1. 1.
  her normal kisinin icinde olusan, olusmuyorsa da olusmasi gereken istek. gun gelir gerceklestirebilir. o yuzden adam olup, insan gibi konusmak gerekir.

  ben insanlik namina uyarimi yapiyorum buradan. icim rahat.
  22 -8 ... kopush
 2. 2.
  askitoooommm yaaa gibi degisik versiyonlarida vardir. illada kafa goz kirmak gerekmez. izlenip gulunesi kisilerdir. cinlerin civildemesi olayina eslik edecek yatkinlik olusturacak kelime kalibidir.
  2 ... sexitus
 3. 2.
  sevgilisi olmayan, asosyal insan eylemi. halbuki kisi sevdicegine istedigi gibi seslenir, ama buna kulak kabartip icinde firtinalar kopan kisi de careyi siddette arar, "bakin arkadaslar ben yanlizim, gelen bana da birini bulun" gibisinden bir seyler demez.
  2 -1 ... ben hep 17 yasindayim
 4. 3.
  bu hissiyatı paylaşanların çoğunun ya sevgilisi yoktur, ya da asi, farklı takılan gençlerdir. aynı tipin bir değişik versiyonuda ben sevgilime yavrum diyorum diye beni sapık ilan etmişti zamanında.

  (bkz: #4157563)

  oğlum siz manyak mısınız lan? işiniz gücünüz yok mu sizin? siz o kadar mı abazansınız ki oturup çiftlerin birbirine nasıl hitap ettiğini izliyorsunuz? size ne lan! benim kız arkadaşım ben ona yavrum derim, o bana aşkom der. ben ona anam derim, o bana parçala beni der. size mi sorucak insanlar sevgilileriyle nasıl konuşacağını. hayır bide öyle kendinden emin tespitler, öyle laf koyduğunu sanarak tavus kuşu gibi şişinmeler falan var ki sinirlenmemek elde değil. en sonunda ben birinizin ağzına ağzına vuracam ama bakalım kim olacak o şanslı kişi.
  3 -4 ... ayyash maghanda
 5. 4.
  askooom diyen kişi sevgiliniz ise asla gerçekleşmeyecek durum. vuramazsınız , kıyamazsınız. zaten böyle durumlar hep dışarıdan anormal karşılanır. sevdiceğin size aşkkom demesi hoş gelir canlar. bazen günlerce beklersiniz arayıp aşkım desin diye! nasıl derse desin , amuda kalkıp desin isterse.
  2 ... bambu
 6. 5.
  bu şekilde çığıran tiplere vurulan yumruk başına, sıçrayan santilitre cinsinden kan miktarı oranını 1'in altına düşürmemek; dünyadaki varoluş amacını keşfetmiş, erdemli ve vicdani bir doğrulukla dünyadan göçüp gitmeyi kendine motto edinmiş her insanın ulvi görevidir.
  ... maturin
 7. 6.
  müstehaktır.
  1 ... pergamon
 8. 7.
  kişinin bir daha "aşkooooooom" diyememesi.*
  ... filozofil
 9. 8.
  bir diğer versiyonu da aşkitomdur ki daha iğrençtir. aşkım lafı lugattan kaldırılsın.
  4 ... dibi dibi rek
 10. 9.
  aşkoom diyen kişiye mushroom dedirttiğiniz zaman o kişi bir showroom objesine dönüşüyormuş. valla ben demiyorum bir arkadaştan duydum.
  (bkz: arkadas efsaneleri)
  ... ancalime