bugün

Israrcı ve karşı tarafın fikirlerine saygı duymayan insanlar bana itici geliyor.
kendini zeki sanan salak , çıkarcı ibne ,dediğim dedik sanan andaval.
Kibirli bir insanla asla anlaşamazdım herhalde.
Bencil, kendini övmeyi seven, başkasına önem vermeyen tipler.
sadece parasından, sahip olduğu eşyalardan bahseden birisi.
Gri insanla anlaşamam.

Duruşu olacak.

Duruma göre şekil alan insan midemi bulandırır.
şımartılarak büyümüş insanlar,ağır abi takılan tipler.
Bencil insanlarla
liderlik vasfı olmadığı halde liderlik yapmaya çalışanla.
Çok gevezeler... Bu modeller çekilmez oluyor. Kararında konuş, bildiğini anlat; ama vır vır vır.... Bu ne be!
Kompleksli, kendini kaf daginda gören, saygısız ve kibirli.
bana laf atan, yanlış bildiği bir şeyde iddialaşan, insanları küçümseyen, beni kullanan ve karamsar insanlarla o konularda pek anlaşamam ama iyi bir insansa anlaşabilirim. ben mümkün olduğunca pozitifliği seven bir insanım. herkesi yargılayan, her şeyi kötü eleştiren insanlarla da o konularda anlaşamam. mesela metrobüse biniyorsun yok çok kalabalık da bilmem ne. 16 milyonluk bir şehirde metrobüs boş mu olacaktı ki boş geldiği de olabiliyor. mesela diyor ki biri sokaklar pandemiden önce daha kalabalıktı. e ne yapabiliriz bu durumda. o zaman öyleydi ama şimdi de öyle aslında.
iq suz insanlar.
Hepsi… bir noktada herkes kendini bozar.
Egoist, narsist insanları sevmiyorum, hayatımda hiç olmasınlar daha iyi.
ideolojik bir görüşü olan, dini bir inanışı olan, bir ırk-kimlik aidiyeti duyan ve tüm bu olgular temel baz alınarak yapılan davranışlarla (sağ-sol fark etmez) adeta bağnaz yobaz bir tutum sergileyenlerle bırak anlaşmayı tartışma-konuşmaya bile değer verilmeyen insanlar olarak görüldüğü için anlaşma olgusu kesinlikle imkansızdır.
paragöz insan tipi.
Narsist insan. Kardeş olsa çekilmiyor.
Bilmediği bir konu hakkında biliyor-muş gibi davranan kişilere asla ama asla tahammül edemiyorum. Herkes, her şeyi bilmek zorunda değil ki bu imkansız zaten. Birey, sürekli okuyan, araştıran, öğrenen ve kendini geliştiren bir varlık ve her şeyi bilmemek kadar doğal bir şey olamaz.
Diğer bir tahammül edemediğim şey ise; her şeye at gözlüğüyle bakan, takmış olduğu bu at gözlüğünü asla çıkarmayan ve kendi doğrusundan başka bir doğruya asla ihtimal veremeyen kişiler.
Elini taşın altına sokmayan insan.
güncel Önemli Başlıklar