bugün

Kıllı erkeklerden tiksiniyorum.. şişko ve göbekli erkeklerden nefret ediyorum.. sigara içen erkekler midemi bulandırıyor.. dövme yaptıran erkekler iğrenç.. bu konudaki fikrim hiç değişmedi, aslada değişmeyecektir.
Din saçmadır. Radikal islamcıların Yok edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu düşüncemi hiçbir güç değiştiremez.
nefret ve haset, insan bedenine ve ruhuna hastalık ve huzursuzluk getirir.
Saymakla bitmez.
Sevgilime mini etek veya mini şort bikini falan giydirmem kesinlikle kırmızı çizgileri var bu hususta.
Sevgilimin dar, kısa, açık yaka transparan kıyafetler asla izin vermem öldürseler bile.
Benim hassas olduğum degerlerim veya düşüncelerim üzerine oynarsa çevremdeki insanlar, kalbini kırarım ve silerim.
Ben yokmuşum gibi hareket edip benim düşüncemi, isteğimi, duygumu yoksayan biriyle asla olmam.

edit : şerefsiz, namus düşmanları bakıp hatunuma laf atıp rahatsız etmesin diye kesin çözüm sunuyorum siz kalkıp eksiliyorsunuz. hepiniz mi modern oldunuz ?
insanlara guvenemeyisim. Maalesef.
beni insanlıktan çıkaracak üç kırmızı çizgim var.
kadına karşı ne olursa olsun şiddet uygulamak, aldatmak, taciz & tecavüz etmek.
keza aynı şeyler çocuklar için de geçerli.
bir hayvana zarar vermek.

gerizekalılar için not: kırmızı çizgim demek, bunlar benim için kesinlikle ve kesinlikle, ne durumda olursa olsun yapılmaması gereken, yapıldığı durumda beni insanlıktan çıkarabilecek ve her türlü eylemi yapmama sebep olacak şeyler.
Putu olan şahsi hiç sevmiyorum ve direktiflerine karşıyım.
inanç bile değişebiliyor fikirler ne ki .

asla yapmam dediğimiz şeyleri yapmak zorun da kaldığımızı unutmayalım lütfen .

örnek verelim ben asla evlenmem deyip herkes den önce evlenenler .

biliyorum fikrin değişti şimdi .
Bir atasözü der ki...

"Hiçbir zaman değişmeyen fikir, uzun zaman giyilmiş, eskimiş bir cekete benzer."

çok sabit fikirli olmak beyini yorar, bazen esneklik iyidir.
yediler yediler bitiremediler.
Asla asla deme.
En kötü karar, kararsızlıktan iyidir.(Çin atasözü)
Kaç, saklan, yasaklan ama asla vazgeçme.
bankacılara güvenmemek.
ailenin her şeyden önemli oluşu.
sevdiklerinin kalbini asla kırmamak.
halkçılık.
Asla asla demem.
Ne kadar mutsuz olsam da bir şekilde mutluluk beni bir yerden buluyor ve inanıyorum ki yine bulacak.
BEYAZ tenli Bir kızın üzerine serpilmiş , yemyeşil damarları içinde Akan kanda ki eritrosite olan aşkım.

Üzgünüm esmer suratlılar.
Fikirlerimin sürekli değişeceğini düşünmem.
Battlefield 4 ün tüm oyunlardan daha iyi oluşu. Aksini düşünemiyorum bile.
Allahın varlığı ve evrenin yaratılışı..
bilgi, mantık ve irade insanı insan yapan üç büyük değerdir.
Insanlarin dogasi kotuluktur.
Değişmeyen tek şey değişimdir.
insanın hayatta bir sefer gerçekten seveceğine inanıyorum. Sonrakiler tırıvırı