bugün

orada burada vatan millet sakarya nutukları atan liseli ergenlerin, askerlik zamanı gelince , yırtmak için bin bir türlü takla atmalarıdır.

emin olun sürüyle var bunlardan.
içindeki komünist(!) ve vicdani retçi(!) ortaya çıkar bu kemalistin.
özgürlük özgürlük diye anıran ama konu başörtüsüne gelince, özgürlüklerini kısıtlayan devrimcilerden farkı yoktur.
sözde devrimcilik, sözde kemalistlik oluyor bu.
başbakan'ın oğlu başı çeker bu hususta. ama bazıları hala bu çürüğün babasının kıçını yalar. yeter oğlum ağzınız bok kokmaya başladı artık. o yüzden anlıyorum artık dudaktan öpüşmeye karşı oluşunuzu.
bir de kemalist'in kemal'i bildiğin cephe lideri, savaşçıdır lan.
Kemalistim , terörle 9 ay mücadele ettim , canım vatanımın anasını çocuğunu toprağını koruduğum gibi.
Yobazın kıllı götlü oğlunuda evinde osurum osurum osururkende koruduk.

O ne büyük şereftir , o top patladıkça ne büyük onurdur , bir daha olsun bir daha giderim.
Bütün yorgunluk ve kamp hayatının yorgunluğu sabah patlayan öbüslerle unuttuk.

Birlik :107 topçu alayı Şanlıurfa-Siverek
Görev yeri : Şırnak Bestlerdereler 16 Km kuzey Tesir ve imha atışı.

Ey Nöbet Tutan Arkadaş !

Koruduğun ne tanktır nede tüfektir.
Koruduğun şerefindir , namusundur.
Koruduğun anandır , babandır.

not: sözlük formatı dışına çıkan 7. nesil yazar affedile.
o kemalist dediğin adamların bazıları Doğu da şehit düşüyor. en azından oğulları askerlik yapmadığı gibi; gerekirse 90000 şehit daha veririz, ananı da al git gibi söylemleri yoktur.
(bkz: azmi karamahmutoğlu)
Bu şerefli orduya savaş açan yobazcık girişidir
zaten orduyla , kemalistle uğraş o götün dara düştümü yetiş yusuf.
(bkz: siktir ibne)
--spoiler--
ben basurum, babam başbakan ve çürük raporu aldım.
--spoiler--

(bkz: birşey hatırlattımı size)
özde değil sözde kemalisttir ve böyleleri vardır doğrudur ama önce taptığınız haşmetlü hünkarınız başbakanın oğlunun neden askerden kaçtığına cevap verin sonra sağa sola bok atın da denilebilir.
(bkz: laf ola beri gele)
aynı havayı solumaktan utandığım kişilerdir.Hatta niyetli olup doğuya gitmek istememe gibi bir lüksle konuşup duranları vardır.Bu görevin vakti,yeri,koşulu mu olur?Yüreği islam ateşiyle yanan cengaverlerimize selam olsun.
Her yerde kemalist olan, Cumhuriyet mitinglerinden çıkmayan, çağdaş(!) ve ilerici insanlardır. Ama laf askerliğe gelince kesin ya dayısı ya amcası ya da bir aile dostu askeriyenin üst kademesinde bulunan ve ''mal mıyım da doğuda askerlik yapayım?'' diyen hatta mümkünse rahat bir yerde askerlik yapmak için araya adam(!) sokan arkadaşlardır.
(bkz: askerlik çağı gelince götü tutuşan yobaz it)
askerlik yapmamak için formalite gereği de olsa üniversiteye yazılan bir ordu sürüsüdür.
cumhuriyet mitinglerinde atatürk gençliği burada diye bağıran gençlerdir bunlar.

ülkenin gerçek sahibi olduklarını söyler dururlar hep.

iş icraata geldi mi yine o saf anadolu insanı devreye girer.
bu işin kemalistlikle ya da başka birşeyle ilgisi yoktur. yazar burada dikkat çekmek için böyle birşey atmıştır ortaya. velhasıl kelam yanlış bir genellemedir, her genelleme gibi.
arkadaş bi siki de kemalistlere iliştirmeyin amk...o göt tutuşması askerlik sorunu yüzünden iş bulamama korkusudur...işsizlik derdini gençlere musallat edenler utansın.
askerlik için 'ben bu ülke için şehit olurum' diyen insan çoktur. istediğinizi deyin ama böyle ülke olmaz olsun. ben bu boktan insanlar için ölmek istemem. şimdi amerika türkiyeye şu ülkeyi ele geçir dese ele geçirebiliriz ama bir dağdaki pkk lıları bile ele geçiremiyor muyuz? ben asker olup dağın başında götüme füze atmalarını mı beklicem? böyle bir ülkede 80 yıl yaşarsam onun 1.5 senesini harcamak istemem. siz gidin askere şerefli bir şekilde füze yiyin şehit olun. mayına basın uçun. benim götüm tutuşuyor...

edit: kurtuluş savaşı gibi bir savaş olsa önden giderim...
klavye başından ülke kurtarmak daha kolaydır.

"süleyman şah'ta niye savaşmadık !!!11" falan derler.
fakir kemalisttir. akp sayesinde bastım parayı yaptım çok şükür.
güncel Önemli Başlıklar