1. ?.
  nasıl bir manyaklıktır bilmiyorum, ferrarisinden porsche'una, bmw'sine, mercedes'ine kadar her türlü arabanın her türlü özelliğini, isimlerini ezberden sayar altında 5+1 ses sistemli şahinle gezer bu tipler. başkaları asfaltı ağlatır, bunlar arkadaş arasında muhabbetini çevirir.

  büyük bir eziklik.
  7 -12 ... what dreams never come
 2. ?.
  bu ezikliği bir de kasıla kasıla anlatmaları yok mu, insanı güldürür kahkaha attırır içten içe. ama siz bunu eziğin yüzüne söyleyemessiniz, öyle bir anda, hemen savunmaya geçer ve size abuk sabuk araba isimleri ve özelliklerini anlatmaya başlar.
  -2 ... nickbulanakadarcanimcikti
 3. ?.
  asla takımında izleyemeyeceği oyuncunun tüm özelliklerini bilmekten farkı yoktur meraktır ilgi alanıdır pek normal bir şeydir.
  ... domatesadam
 4. ?.
  ezik olarak nitelendirilmesini doğru bulmadığım insandir, nitekim beğendiği arabayi alamayacak durumda olmasi büyük ölçüde kendinin de hoşnut olmadığı bir durum olduğundan bu tarz bir yaklaşım yanlıştır. lakin siz, o insanin o arabayi alamayacak durumda olmasi ve alamadigi araba hakkinda konusmasini eziklik olarak yorumluyorsaniz sizin insanliginizdan şüphe ederim sevgili cadde gençliği..

  sen ışıklarda pontiac'in ile ara gaz verirken o adam kıytırık şahininde senden daha mutludur inan. muhtemelen kendi kazancıyla almıştır o arabasini ve hayalindeki arabayi da kendi kazanciyla almayi hedefliyordur. hayat yalnızca anne-baba larinizin size sağladığı konforlu yaşamdan ibaret değil maalesef.
  1 ... giftofdark
 5. ?.
  o ezik okul hayatında aynı zamanda havuz problemlerini, kesirleri birbirine geçirmeyi, trigonometriyi ve bilumum hayatında göremeyeceği hayvanın anatomisini öğreniyor. Bu hayallerinin peşinde koşan arkadaşa "ezik" yerine, içten tatminkar dersek daha adil olacaktır. çünkü sevdiğin birşeyi öğrenmek insan için bür külfet değil, hoşnutluktur.

  şimdi şu matematiğe devam edelim.
  1 ... selyn
 6. ?.
  nba takımlarından herhangi birinin taraftarı olmak gibi bir şeydir. teknik ekibi bilirsin, salonu bilirsin, tarihi sürecini bilirsin; ama işte maçını da ancak televizyondan seyredersin.
  tutkudur her ikisi de kanımca, eziklik değil...
  1 ... nickimsist
 7. ?.
  ezik değilde alsa alamayacağı arabanın satış danışmanı olabilir.
  1 ... fenaoluyorum
 8. ?.
  büyük düsleri olmayanlarin, onlari asla gerceklestiremeyecegini bilen insandir.

  en saf duygularin insanidir.
  1 ... kapucino
 9. ?.
  +paris hilton çok feci oral yapıyomuş küçük diline değercesine
  -hadi yaa

  bunun gibi bişey işte. hatunun özel hayatının küçük diline kadar bilirisiniz ama ancak rüyalarda buluşursunuz. iyisimi mastır yap sen.
  1 ... sebarstian
 10. 0.
  eziklik değil de ilgidir, meraktır. *
  1 ... o bu su