bugün

Minyon, küt saçlı, gözlüklü egoist bir kız var. işte o.
Karşısındakine sağır olup sadece kendi laflarini duyan insanlar.
egosu boyundan uzun, her olaya bir bahane bulan; üstüne üstlük bulduğu bahanelerin kaynağına bir eleştiri getirince beni yeren ve yaftalayan, iki yüzü zıt kutuplara bakan, hayattan yanlış dersleri çıkarmış ve kendisini kötülüğe hapsetmiş bireyler. Kalbinizin tozunu arada bir almanız umuduyla.
negatif insan
negatif insan
negatif insan

trip atan
trip atan
trip atan

2 özellikle sevgilimde var. ama malesefki uzaktan mesafeli iliskimizde sırıl sıklam aşık olduk. yoksa yüzüne bakmam amk hergün kavga ediyoruz.
Çok konuşup boş konuşanlar. Düşman başına.
Cimri insan.
inorganik beyinlerinin havalandırma boşluğunda striptiz yapmak istediğim tipler.
Saygısı olmayan babacım. Saygı ve mütevazilik öncüldür bende.
Israrcı, yalancı, saygısız.
Her olaya At gözlüğüyle bakıp, asla mantıklı olmayan fikirlerini kabul ettirmek için inatla direnen yobazlar.

Her an patlamaya hazır bir bomba olup söylenen her şeyi kıçından anlayanlar.
insanların % 99'unun beğenmediği insan tipi 3'tür
1- bencil veya egoist
2- cimri
3- yalancı
Herşeyi ben bilirim havasındaki cahiller,bir mevzu anlatırken dinliyormuş gibi yapan yada sözünü kesip araya giren görgüsüzler.
Aşırı samimi tipler sanki 10 yıldır berabermişiz gibi davranırlar.
trabzortlular .
Böbürlenen insan tipleri. Küçük dağları mı yarattın kardş bu nəcə içi boş beyindir?
mıymıy tipler.

evet çoğu kadın da mıymıy oluyor. kadınlarla anlaşamıyorum.

yok mu şöyle adam gibi kadın?
yalaka, sokak kabadayısı triplerinde olanlar, kendini kurnaz sanan sinsiler ile kesinlikle anlaşamam.
Hiçbir şey bilmediği halde bilmiş bilmiş konuşan, topluluk içinde başkalarını aşağılayan, işi düşünce arayıp soran, kendisi olmayı beceremeyip başkalarına özenen insan tipleridir.
Yengeç burcu erkeği diyebilirim korkak ne istediğini bilemeyen insan bağımlısı ajitasyonu bol ağlak evcil ıy.
Bencil. Kendinden başka bir şey düşünmeyen tip.
Sevgilisi/eşi ne derse yapan ve onun kendini hiçe sayan kimselerle.
Pesimist olanlar. Adını koydumun felaket tellarları. Uzak durun.
herşeyi biliyorum sanan ama bi sik bilmeyen insanlar.
karşıt görüşe saygısı tahammülü olmayan ve küfürlü konuşan insan.
Balkona terliksiz çıkan kişiler.