bugün

ilk gördüğümde aha lan bu evleneceğim kız dediğim harukulade kişi. Sonra baktım ki vine famelerinden. ihtimali bile kalmadı amk. Bide zengin sanırım.
Aslıbekiro kullanıcı adıyla vine'da meşhurdur. Aslında bunu buraya yazarak onu daha da meşhur edeceğimi düşünerek içten içe kıskanıyorum.

Dünyalar tatlısı bir insan olup, zeki ve alımlıdır da. Umarım o bahsettiği 'cadde erkekleri' türünden birine tutulup da üzülmez.

Yolu açık olsun.
(bkz: 95 li kiza yazilmak)
soyadından kaybeden güzellik, soyadımı sadece bir imza karşılığında kendisine verebilirim. *
tatlı,sevimli, sempatik ve aklı başında bir kiz. vine videolarında yüz güzelliğini ortaya çıkarıp çocuksu hareketler yapmasi bebek taklidi yapan kızlara hasta olan ergen popülasyonu ortaya çıkarmıştır. yaratıcılığıni konusturup daha da dikkat ceken videolar ortaya cikarmazsa bundan sonraki kitlesi abazan sürusunden farklı olmayacak.
not: bir abi tavsiyesi.
Vine'ları izlenesidir:

http://www.youtube.com/watch?v=L0DXfglkEBE
vine'larını az önce izlediğim güzel ama uçmuş hatun.
bence senin altıncı hissin götün diyerek güldürmüş kişi.
bu nejat uygur ile sina özer mi ne işte o ikisinin sevgilisi bunlar. bir de bunun taş gibi bir kız arkadaşı var. anladığım kadarıyla bu aslı nejat ın diğeri de sina nın sevgilisi. göt sina at gibi kızı kapmış. neyse işte espriler bunların değil yani.
ha bir de zengin eğlencesi oğlum bunlar. alayı beykoz da acarkent te oturuyor. hayat bunlara güzel tabii.
ekaterina kosnakova tarafından birkaç aynı vine ı gördüğüm kişi. kim kimden kopya çekmekte bilmiyorum ama aslı bekiro favorim.
yamuk ağızlı kendini bi pok sanan gerizekalı bi kız.
güzel kız bir saçmalık uğruna harcıyor kendisini.

tutunsa bana daha farklı yerlerde olurdu şimdiye.
komik falan değildir ama wiggle wiggle vine'nı gördükten sen yenir misin acebaaa triplerine sokmuştur beni. lan kaç defa açtım ya.
"beyni olsa güzel kiz ama beyin olmayinca işte" denilesi ergen.
http://www.youtube.com/watch?v=CT5ZFLzsaO8
asıl adı aslı bekiro değil aslı bekiroğludur. güzelliğiyle hipnotize edebildiği gibi, monitöre dil atmanıza sebep verebilir.
Gıcık olduğum insan tanesi. Sevmiyorum. Evet, o da bana bayılmıyor.
instagram dan kendisini takip ediyorum.

ama neden bu kadar abartıldığını anlayamadım. bunun gibi bilmem kaç tane sevgilim oldu.

iyi, hos, tatlı ama ne diyeyim siz beğeniyorsanız bir şey vardır elbet.

edit: pardon beyler, düz saçlı halini yeni gördüm. bildiğin güzel.
Begenemedigim cok guzel olmayan kisi. Ama tatliligi var haklisiniz.
"ateist" kavramını kendi içerisinde kavram kargaşasına dönüştüren kişi.
Tatlı da vinelarını izledikçe soğuyor insan çok yapmacık ya.
komik olup olmaması kimsenin sikinde olmadığı kızdır. acayip şeker laaaan!
çok güzel hatun. çok güzel hakkaten lan. vineları falan bok gibi de kendi nefis bi şey.

özge özpirinççiyi andırıyor ama ondan çok daha güzel. olm fena oldum.
(bkz: akrep kadını)
(bkz: kadın değil ki lan bu)
(bkz: akrep kızı)
(bkz: akrep burcu kızı)
(bkz: tatlı kız)
yüz güzelliği olmasa salak saçma vine larını kimsenin izlemeyeceği feno. bu kızın vine ları komikse aykut elmas ınkiler ne o zaman?