bugün

yan yatılır mı? zaten düz yatacaksın.
Rizeli gürcünün sıçmıklarından biridir. ne kinin varmış senin türklere arkadaş. O zaman maçan yiyorsa embesil oğlunu da yolla askere. şimdi askere giderse askeriye'yi de belaya sokar. en iyisi ok atmaya devam etsin.
Oğlunu askere yollayan babalarin bileceği iş bu.
Işkembeden sallanmış bir söz.
Aynı "adam" şu an askerliğin yatma yeri olduğu kanısına varıp bu utanca alet olmamak için oğlunu askere göndermemiştir.
ateş düştüğü yeri yaktığından canı yanmayan insan sözü. kimse yan gelip yatmıyor zaten.
Değişik bir söz. Arada kendinizi patlatın askerler.
tabi ki unuttuk. hatta ben o kadar unutkanım ki aponun heykelini dikeceğiz diyen adamın siyasi çizgisini beğenen başkana oy bile verdim düşün.
Sadece denetim zamanı birşeylerin yolunda gittiği yerler askeriyeler. Tsk nın içinde inanılmaz bir ölü toprağı var bunu 6 aylık askerliğimde gördüm. Birincisi gönüllü olarak askere giden bütün vatan evlatlarına askerliğe düşman hale getiriyorlar. ikincisi Nerede garip Gureba varsa uzman çavuş uzman Onbaşı olmuş en ezilen onlar, astsubayların tüm derdi emekli olmak, subaylar ise o kadar eğitim sonrası benim ne işim var lan burada diye kendi kendine sorar vaziyette. Yani herkesin niyeti kaçmak.
parayı verip evde yatma yeri oldu.
dedi, ama sonradan da 180 derece döndü.
(bkz: ölmek askerliğin fıtratında var)
görsel
birtanesi ailesiyle birlikte oturarak yapmıştı.
Yattığımızı söyleyen kim amk. Iflagimiz kurudu burada 4 5 saatlik uykularla tüm gunu geciriyoruz.
Çocukları askerlik yapmayan kişilerin söylediği kelimelerdir . Şehit olanlara ise nasıl olsa parasını veriyoruz diyecek kadar alçak insanlardır .
Aklı sıra bir şehit babasına ayar verdiğini zanneden kişi beyanatıdır.

Şimdi de 15 temmuz şehitlerine övgüler yağdırmaktadır.

Hoş mavi marmara olayında

"insanlığın vicdanından süzülen yardım gemileri silahla, zorbalıkla engellendi. Yükü merhamet ve şefkat olan gemiler menzillerine varamadı, kana bulandı”

Diyen insandı.

Umarım yarın bir gün 15 temmuz şehitlerine "dönemin cumhurbaşkanına mi sordular da sokağa çıktılar" demesin
Kendi çocukları askerlik yapmamış kişi beyanı.
Ayrıca buna hala destek verecek evetçi arkadaşlar var.
Askerliğini kantinci olarak yapıp bir oğlu çürük raporlu diğer oğlu vali gözetiminde bedelli askerlik yapan ülkenin şimdilik cumhurbaşkanı.
Unuttuk mu?
Net...

Yatmayacaksınız.
Kim demiş onu?

izmir urlada yaptım, öğleden sonra denize gidiyorduk komutanlarla. Neyse ki paralelci degillermiş. Benim askerlik bitti istanbula geldim, komutanlar hala giriyor denize.
çürük raporu ile oğlunu askere yollamamış bir zatın sözüdür.evet.
O yobaz orospu çocuğunun yaptığı gibi kemerle falan vururken söylemek farzdır. Daha bir etkili oluyor diyolla.

20 yaşında çocuk onlar amk. Bu vatan için allahın boş verdiği yerlerde saçma sapan uygulamalara tabii tutuluyorlar. Sizin gibiler de vatan koruyoruz sanıyor. Klavye delikanlılığının alemi yok.
yan gelip yatma yeri değildir evet. komutanların askere bağırarak döverek küfür ederek kendilerini tatmin etdikleri yerdir.
Askerlik tabi ki yan gelip yatma yeri değildir. Ama bu üslubu kullanmak kutsal bir kolluk kuvvetlerine yapılan hakarettir. Düpedüz haysiyetsizliktir.
https://galeri.uludagsozl...iled-yazmas%C4%B1-388911/ budur.
güncel Önemli Başlıklar