1. 1.
  akrep ve aslan arasında uyumlu ve tutkulu bir ilişki olabilir. aslan hareketli , neşeli , girişken ve romantiktir. hayatın güzelliklerine , gösterişe ve lükse oldukça düşkündür . aynı zamanda da gururludur . akrep ise tutkulu , akıllı , duygusal ve açık sözlüdür . Kendine oldukça güvenir. etkileyici bir dış görünümü vardır . eğer severse tutkulu bir aşık ola caktır . aslan , akrep burcunun cazibesinden fazlasıyla etkilenecektir . akrep burcu ikili ilişkilerinde aşırı derecede kıskanç olabilmektedir . bu durum aslan burcunun özgürlüğüne düşkün tutumunu tehdit edebilir . aynı şekilde aslan burcu da de hükmetmeyi sevdiği için akrep burcunu kısıtlamak isteyebilir . Bu durumda bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir . fakat birbirlerine anlayış gösterirlerse oldukça uyumlu ve tutkulu bir ilişki yaşayabilirler . seksüel anlamda her iki taraf arzuludur. özellikle akrep kadını cinsel gücüyle erkeği etkisi altında tutacak ve daima hareketli bir yaşamları olacaktır.
  #6113439 :)
 2. 2.
  çok zor bir ilişkidir.iyinin kötünün, güzelin çirkinin, tutkunun zaafların, kavgaların barışmaların,ayrılmanın kısacası aşkın son damlasına kadar hakkını vererek yaşayan burçlardır.
  #7472108 :)
 3. 3.
  tam olarak bilmediğim ama zor olduğunu tahmin ettiğim bir ilişki.aslanın kıskançlığı öyle zorlar ki akrep kadınını,özgürlüğü elinden alınırmışcasına kaçmak ister...
  #10623856 :)
 4. 4.
  (bkz: aslan gibiyim maşallah)
  #10623870 :)
 5. 5.
  aslan burcu erkeği yüzünden ilerleyemeyen ilişki.
  #10849450 :)
 6. 6.
  akrep burcu kadının baş edemeyeceği ilişkidir onun boyunu aşar aslanla uğraşmak...
  #10849537 :)
 7. 7.
  aslan erkeğinin stabilitesi yüzünden monotonlaşmaya mahkum ilişki.
  #11027867 :)
 8. 8.
  ikiside dediğim dedik olduğundan birbirlerine zor kadınsın, sende zor erkek lafının çokça geçtiği, birbirleri olmadan da yapamayan burçlardır. ayrılırlarsa en fazla 1 hafta dayanırlar. akrep kızgınlığını, aslanda eleştirilerini bir kenara atmalıdır. aşk vardır daha ne olsundur.
  #11612948 :)
 9. 9.
  kıskandırmaların dolusuyla olduğu,inatçı iki insanın ihitiras dolu iletişimin hiç olmadığı tutkulu ilişki...ne onla olur ne onsuz.
  deli gibi kavga edersin göz göze gelince tüm yelkenleri suya indirir, onun teninde bulursun kendini.ikiside kıskançtır içlerinde fırtınalar kopar ama dillendirmezler.zaten olaylarda ordan patlak verir.aslan erkeği,cezalandırmak için tüm ilişkiyi keser ama akrep kadını soğur arada sihirli ip var sanki hiç kopamazlar ama bir de olamazlar.
  hiç ayrılmasınlar efendim bu çiftler.
  #12850827 :)
 10. 10.
  off off dedirtecek ilişkidir mükemmel başlayan ilişki yerini çatışmaya bırakcaktır. çok tutkulu bir ilişki olur ama devamı gelmez çok zor; zıt kutupların çekimi.
  #12850962 :)
 11. 11.
  tam bir iktidar savaşı şeklinde gelişen, beni türlü kararsızlıklara iten ve bir anda içine düştüğüm ilişki. aslan burcu erkeği kedileşse de aslanlaşsa da akrep de gözle görünür bir değişiklik olmuyor. iç dünyası kilitli bu kadının. soğursan daha da beter soğur gibi oluyor içten içe yansada. iyice üzerine düşsen gururun mani oluyor. cazibezine dayanabilmek de baya bir iş hani. hangi burç yorumuna baksan olmaz diyor. olmayacak galiba bu ilişki. nerde o balıklar nerde o yaylar.

  --spoiler--
  barıştan eser yok yıldız falında
  sen benim bahtımın burcu değilsin
  bin aşkın zehri var senin dudaklarında
  Tadılacak gibi acı değilsin.
  (bkz: cemal safi)
  --spoiler--
  #12851067 :)
 12. 12.
  hiç bir şekilde anlaşamazlar ama zıt kutuplar birbirini çetiği için aşık olabilirler.
  #15161132 :)
 13. 13.
  dünyanın hiçbir yerinde kolay olmamış, olmayan, olmayacak olan ilişkidir. neden? çünkü;

  ikisi de liderlik ruhuna sahiptir. ilişkide gücü elde tutmak ister.
  akrep kadını ihtiraslıdır, aşk oyunlarından, büyük kavgalar, büyük sürprizlerden hoşlanır. aslan erkeği ise "la ne gerek var oyunlara" düşüncesine sahiptir genelde.
  akrep kadınının anaç yönüyle kadınsı yönü hep bir çatışma içindedir. bu yüzden çoğu zaman kestiremez nasıl davranması gerektiğini. oysa bilmez aslan erkeği mükemmelin peşindedir.
  akrep kadını ait olduğu kadar sahip olmak ister, ama aslan erkeği asla ait olmayacaktır. o sadece sahiplenicidir.
  hain akrep kadını, tüm cadalozluğuna rağmen bir o kadar kırılgandır. en ufak bir kelime grubu onu derinden yaralayabilir ve aslan erkeği buna anlam veremediği için ilişki çıkmaza girebilir, girer, girecektir.

