1. 1.
    bir yerde iki yönetici olamayacağı için olmayan, ilerlemeyen bir süre sonra sürekli olarak kavgalara sebep verecek ilişkidir.

(bkz: yaşadım biliyorum)

not: aslan burcu erkeği ve aslan burcu kadını sadece yatakta iyi anlaşabilirmiş!!!
    3 -1 ... adaya ozel kondom
  2. 2.
    http://www.astroloji.org/burcuyum.asp
    1 ... kosma yorulduysan
  3. 3.
    güzel başlık. ama ben açmadım.

hayatımda duyabileceğim en sıradan şey. iki mükemmeliğin birleşmesi. işte bu da böyle bir anımdır.
    2 -1 ... olum bi dur
  4. 4.
    aslan burcu erkeği* asla aradığı mükemmel varlığı bulamayacağı için olmayacak ilişkidir. aslan burcu kadını ne kadar harika olursa olsun, dünyayı o bile yaratsa baştan yine de aslan burcu erkeğinin gözüne giremez. çok kötü bir durum bu vallahi. üzülüyorum yemin ediyorum kendime.
    1 -1 ... petitjoueur
  5. 5.
    ego çatışması nedeni ile kısa sürecek ilişkidir.
    1 ... my love away
  6. 6.
    belgesellerde rastlamanın mümkün olduğu bir ilişkidir.

dişi aslan yatarken üzerine uzanan erkek aslanın tek amacı neslini devam ettirmek. fakat o da ne? bir ceylan. akşam yemeği için lezzetli olabilir. dişi aslan çalıların arasında yavaş yavaş yaklaşmakta.
    4 ... 3 b deki aynura asik cocuk
  7. 7.
    mutsuz sonla biten ilişki türüdür. iki aslan bir ilişkiye sığmaz efendim. denenmiş onaylanmıştır.
    ... kutu kutu pense
  8. 8.
    çok fazla sürmeyecek olan ilişkidir. çünkü bir yerde iki yönetici olmaz. aslan burcu erkeği her zaman kadından üstün durumda olmak isteyecektir. hiç bir şekilde anlaşamayacaklardır. sadece tek bir konuda anlaşır ikiside. o da yatakta. ikiside ateş grubu burcundandır çünkü. birbirlerine bir tek orada tahammül edebilirler.
    1 ... adaya ozel kondom
  9. 9.
    Tek kelimeyle tutkulu bi iliski. Ve o tutkuyu bi daha kimsede bulamayacaklardir.
    2 ... asosyaalgens
  10. 10.
    oldurulamayacak olan ilişkidir kahretsin ki. genelleme yapmak ne kadar doğrudur bilmiyorum ama kendimden biliyorum efenim olmuyo yani. iki cambaz hesabı işte bilirsiniz.
    ... abschied