bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  akrep ve aslan arasında uyumlu ve tutkulu bir ilişki olabilir. aslan hareketli , neşeli , girişken ve romantiktir. hayatın güzelliklerine , gösterişe ve lükse oldukça düşkündür . aynı zamanda da gururludur . akrep ise tutkulu , akıllı , duygusal ve açık sözlüdür . Kendine oldukça güvenir. etkileyici bir dış görünümü vardır . eğer severse tutkulu bir aşık ola caktır . aslan , akrep burcunun cazibesinden fazlasıyla etkilenecektir . akrep burcu ikili ilişkilerinde aşırı derecede kıskanç olabilmektedir . bu durum aslan burcunun özgürlüğüne düşkün tutumunu tehdit edebilir . aynı şekilde aslan burcu da de hükmetmeyi sevdiği için akrep burcunu kısıtlamak isteyebilir . Bu durumda bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir . fakat birbirlerine anlayış gösterirlerse oldukça uyumlu ve tutkulu bir ilişki yaşayabilirler . seksüel anlamda her iki taraf arzuludur. özellikle akrep kadını cinsel gücüyle erkeği etkisi altında tutacak ve daima hareketli bir yaşamları olacaktır.
  8 -2 ... nicki mouse
 2. 2.
  çok zor bir ilişkidir.iyinin kötünün, güzelin çirkinin, tutkunun zaafların, kavgaların barışmaların,ayrılmanın kısacası aşkın son damlasına kadar hakkını vererek yaşayan burçlardır.
  4 ... screwdriver
 3. 3.
  tam olarak bilmediğim ama zor olduğunu tahmin ettiğim bir ilişki.aslanın kıskançlığı öyle zorlar ki akrep kadınını,özgürlüğü elinden alınırmışcasına kaçmak ister...
  1 ... appendix
 4. 4.
  (bkz: aslan gibiyim maşallah)
  2 ... itt schaub lorenz
 5. 5.
  aslan burcu erkeği yüzünden ilerleyemeyen ilişki.
  1 -1 ... appendix
 6. 6.
  akrep burcu kadının baş edemeyeceği ilişkidir onun boyunu aşar aslanla uğraşmak...
  3 -5 ... arjuna
 7. 7.
  aslan erkeğinin stabilitesi yüzünden monotonlaşmaya mahkum ilişki.
  2 ... appendix
 8. 8.
  ikiside dediğim dedik olduğundan birbirlerine zor kadınsın, sende zor erkek lafının çokça geçtiği, birbirleri olmadan da yapamayan burçlardır. ayrılırlarsa en fazla 1 hafta dayanırlar. akrep kızgınlığını, aslanda eleştirilerini bir kenara atmalıdır. aşk vardır daha ne olsundur.
  5 ... hotcup
 9. 9.
  kıskandırmaların dolusuyla olduğu,inatçı iki insanın ihitiras dolu iletişimin hiç olmadığı tutkulu ilişki...ne onla olur ne onsuz.
  deli gibi kavga edersin göz göze gelince tüm yelkenleri suya indirir, onun teninde bulursun kendini.ikiside kıskançtır içlerinde fırtınalar kopar ama dillendirmezler.zaten olaylarda ordan patlak verir.aslan erkeği,cezalandırmak için tüm ilişkiyi keser ama akrep kadını soğur arada sihirli ip var sanki hiç kopamazlar ama bir de olamazlar.
  hiç ayrılmasınlar efendim bu çiftler.
  6 -1 ... duubidub
 10. 10.
  off off dedirtecek ilişkidir mükemmel başlayan ilişki yerini çatışmaya bırakcaktır. çok tutkulu bir ilişki olur ama devamı gelmez çok zor; zıt kutupların çekimi.
  2 -1 ... champ