bugün

Herseyi körü körüne bağlanıp savunan kişiyle. Örnek akpliler.
Dinlemeyi bilmeyen insanla tartışılmaz. He deyip geçilir.
Cahiller, ve kendini akıllı sananlarla.
tabiki cahiller.

nerden bileceğiz birinin cahil olduğunu? her şeyi bilmesinden.
1. Çok bilenlerle
2. Hiç bilmeyenlerle.
Bağnaz yobazlar ve fanatiklerdir efendim.
Bağnaz insanlar... Yani herşeye körü körüne bağlanmış olan kimseler

(bkz: akpliler) RTE'ye körü körüne bağlı kimseler.
(bkz: atatürkcüler) Atatürk'e körü körüne bağlı kimseler
(bkz: hdpliler) öşeks
akplilerdir.
Aklı olmayıp fikre sahip olan kişiler efendim.
bu cinsten kişiler Sözlükte gırla bulunur.
Cahiller. Dili zehirli çünkü.
Akıl fukara olunca fikir ukala olur, demiş üstadlar.
Cahil insanlar.
Annemdir arkadaşlar.

Bakın bu hususta çok ciddiyim. Kesinlikle tartışmaya girilmemeli. Söylediğiniz her kelime için pişman olursunuz.

Muazzam bir tartışma kapasitesi var. Yani kelimelerle ifade edemiyorum görmeniz lazım. Evet ya görmeniz lazım çünkü tartışma sırasında artık cümleleri duymakla kalmıyor görüyorum da.

Saatlerce tartışabilir laf sayabilir kesinlikle yorulmaz. Sonra iki söz söyleseniz "bir söyledim bin ah işittim" gibi bi özlü söz duyarsınız.

Bazen oturup tefekkür ediyorum ve hatta hayret makamından temaşa ediyorum.

Canım annem.
Satın aldığı her şeyin fiyatını belirten insan.
Cahillerle
Beyni yerine egosunu beslemiş insanlarla
Dediğim dedik insanlarla.
Menopoza girmiş kadın, he tamam diyorum kantine kadar peşimden gelip hala tartışıyor öğretmenmiş bir de öğretmen kadınlardan soğudum amk.
kadınlar.
haklı da olsan.
herseyi bilirim diğen insanlar eni dinlemeyen insannlar ve en önemlisi cahiller bunlardan uzak durulması çok önemlidir.
Ego kasmış cahiller. Ülkemizin iklim durumu bu canım cahiller için uygun nasıl olsa. Tartışmak insanı daha da geriyor.
Konuşurken kulakları kapanan, kendi sesini dahi duymayan; Bilgi, kültür seviyesi ne olursa olsun ifadesi ve üslubu düzgün olmayan; yüksek sesle konuşan ve kantçı olan kişilerdir.

Hoş ben kimse ile tartışmam, sadece hiç içten içe savunmasam bile eğlencesine bir fikri savunup gıcıklık yaparım.
Yav oy verecek başka adam mı var diyen tipler. Bunlarla bırak tartışmayı, selamlaşmak bile akıl sağlığınızı bozabilir.
Sabit fikirli insanlar asla tartışılmaması gereken insanlardır.