bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    - Artık konuşacak bir şey bulamamak
    - Güvensizlik
    - Sevgiliyle daha az arkadaşlarla daha fazla vakit geçirmek
    - Sürekli laf dalaşı yapmak
    - ilişki için önemli günleri unutmak
    - Eskiden sürekli sms gönderip aranırken,bunların yerini rutin kısa aramalar alması
    - Her şeye sürekli bahane bulmak
    ilişkinin artık sonlarına doğru yaklaşılmakta olduğunun habercisidir.
    4 ... gamze
  2. 2.
    -onu her aradığınızda ulaşamamanız. telefonu duymadım, şarjım yoktu gibi bahane uydurması
    -telefonu çaldığında eskiden yanınızda konuşurken artık kalkıp gitmesi ve açıklama yapmaması
    1 ... gonulcelen
  3. 3.
    rollerin değişmesi. ilgili tarafla ilgilenen tarafın yer değiştirmesi en büyük sorunlardan biridir.
    2 ... doksanüç
  4. 4.
    karsi tarafin "biraz yalniz kalmak istiyorum" demesi
    1 ... vincent vega
  5. 5.
    sence bizim ilişkimiz nasıl diye bir soru gelirse bilin ki çanlar çalmaya başlamıştır,hatta tekmeyi önce siz onun kıçına koyarak ilişkiyi kurtarabilirsiniz.
    1 ... sayborglardasever
  6. 6.
    şüphe.
    ... olric
  7. 7.
    sevdiceginizin, artik sizinle konusurken, canim, cicegim vs. yerine, arkadasim, bacim, kardesim gibi kelimeler kullanmaya baslamasi.. **
    1 ... confusedy
  8. 8.
    kaybetme korkusu ile kendine olan güveni kaybetmek ve aşırı kıskançlık yapmaktır, tutkunun getirdigi öfkenin esiri olmaktır. bunun gibi tehlikeler çiftler tarafından karşılıklı tolere edilmelidir.
    ... unexpected paradox
  9. 9.
    önceleri 'biz'li cümlelerinin bolluğundan geçilmezken bir anda çokça 'ben'li cümlelerin içinde bulmanız kendinizi...artık onun hayatında yerinin olmadığın anlamak zor değildir.
    ... rosemary
  10. 10.
    - sevgilinin senle çok ilgilenmesi yada hiç ilgilenmemesi*
    - birşeylerin her zaman iyi gitme durumu **
    - birden annesinin dısarı cıkmasını yasaklaması**
    - babam öğrendi ayrılın dedi*
    - elimi tutma biri görcek*
    - burda bulusmayalım bi daha*
    - öpme dudaklarım yara*...
    2 ... darkerway