1. 1.
  tayyipler alemi'nden gelen vızıltıdır. rte'nin kırdığı potlardan birisidir.
  10 -3 ... akrep
 2. 2.
  "... israil'in yüce hedefleri için ölme yeri" diye devam ettirilebilecek rte sözü.
  7 -5 ... ferrole
 3. 3.
  iyi ya işte kendi oğlunu gönder diye cevaplanası rte saçmalığı..
  8 -3 ... selmagezinir
 4. 4.
  (#607114)
  4 -2 ... haziran
 5. 5.
  başbakanımsı bir şeyin son yumurtası. kendisini hayvan olarak çizen penguen'e buradan selam ediyorum. boşu boşuna bu beyi yüceltmeyelim. Çünkü bu bey kendi yanlış politikaları sonucu ölenleri,şehit bile olamadan bir başka toprakta boktan bir biçimde ölecek olanları askerde yan gelip yatmak istemekle suçluyor. kendi oğlu amerika'da dünya bankası'nda çalışıp okurken,kandil dağı'ndaki odtülü itülü çocukların,kandil dağı'ndaki anadolu'nun herhangi bir köşesinden gelen bir evladın ölümünü düşünmüyor. o'nun için bir iki kişinin ölmesi doğal bir şey. yaşamak istemek suç. savaşmak çıkar için gerekli. dünya'nın en büyük barış yanlısı lideri'nin ülkesinde kazara başbakan olmuş bu adam artık eşeğin kulağına suyu kaçırıyor. kan üzerinden siyaset yapıyor. kanımızı satıyor birleşmiş milletler'e. kanımızı satıyor petrol için ya da başka bilinmeyen çıkarlar için. amerikan güdümlü basın kendisini desteklesin diye abd'den destek almak amacıyla mehmetçik üzerinden siyaset yapıyor. penguen dergisi,çabuk o kapağı geri alın. bir köpeğe,bir kediye sempatim ve saygım var;ama bu şeye (her neyse arıtk) saygım yok.
  17 -5 ... ucuncayir666
 6. 6.
  cevap olarak;''davulun sesi uzaktan hoş gelir'' ya da ''el elin nesine,gülerek gider yasına''
  3 ... compassrose
 7. 7.
  ardı arkası kesilmeyen rte gaflarının en sonuncusudur. evladını 3-5 çapulcuya kurban vermiş, yüreği dağlanmış insanların yüzüne baka baka, utanmadan sarfedilmiş bir cümledir. bir devlet adamının bu derece pervasız, düşüncesiz olması kabul edilemez. herşey kabul edilebilir ama bu kabul edilemez.

  (bkz: oturduğunuz koltuk yan gelip yatma yeri değildir)
  10 -4 ... insomniac
 8. 8.
  kasımpaşalı piyanist şantörümüzün yeni albümünün çıkış parçası.

  söz: rte
  müzik: ag * *
  yapımcı: akp
  12 -3 ... cultureshock
 9. 9.
  asker gönderme düşüncesini rte nin nasıl bir zihniyet içerisinde savunduğunu anlayabilmiş değilim.abd'nin ya da israil'in bu konuda bilmediğimiz ciddi tehditleri mi var acaba diye düşünüyorum.hugo chavez gibi yürekli ve zeki bir basbakanımız olmadığı içinrteile idare eden bir millet olarak bu asker gönderme konusundaki negatifliğimizi toplumca ortaya koymamız gerktiğini savunuyorum.yoksa göz göre göre can veririz o topraklara hem de şerefsiz israil mermileri ile.
  2 -1 ... şakayık
 10. 10.
  yan gelip yatan askerlerimizide bizzat evinde bulup öldürüyor yatmayıp arazide yürüyen askerlerimizide mayınla öldürüyorlar sen ne yatmasından ne askerliğinden bahsediyosun tayyip el müslimin dedirten sacmalıklar abidesidir
  4 ... dolmakalem