bugün

ilk gördüğümde aha lan bu evleneceğim kız dediğim harukulade kişi. Sonra baktım ki vine famelerinden. ihtimali bile kalmadı amk. Bide zengin sanırım.
Aslıbekiro kullanıcı adıyla vine'da meşhurdur. Aslında bunu buraya yazarak onu daha da meşhur edeceğimi düşünerek içten içe kıskanıyorum.

Dünyalar tatlısı bir insan olup, zeki ve alımlıdır da. Umarım o bahsettiği 'cadde erkekleri' türünden birine tutulup da üzülmez.

Yolu açık olsun.
(bkz: 95 li kiza yazilmak)
soyadından kaybeden güzellik, soyadımı sadece bir imza karşılığında kendisine verebilirim. *
tatlı,sevimli, sempatik ve aklı başında bir kiz. vine videolarında yüz güzelliğini ortaya çıkarıp çocuksu hareketler yapmasi bebek taklidi yapan kızlara hasta olan ergen popülasyonu ortaya çıkarmıştır. yaratıcılığıni konusturup daha da dikkat ceken videolar ortaya cikarmazsa bundan sonraki kitlesi abazan sürusunden farklı olmayacak.
not: bir abi tavsiyesi.
Vine'ları izlenesidir:

http://www.youtube.com/watch?v=L0DXfglkEBE
vine'larını az önce izlediğim güzel ama uçmuş hatun.
bence senin altıncı hissin götün diyerek güldürmüş kişi.
bu nejat uygur ile sina özer mi ne işte o ikisinin sevgilisi bunlar. bir de bunun taş gibi bir kız arkadaşı var. anladığım kadarıyla bu aslı nejat ın diğeri de sina nın sevgilisi. göt sina at gibi kızı kapmış. neyse işte espriler bunların değil yani.
ha bir de zengin eğlencesi oğlum bunlar. alayı beykoz da acarkent te oturuyor. hayat bunlara güzel tabii.
ekaterina kosnakova tarafından birkaç aynı vine ı gördüğüm kişi. kim kimden kopya çekmekte bilmiyorum ama aslı bekiro favorim.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.