... killing
 2. 2.
  kesinlikle uyumsuz bir birlikteliktir. iyi arkadaş olurlar ama sevgili olunmaz zira oğlak burcu kadınları iş manyağıdır. aslan burcu erkekleri de bunu sevmez.
  1 ... gercekleri soylerim
 3. 3.
  Aslanın keçiyi yiyeceği uyumda bir ilişki.
  ... ne oldu rengin soldu
 4. 4.
  aslan burcu erkeği oğlak burcu kadını
  obamaya hayranlık ile bakıyorum cidden. benim en son bir oğlak kadını ile olan konuşmamda bir birimize girmiştik. yeni tanıştık bide ha. bu kadar mı itici bir kadın olur. hani fiziği çok güzel yüz desen afet. ama akıl, akıl hak getire.

  olaylar şöyle gelişti oturduk buluştuk konuşuyoruz. önce kur yapacak sandım. ona göre kendimi hazırladım. tatlı tatlı girdi bir den itişmeye başladı. ben durur muyum sen misin bana laf sokan sinsi sinsi köşeme çekildim. o konuştukça giydiriyom. sonunda kanıma dokunan laflar edince ben de kavgaya dahil oldum. karı bana bilenmiş de gelmiş. en sonunda ikimiz de hesabı ödemek için kalktık alman usulü paylaşıp dağıldık. meseleyi de anlamadım aq. neden kavga başlattı neden geldi. neden başta iyi idi neden azıttı ben köşemde izledim sadece.

  işte bu sebeple oğlak kadınlarına kırgınım.
  -1 ... uzay muhtari
 5. 5.
  Bilim için denenmesi gereken ilişkidir. Her şey insanlık için. Deneyin sonuçlarını deneme yanılma ile öğrenelim.
  ... berberedayayanadam