  aslan burcu erkeği gezmeyi tozmayı sever. erkek üstünlüğünü savunur. akrep kadınının feminen yönüyle uzun kavgalar yapacaktır.
  aslan erkeği her sorunu kendi yollarıyla çözüme ulaştırmayı amaçlar. yeni şeyler denemek onun için zor ve sıkıcıdır. oysa akrep kadının bir günü bir gününe uymaz.
  aslan erkeği düzen insanıdır, bir ilişki rölantide gitmelidir. akrep kadınının dengesiz ve fevri halleri onu sıkça sinirlendirecektir.
  aslan erkeği babalık duygusuyla birlikte koruma güdüsünü maksimum seviyeye çıkaracak ve özgürlükçü akrep kadınına bir süre zindan hayatı yaşatacaktır.

  işin kötü tarafı, bu iki burç kötü yönlerinin benzemesi ve artı yönlerinin birbirinden farklı oluşuna rağmen, birbirlerinde gerçek aşkı bulacaklardır. çünkü aslan erkeği zor olana sahip olmanın gururuyla kadınına sahip çıkacak, akrep kadını ise kendi içinde çatışıp onu himayesine alabilecek güçlü bir erkeğin kollarından asla ayrılmak istemeyecektir. yani kavga gürültüyle dolu ama hiç ayrılmayacak uzun bir yol onları bekliyordur.

  astrolojik ilişkiler uzmanı g.m. sundu. *
  #15311130 :)
 14. 14.
  aşk değil savaş olacak ilişkidir. çok yıpranır.
  #15311155 :)
 15. 15.
  ne desek boştur. yaşanmadan asla ne demek istenildiği idrak edilemeyecek olandır. herşeye rağmen yaşanılası ama yeri ve zamanı geldiğinde bırakıp kaçılasıdır.
  #15912515 :)
 16. 16.
  güzel bir ilişkidir.

  sonuçta bu iki burç da gezegenlerin kendileri için hareket ettiğine inanıyor. mars oldukça etkilidir bu ilişkide. efendim aramızda kalsın fetişe bayılırlar. *
  sevişip duracakları kesin gibidir.
  #16375564 :)
 17. 17.
  Aslan erkeği özgürlüğüne düşkün olduğu için akrep kadını tarafından çok kıskanılır ama kıskançlıklarını kaybetme korkusundan belli etmezler. Cinsel anlamda iki tarafta oldukça iyidir. Akrep kadını cinsel yönden aslan erkeğini etkiler. Akrep kadını alttan alır ama aslan erkeği en küçük bir şeyde kavga çıkartmaya hazırdır. Yinede denenmesi gereken bir ilişkidir.
  #16822854 :)
 18. 17.
  -Akrep burcu kadını kıskançlıyla dayanamaz aslan erkeğine.

  -Aslan erkeği insanlarla konuşmayı çok sever, yeni kişilerle tanışmayı, akrep burcu kadını için buna alışmak biraz zor olacaktır.

  -Akrep kadının gururu ve aslan erkeğinin gururu hep çelişir. Aşık olan akrep kadını gururunu biraz göz ardı edecektir.

  -Sevişgenlik konusunda iki burcun da üstlerine yoktur. Tatmin etmenin üstünde, bir tatminlilik durumu ortaya çıkar.

  -Çok sık kavga ederler çünkü çok farklı bakarlar dünyaya.

  -Aslan burcunun o negatif tavırlarını akrep kadının pozitif tavırları örtebilir.

  -ilişkiye genelde renk katar akrep kadını, özellikle kavgalarıyla.

  -Aslında tadından yenmez bir ilişki olsa da zaman zaman çok kırgınlıklar olabilir.

  -Akrep kadını sinirlenince ' ağzına geleni söylediğinden' aslan erkeğinin gururunu çok kırar. Bu durumun sonunda, ilk defa birine 'özür dileyebilir' akrep kadını.

  -iki burç da gizli duygusal olduğundan, tüm hissleri yoğun yaşayacaklardır.

  -Aslan burcu erkeğine göre ilişki atsan atılmaz satsan satılmaz dır bu yüzden sürekli karmaşa içerisindedir.

  -Akrep kadını, aslan erkeğinin kültürü ve zekası altında birazcık ezilebilir.

  -Aslan erkeği sürekli mayın tarlasındadır ve bunu tüm adımlarında hisseder.

  - Her şeye rağmen özellikle yorucu olmasına rağmen en samimi ilişkilerden bir tanesidir.
  #18292183 :)
 19. 18.
  akrep kadının yediği boklar ile son bulacak ilişkidir. aslan burcu dostumu üzmüş bir kız vardı da.
  #20739534 :)
 20. 19.
  kesinlikle sonu olmayan ilişkidir. ama sex konusunda hiçbir burç kadını akrep burcu kadını kadar olamaz. çırağı bile olamaz.
  #26185944 :)
 21. 20.
  hem bir yandan kimi özellikleri birbirine çok benzeyen hem de birbirine zıt olan kişilik özelliklerine sahip ikilinin durumunun ne olacağı tam bir bilinmezliktir insanlar tarafından ne olacağını Allah bilir dedirtir insana anlaşabilirler de anlaşamayabilirler de.
  #31366968 :)
 22. 21.
  Biri ates biri su burcunun lideri. ikisi de dedigim dedik ikisi de asiri gururlu. Cok fedakarlik gerektiren iliski. Kavgalari bile kasirgalar estirir.
  #32097791 :)

aslan burcu erkeği akrep burcu kadını ilişkisi ile alakalı başlıklar