bugün

Androidli herhangi bir telefon. iphone kalitesini bir kere tattıktan sonra androide geçen maldır.
bi daha kolay kolay samsung alacağımı düşünmüyorum bıktım yeminle.
iphone
cok guzel telefon kullanması rahat ama yıldızımız barısmıyo
4 ve 5 cebimde ekran patlattıktan sonra samsung aldım kazada oda kırıldı gittim iphone 6s aldım haftasına varmadan 50 cm yerden düstü ekranı patladı
dahada almam.
Öncelikle:
(bkz: asla asla deme)

'şimdiye kadarki en iyi Venüs' reklamı yapıp 2 yıl öncesinin teknolojisini satan Vestel
Ve 1gb ram sebebiyle her güncellemede daha da yavaşlayan iPhone 6 ve öncesi Apple telefonları.
casper vestel vs.
Samsung.. Kesinlikle
flash TV de satılan herhangi bir telefon.
casper ilk sırada.
lg
Iphone
samsung.
Motorola
Siemens
Ericson
Vestel
Trident.
2000 tl üzere her hangi bir telefon.
panasonic gd35. Habire anteni kırılır.
general mobile, ve casper çünkü bir telefoncu olarak aklımı henüz kaybetmedim.
androidin işletim sistemi hiç kimsede yok. ben telefonda özgür olmayı, telefonumu kendimce modifiye etmeyi seven bi insan olarak iphone'nun gereksiz kısıtlamalarına gelemiyorum. bilgisayar, telefon gibi aletlerde instagrama youtubea girip, mesajlaşmak, müzik dinlemek dışında başka şeyler yapan kişiler beni kolaylıkla anlayabilir. gidersin jailbreak (Apple’ın erişiminize izin vermeyeceği dosyalara ve yapamayacağınız işlemlere izin veren bir sürecin genel adı) atarsın bi nevi biraz daha rahatsın ama başta favorim ve kullandığım telefon olan samsung ve ona benzeyen diğer cihazlarda hem rahatsın hem de istersen root atıyosun resmen uçuyosun.
T * 50

Vakti zamanında yedim o haltı. Hâlâ çekiyorum ceremesini.
iPhone abi. Çöpe para atacak kadar zengin değilim.
Böyle bir şey demem biraz vizyonsuzluk var bende.
başıma bir şey gelmeyecekse i-phone. neden diye sorarsanız kullanımı çok zor geliyor. teknolojiden anlamayan biri de değilim ama android işletim sistemine alıştığım için galiba. i-phone'nun son modelini hediye verseler gider android tabanlı bir telefonla takas ederim. öyle diyeyim.
Trident marka çift sim kart özellikli telefonu asla almam ulan.
görsel
Ne yapın edin hayatınıza vodafone smart 6 ultra'yi almayın. Ben hayatımda bunun kadar şarj problemi olan telefon görmedim. Her ay bi şarj kablosu eskitiyor.
Samsung asla heralde iphone varken o kim köpek.
iPhone.
apple tarafından üretilmemiş tüm telefonlar.

samsung, lg, sony, huawei gibi telefonlar kullanacak kadar zengin ve aptal değilim, teknik serviste bekleyecek kadar zamanım da yok. iphone sorunsuzdur, parayı bir seferde verir sonradan posta posta teknik servise ödeme yapmazsın.
(bkz: iphone)